1

Przypominam wszystkim fanom Szczypiorniaka i nie tylko, że dzisiaj wieczorem wielkie stracie. Nasza kochana Barcelona vs Vive Kielce. ;D


0

@Colon Dzieciak chodził u Nas jak przecinak. Bestia.


0

@takisobiektos Eh... Każda władza deprawuje. Jestem ciekawy co Wyc/Stevens zrobią w tej sprawie. Może skończy się na jakiejś reprymendzie.

0

Ale z tymi reklamami to dajcie spokój kto to widział. xD

1

@kuz No cóż sukces kosztuje.

2

@patataj I to jest mega niesprawiedliwe. 4 tygodnie ciepła i 8 miesięcy zimna.

0

@urbipl Ale to KO wisiało w powietrzu. ;D
Flawless Victory!!!

1

Ale co Browns się zesrali to nie mam pytań. Patriots z pierwszym zwycięstwem w sezonie. Brawo chłopaki.
Tyreek Hill co wyprawia ponad 190 yardów i 2 TD. Mega występ chłopaka.

/photo/1

2

@Roni/VEB Jeśli nie setki ;)

1

Tak patrzę na tych Naszych graczy i widać, że tu brakuje ikry. 4 miejsce też jest spoko. Niemcom bardziej zależy presują/ podwajają na całym parkiecie. Nie rozumiem też jednej rzeczy. Mianowicie dlaczego nie słiczujemy Szredera pod koszem? Ci którzy uważnie oglądają zagraliśmy dwie akcje z rzędu na Szredera którego ustawiliśmy sobie pod koszem gość jest mniejszy od 4 naszych graczy. Zdobyliśmy łatwe punkty w 2 akcjach z rzędu. Dlaczego dalej tego nie robimy? przecież trener Gospodarzy widząc co się dzieje musi Denisa ściągnąc na łąwkę. A co za tym idzie zwalnia grę Niemców. Przecież ten czarnuszek robi cała gre. Nam powinno zależeć aby jak najdłużej chłopak siedział na ławce.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Wrócimy silniejsi to tylko kwestia czasu. Forza Juve!!!

0

@Cvzx Tego Jordana z Szikago?

0

@Nano22 Nie tym razem ;)

0

@Derean Legenda głosi że banknot znalazła woźna i słuch o niej zaginął.

7

Profesor do swoich studentów:
"- Kto chce 20 dolców? cała sala podnosi ręce.
- Teraz zgniotę banknot i powtórzył pytanie. Las rąk
- A gdy rzucę go na podłogę i zdepczę. Kto jest chętny? wszyscy zgromadzeni na sali nadal trzymają ręce w górze.
- Moi kochani studenci pokazałem wam jedną z najważniejszych lekcji w życiu. Nie ważne co zrobiłem z tym banknotem Wy nadal go chcieliście. Dlaczego? bo ten papierek nie stracił swojej wartości. Ciągle jest wart 20 dolarów. W Waszym życiu niejednokrotnie będziecie się czuli jak ten banknot sponiewierani, pognieceni, przeturlani po ziemi złymi decyzjami/wyborami życiowymi. Pamiętajcie, że nie ważne co Wam się przydarzyło w przeszłości czy to co się wydarzy w przyszłości Wy nigdy nie stracicie swojej WARTOŚCI. "

3

@marcin62 @gryfiT. @CZAJUN_119 W takim razie będzie oglądane. Dziękuję Panowie. ;)

1

Ten serial Peaky Blinders to coś ciekawego czy lepiej nie marnować czasu na to?

1

Pan Robert Makłowicz króciutko z leszczykiem. ;D


0

@Keson Tak i ja również zauważyłem że to bardzo niebezpieczny fragment boiska gdzie o kontuzje bardzo łatwo.

3

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale gdy Araujo gonił piłkę i ta wyszła na aut w pełnym biegu przeskoczył nad herbem naszej kochanej Barcelony. Mega Szanuje mimo, że było to dość niebezpieczne. ;D

0

@Daneymar Byczku priv

1

@Janiama 2-0 dla Naszych. ;)

1

@GeneralXavi Dokładnie. Będzie bardzo ciężko bo Niemcy grają u siebie to raz a dwa są po prostu lepsi. Dlatego presja na medal będzie u gospodarzy bardzo wysoka. My mamy wynik ponad stan. ;)

2

@GeneralXavi Tutaj należy zwrócić uwagę że był to półfinał turnieju poważnego turnieju a więc w piłce to takie 2-8.

1

Oko Tygrysa.
Rocky? dla mnie TOP


1

@Comentateiro Rozumiem to doskonale. ;) I bardzo to doceniam. ;)

1

@escarabajo Otóż to. ;)

8

Brawo Legia!!! Brawo Mlade ;D dzisiaj 2 bramki i asysta.

2

@Bartosz85 Jedziemy!!!!! ;D

3

Mlade!!!!! Jazda Legia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?