1

@budel17 Otóż to ;D

1

Ja tylko wspomnę, że śpiący Valverde pyknął te mediolańskie placki 2-1. Także tego :)

0

Dobra ale przynajmniej w Lidze Europy sobie pogramy. ;D
Sprzedać wszystkich kupić wszystkich.

0

@Pawlak1992 Zobaczymy pod koniec sezonu jaki będzie bilans. ;)

1

@Janiama 0-2 dla Nas ;)

0

@Pawlak1992 Ale co mnie obchodzi Bundesliga? skoro ja o LM piszę.

0

@tristan87 Tu nie ma nad czym dyskutować.
@MesQueUnClub96 Zwracam tylko uwagę na fakt, że mają niezły bilans.

1

Baja bez Lewusa w tegorocznej LM 3 mecze 3 zwycięstwa bilans 9-0. Całkiem nieźle.

5

@MESSIah16 Życie pisze najlepsze scenariusze. ;)

0

NBA mecze przedsezonowe rozpoczęte i do gry wkraczają Mistrzowie Wschodu. Ekipa Boston Celtics bez najmniejszych problemów wyjaśniają drużynę Hornets. Gwiazdy Bostonu bardzo solidnie - Tatum/16pkt Brown/24 i Brogdon/11 i 9 asyst. W pewnym momencie było +40 także spokojny meczyk. ;)

/photo/1

2

Svante Pääbo, szwedzki biolog, został laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii lub medycyny. Nagrodę przyznano za "odkrycia dotyczące genomów wymarłych człowiekowatych i ewolucji człowieka".

/photo/1

5

Pan DZIK

/photo/1

8

@Ptasior Prawdziwi przyjaciele.
Mental: Dzisiaj nie gram
Bałwanek: To ja też.
xD

11

Premier Liga weryfikuje Bałwanka ;D
"Wstań powiedz nie jestem sam...." xD

/photo/1

1

@zadafcb I słuchaj ja mam podobnie. 2 kolejka prowadzę chyba +18 mój przeciwnik ma tylko def Bills i co robi? Defensywa robi mu 20 pkt. No kurła no... 3 kolejka to samo. Zostaje mu jeden gość Barkley z Giants jestem +16 i co? Barkley robi mu ponad 20 pkt.... ręce opadają. ;D A dzisiaj ten Jefferson robi przeciwnikowi +31 pkt. C'mon ;D

2

@zadafcb Niesamowita końcówka, ależ ta piłeczka zatańczyła. Jefferson.... kurła zdobył 31 pkt w Fantasy. Chyba kolejna porażka się szykuje a mam bilans 0-3. ;D

6

United mocno się ślizgało w poprzednich kolejkach ale koniec tego. Maszyna Pepcia weryfikuje tych amatorów. Brawo City!!!

2

City zabawa ale co gra Rudy to czapki z głów. Pan piłkarz.

6

Potężny Hochalnd weryfikuje tą śmieszną Premier lige. xD

0

A My starego Lewusa wzięliśmy. Norweska Furia miażdży. Ach jesteśmy Januszami biznesu. ;)

1

@Arkon Busi/Baskets to nasza Legenda. W Prime no człowiek wybitny. Natomiast piłka się zmienia. Jest coraz szybsza. Dlatego ja bardzo bym chciał na tej pozycji silnego szybkiego byka z młotkiem w nodze. Taki Yaya Toure. Moje marzenie.

1

@Janiama 2-0 dla Barcelony. ;)

0

Kurcze Jędza po co pchałes przecież nic by z tej akcji nie było. Teraz trzymać Panowie.

2

@FC1899Barca Stare porzekadło mówi: Jedni tracą drudzy się bogacą.

0

i cyk na 2-0 Brawo Brighton!!! ;D

0

Placki z Anfield widzę dalej w formie. I oby tak dalej. ;D

0

@Faun "Drogówka" Wojtka Smarzowskiego była oglądana. ;)

0

"Biały miś, biały miś dla dziewczyny
Którą kocham i będę kochał wciąż
Lecz dziewczyna, lecz dziewczyna jest już z innym
A ja kocham i będę kochał wciąż."

1

@marcin62 Dlatego zawsze Kebab > mac
Tu nie ma nad czym dyskutować.

0

@KlonaZepan Tylko jeśli wyrazi zgodę. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?