10

@Rust_Cohle Maciej w prime zamiata tego lesnego dziadka Modricia. Tu nie ma nad czym dyskutować.

1

@kamiVeB Wróci Rob i wszystko wróci do normy czyli Celtics biorą Wschód. Teraz w obliczu problemów pod koszem gramy całkiem nieżle czego dowodem jest wygrana na deskach w meczu z Cavs którzy mają 2 wieże a mimo to połamani Celtics wygrywają deskę 52-51. Dodam Cavs w pełnym składzie nie są w stanie wygrać w regulaminowym czasie. Są problemy bo i nowy trener ale charyzmą i wolą walki będziemy bić się o 1 seed na Wschodzie.
@Comentateiro Dzięki ;)

0

@El dominatore ;D Oni chyba sami są zdziwieni ;D

7

Coś się zaczyna i coś się kończy. To była wspaniała przygoda. Mnóstwo emocji i mnóstwo pucharów w tym dwa tryplety.
Piquenbauer - Nasz człowiek. Dzięki za wszystko Legendo!!! ❤❤❤ #3

/photo/1

1

@tomek8756 Błagam Cię nie podsuwaj takich pomysłów na tym forum bo Sasin ma oczy i uszy szeroko otwarte i tylko czeka na to . ;D

0

@FCB24 A to już problem Allena, że jest taki wolny ;D

0

@nuevojugador Czy dobrze sobie radzą? na podstawie tych dwóch spotkań w Bostonie i w Cleveland to moim zdaniem średnio. Szczegónie mjąc taką przewge wzrostu nad połamanymi Celtami oba potkania po dogrywkach wygrali ledwo. Dzisiaj na deskach Celtics 52-51. Bilans mają dobry ale sama gra nie powala moim zdaniem. A przynajmniej na początku. Zobaczymy Cavs w meczach z Bucks. To moim zdaniem będzie dobry wyznacznik gdzie są Cavs i co mogą osiągnąć.

6

Tatum na pełnej wyjaśnia Allena i doprowadza do dogrywki, którą po raz drugi przeciwko Cavs frajersko przegrywamy.


11

"Ja powiedziałem: papierosy są dla ludzi, maryśka jest dla ludzi, alkohol wszystko jest dla ludzi - dla mądrych ludzi. A głupiemu to łyżki nie dam, bo połamie."
Pudzian Pudzianowski

0

@czółkovsky Danny stary Lis. Wyczekał i wydymał bez mydła. Najlepszy GM w historii. ;D

3

@zadafcb CMC to potężne wzmocnienie ofensywy 49 ers. Mega transfer i widać, że dobrze czuje się w ekipie Kyla Shanahana. Ostatni weekend i 3TD z różnych pozycji. To jesli się nie mylę 2 taka sytuacja w historii ligi. ;D
Claypool i Hockenson również ciekawe ruchy.


0

@BartqRKO Na początku całej tej afery myślałem, że skończy sie na jakiś uwagach czy słownym upomnieniu ze strony Celtów w kierunku Ime. Takie rzeczy się po prostu dzieją. Można się w kimś "zakochać/zauroczyć" zwłaszcza, że ta relacja rozwijała się w pracy gdzie ten kontakt był codzienny itd. Natomiast trenera w debiutanckim sezonie który wprowadza po 12 latach ekipę do finałów NBA nie zawiesza się za takie głupoty. Tu moim zdaniem był gruby temat. Bo zwróćcie uwagę, że Boston nie chce zatrzymać Udoki powiem więcej organizacja chce się go pozbyć. A więc to każe sugerować, że przekroczono dość poważnie granice. Cała sprawa została między Celtics a panem Udoką "rozwiązana" więc liga się w ten temat nie wtrąca a przynajmniej na razie. Więc Nets mogą spokojnie go zakontraktować.

0

@Encore Widać jaki jest bałagan w tej organizacji. Nash już po przegranych PO powinien zostać zwolniony. I nie rozumiem dlaczego tak się nie stało dając odpowiednio sporo czasu nowemu trenerowi aby przygotował zespół. Ale to już problemy Nets. Co do Udoki no cóż szerokiej drogi.

2

Jesteśmy dziadami.

2

Ale jak to przecież Czerwony Ramos zawsze powtarzał, że w realu nie krytykuje się pracy sędziów. xD

1

@MarianoItalianoVero To wszystko będzie zależało od zdrowia Ziona. Jeśli jakimś cudem wytrzyma to Pels mają szansę nie tyle na PO co na walkę o II rundę.

5

Game Winner Paula Georga, ktłóry pięknie zatańczył z Gordonem. Clippers lepsi od Rakiet a linijka PG13 robi wrażenie.
35 pkt 9 zb. 8 as. 6 przechwytów i 5 trójek. Ogień.


0

@Walker Klasyk

9

Bogusław Wołoszański? dla mnie TOP.

1

@Arkon Wstyd? moim zdaniem raczej zawód nie tylko dla kibiców, samego Pepa, ale chyba najbardziej dla właścicieli. Bo pompują potęzne $ w interes jakim jest City. Tak ja to przynajmniej odbieram. ;)

0

@Encore Mistrzowska atmosfera. ;D

0

@takisobiektos ;D nie ten poziom. Tak sobie myślę że chcieli chłopaka podnieść na duchu i dać więcej pewności siebie. ;)

1

@Arkon Pepcio i rzecz jasna City. Mam nadzieję ze to będzie ten sezon. ;)

1

@kamyk_23 Gratulacje!!! Byki zagrały bardzo dobrze i zasłużone zwycięstwo. Wybacz nie mogłem wcześniej nic napisać bo siedziałem w La Ramblowym więzieniu. ;)

0

Tatum i Brown, Brown i Tatum. Celtics dzisiaj zabawa. ;D
Czarodzieje dzisiaj mocno zaczarowani przez defensywę Celtów: 112-94 i bilans 4-2. ;D


1

@Kumaty Linki do NBA tak? ;)

0

@PatrykBarca @esem91 Panowie ja mam na myśli NBA ;) chyba że własnie o to pytacie to nie ma problemu wyślę Wam kilka linków. ;)

2

@ronni37 Oki za kilkanaście minut Ci wrzucę. ;)

0

@SelloutCrowd Bo to debile więc nie warto ich słuchać. ;)

2

@ronni37 Za kilka chwil wrzucę Ci kilka linków. Ja ogladam za darmo bez LP. I mam super jakość. To raz a dwa wrzucę Ci stronkę z pełnymi meczami bez reklam. I z tej drugiej opcji bardzo często korzystam. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?