fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@budel17 Otóż to ;D
1
Ja tylko wspomnę, że śpiący Valverde pyknął te mediolańskie placki 2-1. Także tego :)
0
Dobra ale przynajmniej w Lidze Europy sobie pogramy. ;D
Sprzedać wszystkich kupić wszystkich.
0
@Pawlak1992 Zobaczymy pod koniec sezonu jaki będzie bilans. ;)
1
@Janiama 0-2 dla Nas ;)
0
@Pawlak1992 Ale co mnie obchodzi Bundesliga? skoro ja o LM piszę.
0
@tristan87 Tu nie ma nad czym dyskutować.
@MesQueUnClub96 Zwracam tylko uwagę na fakt, że mają niezły bilans.
1
Baja bez Lewusa w tegorocznej LM 3 mecze 3 zwycięstwa bilans 9-0. Całkiem nieźle.
5
@MESSIah16 Życie pisze najlepsze scenariusze. ;)
0
NBA mecze przedsezonowe rozpoczęte i do gry wkraczają Mistrzowie Wschodu. Ekipa Boston Celtics bez najmniejszych problemów wyjaśniają drużynę Hornets. Gwiazdy Bostonu bardzo solidnie - Tatum/16pkt Brown/24 i Brogdon/11 i 9 asyst. W pewnym momencie było +40 także spokojny meczyk. ;)
2
Svante Pääbo, szwedzki biolog, został laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii lub medycyny. Nagrodę przyznano za "odkrycia dotyczące genomów wymarłych człowiekowatych i ewolucji człowieka".
5
Pan DZIK
8
@Ptasior Prawdziwi przyjaciele.
Mental: Dzisiaj nie gram
Bałwanek: To ja też.
xD
11
Premier Liga weryfikuje Bałwanka ;D
"Wstań powiedz nie jestem sam...." xD
1
@zadafcb I słuchaj ja mam podobnie. 2 kolejka prowadzę chyba +18 mój przeciwnik ma tylko def Bills i co robi? Defensywa robi mu 20 pkt. No kurła no... 3 kolejka to samo. Zostaje mu jeden gość Barkley z Giants jestem +16 i co? Barkley robi mu ponad 20 pkt.... ręce opadają. ;D A dzisiaj ten Jefferson robi przeciwnikowi +31 pkt. C'mon ;D
2
@zadafcb Niesamowita końcówka, ależ ta piłeczka zatańczyła. Jefferson.... kurła zdobył 31 pkt w Fantasy. Chyba kolejna porażka się szykuje a mam bilans 0-3. ;D
6
United mocno się ślizgało w poprzednich kolejkach ale koniec tego. Maszyna Pepcia weryfikuje tych amatorów. Brawo City!!!
2
City zabawa ale co gra Rudy to czapki z głów. Pan piłkarz.
6
Potężny Hochalnd weryfikuje tą śmieszną Premier lige. xD
0
A My starego Lewusa wzięliśmy. Norweska Furia miażdży. Ach jesteśmy Januszami biznesu. ;)
1
@Arkon Busi/Baskets to nasza Legenda. W Prime no człowiek wybitny. Natomiast piłka się zmienia. Jest coraz szybsza. Dlatego ja bardzo bym chciał na tej pozycji silnego szybkiego byka z młotkiem w nodze. Taki Yaya Toure. Moje marzenie.
1
@Janiama 2-0 dla Barcelony. ;)
0
Kurcze Jędza po co pchałes przecież nic by z tej akcji nie było. Teraz trzymać Panowie.
2
@FC1899Barca Stare porzekadło mówi: Jedni tracą drudzy się bogacą.
0
i cyk na 2-0 Brawo Brighton!!! ;D
0
Placki z Anfield widzę dalej w formie. I oby tak dalej. ;D
0
@Faun "Drogówka" Wojtka Smarzowskiego była oglądana. ;)
0
"Biały miś, biały miś dla dziewczyny
Którą kocham i będę kochał wciąż
Lecz dziewczyna, lecz dziewczyna jest już z innym
A ja kocham i będę kochał wciąż."
1
@marcin62 Dlatego zawsze Kebab > mac
Tu nie ma nad czym dyskutować.
0
@KlonaZepan Tylko jeśli wyrazi zgodę. ;)