fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Już abstrahując od wyniku to mecz był znakomity ma pełnej intensywności.
1
Ale co Ter Stegen wybronił..... matko kochana.
1
Obawiam się tego Eintrachtu w LE.
0
Jesteśmy dziadami.
0
@mekston @adi7adi8 A pamiętam jak wszyscy lekceważyli Włochów przed dwumeczem.
1
Przypominam Inter 7 ekipa Serie A, Barca lider LL.
0
A miały być triplety xD
2
Jesteśmy dziadami. Niech Pan zapyta trenera niech Pan zapyta kibiców. Nie nie można tak grać.
1
Gavi to jest mega Koks.
0
Inter czyści wszystkie Nasze wrzutki.
0
Ten Rafinia to zwykły placek jest.
6
@Keriox Mega szanuje tego gościa. Kibicem się jest a nie bywa. Visca el Barca!!!!
3
@Adi123456789 I wzajemnie ;)
1
@Faun Czytałem, że to głębsza historia w którą może być zamieszany sam KD. Mówiąc szczerze to mnie to nie obchodzi ;D to jest historia dla tabloidów plotkarskich. Szkoda sobie zawracać tym głowę. ;)
3
I to jest konkretne złomowanko. Tak dzisiaj będzie wyglądał Inter po starciu z Dumą Katalonii. ;)
Vamos!!!
0
@Bobo25 Potężny zestaw. ;D
6
@draxidox Dla mnie wybór oczywisty. Messi to zwykły terrorysta, macha łapami i krzyczy na kolegów. Do tego Leśny dziadek zachłanny na kase. A Krycha? szyk, kulturka i ten lśniący płaszcz z norek. Aspekty piłkarskie? Krycha nakrywa czapką tego karzełka. Tu nie ma nad czym dyskutować. Krysia? dla mnie Top. ;)
2
Scenariusz na ten mecz jest jeden. Autobus Interu - i klepanie od jednej do drugiej strony w wykonaniu Naszych do tego od czasu do czasu wrzutka do bramkarza Interu. Ostatnie 10 minut to mniej klepania a więcej wrzutek. Najbardziej obawiam się jakiegoś wylewu w obronie i bramki z dupy dla Włochów. Nie nastawiam się na żadne fajerwerki pt: 3-0, 5-0 dla Naszych. Czuje, że to będzie Włoska robota. Tyle ode mnie - Halo Warszawa.
3
@NaFazieHitman Podobno Włosi już są gotowi także nie ma się co martwić. ;)
Powtórka z Aintrachtu.
3
@czółkovsky xD stary dobry Thibo. U niego wiadomo, że nic nie wiadomo. xD
4
@kamiVeB @czółkovsky ależ to będzie tankowanie w tym sezonie. Każdy będzie walczył o Wembanyame ;D
0
To będzie ciężki wieczór dla włoskich drużyn.
1
@HarveySpecter W rewanżu graliśmy Jogę, ale nie wiem czy pamiętacie sytuację NIanga chyba co poszedł sam na sam i chyba trafił w słupek? cudowne widowisko. ;)
2
Dopiero zobaczyłem wynik City. Matko i "curko" ten cały Marez to już kolejnego karnego marnuje.
0
@Survier Daj spokój to nie jest tego warte. Poza tym Barca na zawsze w sercu. Bez względu na wyniki. ;)
5
Coś czuję, że jutro bez względu na wynik La Bambla zapłonie. xD
0
@BartqRKO Ha ha dobre. ;D Soch tak usiądzie na Stefanie, że ten z płaczem wróci do domku.
3
@Joe_Pesci I nowe serwery by tego nie wytrzymały ;D
1
@czółkovsky Jak zwykle kalkulacje xD Nie bądź zachłanny macie młody roster daj szanse innym. ;D
Wembanyama choć do Bostonu!!! ;D
1
@czółkovsky Tak sobie myślę, że Szaman i KD to już mają wywalone jajca no to co się w Brooklynie dzieje. Pograją sezon za dobre $ i odejdą. ;D