2

@dniel Jestem optymistycznie nastawiony: 3 miejsce
Meksyk w plecy 2-0, Araby 1-1 i Argentyna w plecy 2-0. Tyle ode mnie. Halo Warszawa.

1

@Ibarbo69 Po 3 meczach zostają w domu. ;)

4

@Mistrzu888 Bills mimo tych wpadek szczególnie ostatniej przeciwko Vikings mają wszystko w swoich rękach/nogach ;). Przed nimi jeszcze wyjazd do Miami, który może okazać się kluczowy i bardzo ciekawie zapowiadający się mecz z Patriots. Bardzo mocna dywizja. Gdzie 3 się bije tam czwarte Chiefs korzysta. Mają bilans 7-2 i idą mocno po pierwsze miejsce w AFC. Mam jednak nadzieję, że upadną po drodze i sobie te głupie ryje rozwalą. No nie lubię ich. ;)

2

@shahman Ale zakręcił. xD

9

@tristan87 Za Państwowe to się bawią.

3

@zadafcb Szykuje się wielkie meczycho. Będzie oglądane. ;D

0

@Encore Pięknie to wyglada. ;D

1

@IronSanHybrid Słuszna uwaga z tym Katarskim klimatem. Obawiam się, że w meczu z Meksykiem nie wytrzymamy fizycznie tego starcia. Gramy w +3 a tam pewnie 25-30 stopni.

2

@Bruttal Mam nadzieję, że powstanie komisja pod przewodnictwem pana Macierewicza.
Bez komisji nie ma raportu a bez raportu nie ma wniosków a bez wniosków.... nie ma wniosków.

2

Tak jak Krycha słusznie powiedział: Nie oczekujcie od zawodników, którzy grają w PL, Bundeslidze czy Serie A że będą pięknie grać w piłkę. Czego nie rozumiecie?
xD

1

@Volk Polska 151? pieniądze leżą na ziemi.

0

@FcPortoFan1999 @Pressinho @tomek8756 Już nie mogę się doczekać tego spotkania. ;)

6

@tomek8756 Tu nie ma się nad czym zastanawiać. Argentyna ponad wszystko. ;)

0

@FcPortoFan1999 Odważna teza. No zobaczymy. ;)

1

No kręcił łałdnie tych naszych leśnych dziadków.
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/wyroznialsie/283969

4

I taka ciekawostka otóż Argentyna nie przegrała od 36 spotkań. Brawo Albiceleste!!!

2

Moim zdaniem Czesiu tym meczem pokazał jak będziemy grali na tym turnieju. Pierwsze 80 minut usypiamy przeciwnika wybijankami czyli dziadowskim graniem a w ostatnich 10 na pełnej niszczymy rywala. Proste.

1

@mekston A ja tylko dodam, że klepiemy te Czylijskie ogóry rezerwami. Także grupa jest nasza. Puchar jest Nasz.

0

Nie wiem jak Wy, ale ja z ogromnym optymizmem podchodzę do tego co zaprezentuje Joga Bonito Czesia w tym Katarze.

0

@Rust_Cohle Potężny mental z pucharem? nie jesteśmy na to gotowi. Nikt nie jest.

0

@pt9 Bluźnisz. ;)

0

@PawkoFCB Jedzie się opalić. ;)

1

Ale już przestańcie płakać. Czesiu wie co robi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@okiemtypera_lucaxx95 Może u innych tak ale nie u mnie. Bo nie ogladam tych dziadów od wczoraj tylko o x już lat. I co turniej jest dokładnie to samo. Ze Słowacją również miało być cuda i wyjdziemy na 100000%. A okazało się, że i to za wysokie progi.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Może i inny skład i faktycznie będzie motywacja, ale gra będzie podobna czyli wrzutka i może się uda.

2

Obawiam się tej Arabii.

0

@AmigoBlancos Czyli My przegramy albo remis. Na więcej nie liczę.

3

Trzy mecze i do domu Czesiu. Tu nic nie ma i raczej nie będzie.

1

@Comentateiro Dzisiaj będzie bardzo ciekawy pojedynek na Wschodzie. Bucks vs Cavs. ;)

1

@Comentateiro Chorwację deklasują to co zrobią z Nami? szkoda "szczępić ryja. Jak mawiał Stonoga. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?