fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@dniel Jestem optymistycznie nastawiony: 3 miejsce
Meksyk w plecy 2-0, Araby 1-1 i Argentyna w plecy 2-0. Tyle ode mnie. Halo Warszawa.
1
@Ibarbo69 Po 3 meczach zostają w domu. ;)
4
@Mistrzu888 Bills mimo tych wpadek szczególnie ostatniej przeciwko Vikings mają wszystko w swoich rękach/nogach ;). Przed nimi jeszcze wyjazd do Miami, który może okazać się kluczowy i bardzo ciekawie zapowiadający się mecz z Patriots. Bardzo mocna dywizja. Gdzie 3 się bije tam czwarte Chiefs korzysta. Mają bilans 7-2 i idą mocno po pierwsze miejsce w AFC. Mam jednak nadzieję, że upadną po drodze i sobie te głupie ryje rozwalą. No nie lubię ich. ;)
2
@shahman Ale zakręcił. xD
9
@tristan87 Za Państwowe to się bawią.
3
@zadafcb Szykuje się wielkie meczycho. Będzie oglądane. ;D
0
@Encore Pięknie to wyglada. ;D
1
@IronSanHybrid Słuszna uwaga z tym Katarskim klimatem. Obawiam się, że w meczu z Meksykiem nie wytrzymamy fizycznie tego starcia. Gramy w +3 a tam pewnie 25-30 stopni.
2
@Bruttal Mam nadzieję, że powstanie komisja pod przewodnictwem pana Macierewicza.
Bez komisji nie ma raportu a bez raportu nie ma wniosków a bez wniosków.... nie ma wniosków.
2
Tak jak Krycha słusznie powiedział: Nie oczekujcie od zawodników, którzy grają w PL, Bundeslidze czy Serie A że będą pięknie grać w piłkę. Czego nie rozumiecie?
xD
1
@Volk Polska 151? pieniądze leżą na ziemi.
0
@FcPortoFan1999 @Pressinho @tomek8756 Już nie mogę się doczekać tego spotkania. ;)
6
@tomek8756 Tu nie ma się nad czym zastanawiać. Argentyna ponad wszystko. ;)
0
@FcPortoFan1999 Odważna teza. No zobaczymy. ;)
1
No kręcił łałdnie tych naszych leśnych dziadków.
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/wyroznialsie/283969
4
I taka ciekawostka otóż Argentyna nie przegrała od 36 spotkań. Brawo Albiceleste!!!
2
Moim zdaniem Czesiu tym meczem pokazał jak będziemy grali na tym turnieju. Pierwsze 80 minut usypiamy przeciwnika wybijankami czyli dziadowskim graniem a w ostatnich 10 na pełnej niszczymy rywala. Proste.
1
@mekston A ja tylko dodam, że klepiemy te Czylijskie ogóry rezerwami. Także grupa jest nasza. Puchar jest Nasz.
0
Nie wiem jak Wy, ale ja z ogromnym optymizmem podchodzę do tego co zaprezentuje Joga Bonito Czesia w tym Katarze.
0
@Rust_Cohle Potężny mental z pucharem? nie jesteśmy na to gotowi. Nikt nie jest.
0
@pt9 Bluźnisz. ;)
0
@PawkoFCB Jedzie się opalić. ;)
1
Ale już przestańcie płakać. Czesiu wie co robi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Może u innych tak ale nie u mnie. Bo nie ogladam tych dziadów od wczoraj tylko o x już lat. I co turniej jest dokładnie to samo. Ze Słowacją również miało być cuda i wyjdziemy na 100000%. A okazało się, że i to za wysokie progi.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Może i inny skład i faktycznie będzie motywacja, ale gra będzie podobna czyli wrzutka i może się uda.
2
Obawiam się tej Arabii.
0
@AmigoBlancos Czyli My przegramy albo remis. Na więcej nie liczę.
3
Trzy mecze i do domu Czesiu. Tu nic nie ma i raczej nie będzie.
1
@Comentateiro Dzisiaj będzie bardzo ciekawy pojedynek na Wschodzie. Bucks vs Cavs. ;)
1
@Comentateiro Chorwację deklasują to co zrobią z Nami? szkoda "szczępić ryja. Jak mawiał Stonoga. ;)