fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Krystian1588 Przegrywa ciągle z "guwniarą" z paletką to złapał wprawę w nalewaniu Żubróweczki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ptrx Piszesz tak jakby Pep to był zwykły placek. Przecież nie da się wszystkiego wygrywać. Popatrz na wrzutki czy na Nas. Pep w ostatnich latach pozamiatał potęzną PL. W LM moża się z niego śmiać ale finał z City zrobił.
3
Celtics po bardzo dobrej zespołowej grze lepsi od Jokera i jego bandy 131-112. MVP tego sezonu Tatum 34 pkt. Brown 25pkt. Boston On Fire 5 ostatnich spotkań i 5 zwycięstw. Obecny bilans 9-3 i 2 seed na Wschodzie. ;D
#BleedGreen ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@Kszysiek7 Nie wiem czy to do końca ta kategoria ale bardzo podobały mi się Obecność 1 i 2. Szczególnie, że oparte na faktach. ;)
2
@cris2706 Zdecydowanie preferuje ciszę i spokój. Także zazdroszczę tej małej miejscowości.
0
@MESSIah16 Ostatnie 5 meczy i bilans 5-0 a w bramkach 9-0. Ładnie ja przecież nie piszę, że Juve zgranie majstra. ;) Bo są za słabi i Max jednak mega beton więc na żadne fajerwerki nie liczę. Brawo dla Napoli zobaczymy czy nie spuchną na Wiosnę. ;)
0
@MESSIah16 Właśnie są w top 3 spójrz w tabele. ;D
0
@MESSIah16 W tabeli ;D
1
Ale Was boli wielkie Juve. Jak przekręcali na spalonym, którego nie było to wszystko gra. A jak coś gwiżdzą na korzyść Juve to już be.
2
@Striker Przepraszam i dziekuje. ;)
1
Glapa mówił, że peak - czyli szczyt inflacji będzie w Styczniu a może w Lutym ale na pewno od Marca to już będzie jazda w dół. Także cieszmy się i radujmy. xD
2
@tomek8756 Ja ciągle to powtarzam, że Jacula to złote "dziecko" tego rządu. Czego nie dotknie to popsuje. xD
7
@Cotutajsiedzieje Psych siadła ewidentnie. xD
0
@takisobiektos Uważam, że Nets zagrali bardzo "bezpiecznie". Trener zna chłopaków i problemy jakie są w szatni więc nic nie wyjdzie do mediów. Może nawet gra się zmieni na lepsze. ;)
3
@FcPortoFan1999 Silna liga to silny Puchar Polski. Proste. ;)
2
@zadafcb A przed oczami mam to ;D
Ile masz lat?
1
@MESSIah16 Takimi meczami wygrywa się Puchar Polski. Brawo Legia!!! ;)
1
@wasacz Ból dupy, że Barcelona liderem ;)
1
@ciema Cieszy podwójnie. ;)
14
No dobra pośmialiśmy się w przerwie a teraz trzeba posypać głowę popiołem i po gratulować z tak trudnej sytuacji gdzie przegrywasz, dostajesz czerwo, sędzia robi co może aby przekręcić Barcelonę i wygrywasz mecz. No co tu dużo mówić? wielkie wielkie brawa Barcelono za charakter!!!!
Mamy lidera Panowie mamy lidera!!!! ;D
1
@Kapitan hawk A właśnie o tym pomyślałem. ;D
To będzie spokojny wieczór. ;)
1
Brawo Legia!!!!
1
@HighestInTheRoom Jedziemy!!! Jazda Legia. ;)
0
Brawo Legia!!!! Jazda Panowie!!!
0
@Janiama Jednak coś może być z tego ;)
0
@Janiama To prawda to by było coś wielkiego ale to Barcelona Xaviego więc raczej będzie wielka kupa.
1
@Kapitan hawk Całkiem całkiem ale w NFL by sobie chłopina nie poradził. Nie ten poziom blokowania ;D
0
@ciema Xavi powiedział, że na Basketsie będzie opierał ten projekt. Nowa Barcelona Xaviego. Także tego to by było na tyle w kwestii ławki.
2
@Kruxon69 Znając Xaviego to jednak ta druga opcja. ;)
1
Dobra sprzedać wszystkich i kupić wszystkich.