5

Już abstrahując od wyniku to mecz był znakomity ma pełnej intensywności.

1

Ale co Ter Stegen wybronił..... matko kochana.

1

Obawiam się tego Eintrachtu w LE.

0

Jesteśmy dziadami.

0

@mekston @adi7adi8 A pamiętam jak wszyscy lekceważyli Włochów przed dwumeczem.

1

Przypominam Inter 7 ekipa Serie A, Barca lider LL.

0

A miały być triplety xD

2

Jesteśmy dziadami. Niech Pan zapyta trenera niech Pan zapyta kibiców. Nie nie można tak grać.

1

Gavi to jest mega Koks.

0

Inter czyści wszystkie Nasze wrzutki.

0

Ten Rafinia to zwykły placek jest.

6

@Keriox Mega szanuje tego gościa. Kibicem się jest a nie bywa. Visca el Barca!!!!

3

@Adi123456789 I wzajemnie ;)

1

@Faun Czytałem, że to głębsza historia w którą może być zamieszany sam KD. Mówiąc szczerze to mnie to nie obchodzi ;D to jest historia dla tabloidów plotkarskich. Szkoda sobie zawracać tym głowę. ;)

3

I to jest konkretne złomowanko. Tak dzisiaj będzie wyglądał Inter po starciu z Dumą Katalonii. ;)
Vamos!!!


0

@Bobo25 Potężny zestaw. ;D

6

@draxidox Dla mnie wybór oczywisty. Messi to zwykły terrorysta, macha łapami i krzyczy na kolegów. Do tego Leśny dziadek zachłanny na kase. A Krycha? szyk, kulturka i ten lśniący płaszcz z norek. Aspekty piłkarskie? Krycha nakrywa czapką tego karzełka. Tu nie ma nad czym dyskutować. Krysia? dla mnie Top. ;)

2

Scenariusz na ten mecz jest jeden. Autobus Interu - i klepanie od jednej do drugiej strony w wykonaniu Naszych do tego od czasu do czasu wrzutka do bramkarza Interu. Ostatnie 10 minut to mniej klepania a więcej wrzutek. Najbardziej obawiam się jakiegoś wylewu w obronie i bramki z dupy dla Włochów. Nie nastawiam się na żadne fajerwerki pt: 3-0, 5-0 dla Naszych. Czuje, że to będzie Włoska robota. Tyle ode mnie - Halo Warszawa.

3

@NaFazieHitman Podobno Włosi już są gotowi także nie ma się co martwić. ;)
Powtórka z Aintrachtu.

3

@czółkovsky xD stary dobry Thibo. U niego wiadomo, że nic nie wiadomo. xD

4

@kamiVeB @czółkovsky ależ to będzie tankowanie w tym sezonie. Każdy będzie walczył o Wembanyame ;D

0

To będzie ciężki wieczór dla włoskich drużyn.

1

@HarveySpecter W rewanżu graliśmy Jogę, ale nie wiem czy pamiętacie sytuację NIanga chyba co poszedł sam na sam i chyba trafił w słupek? cudowne widowisko. ;)

2

Dopiero zobaczyłem wynik City. Matko i "curko" ten cały Marez to już kolejnego karnego marnuje.

0

@Survier Daj spokój to nie jest tego warte. Poza tym Barca na zawsze w sercu. Bez względu na wyniki. ;)

5

Coś czuję, że jutro bez względu na wynik La Bambla zapłonie. xD

0

@BartqRKO Ha ha dobre. ;D Soch tak usiądzie na Stefanie, że ten z płaczem wróci do domku.

3

@Joe_Pesci I nowe serwery by tego nie wytrzymały ;D

1

@czółkovsky Jak zwykle kalkulacje xD Nie bądź zachłanny macie młody roster daj szanse innym. ;D
Wembanyama choć do Bostonu!!! ;D

1

@czółkovsky Tak sobie myślę, że Szaman i KD to już mają wywalone jajca no to co się w Brooklynie dzieje. Pograją sezon za dobre $ i odejdą. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?