fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 Zmienia Nam się Krystynka na stare lata. ;)
0
Mental płakał po karnym Bruno? ;D
3
2 sekundy do końca Jaguars prowadzą 1 pkt z Ravens a do piłki podchodzi jeden z najlepszych kickerów w lidze Pan Tucker . Dystans 67 yardów i.... zabrakło pół yarda aby ustanowić nowy rekord. Wielkie zwycięstwo Jags. Mocno zaryzykowali grając w końcówce podwyższenie za 2 pkt, ale się opłacało. ;D
Wielkie brawa dla trenera Douga Pedersona i rozgrywającego Trevora Lawrenca.
0
Można śmiało napisać turniej niespodzianek. I to mi bardzo pasuje.
2
@Gitarkafcb Ale dzięki temu emocje będą do ostatniej wrzutki.
1
@PatrykBarca Pochowali się po dziuplach i siedzą cichutko.
2
Jazda Leo!!!! GOAT ❤❤❤
0
@tomek8756 Dla Nas lepiej by wygrał Meksyk, ale chyba się nie zanosi. Każdy inny wynik dla Nas słaby. ;)
1
Argentyna musi grać szybciej tak jak w ostatniej akcji 3 podania i wjazd w 16. Oj coś czuję, że będą ciężary w II połowie.
0
Argentyna to dzisiaj bierze Panowie/Panie i w ostatniej kolejce emocje będą ogromne.
0
@Faro Bo wreszcie gra na swojej pozycji.
1
@VamosRakieta Niewielu tak potrafi. Dlatego jeszcze bardziej doceniam prace Czesia.
0
@dorkizos Czesiu TOP i Puchar jest już Nasz.
0
@JordiAlbion Tylko gra na czas czyli uczciwe granie prawda? Polska zawsze gra uczciwie nigdy się nie kładzie i gra fair.
1
No to Prezes PZPN Kulesza już szykuje nowy kontrakt dla Czesia. Będzie ciekawie. ;D
0
@Explode Otóż to a i dzisiaj tych sytuacji mieli sporo tylko nie wpadło ;)
0
@JordiAlbion Ważne, że Polacy grają uczciwie. Co chwlie wybijanki po trybunach.
9
Wielkie brawa dla Arabów. To jak grali przeciwko Argentynie i dzisiaj to czapki z głów. Bardzo przyjemnie się ogląda tych gości. Nie trzeba bezmyslnie wybijać piłkę do przodu na uwolnienie tylko spokojnie pograć piłką. Mieli dzisiaj mnóstwo sytuacji i mogli z Nami ugrać bardzo dobry wynik. Wielkie brawa.
0
@draxidox Do mnie i do kolegi. A co?
2
@kynio302 I dlatego Pies zawsze > sierściuch. ;)
Pies to najlepszy przyjaciel człowieka.
1
@betonito A mnie zawsze śmieszy taki wróżenie z fusów. Iran pewniaczek stawiajcie domy. I dlatego mam nadzieję, że to Jankesi wygrają.
1
@Kgorecki2500 ;D
0
@HighestInTheRoom I jazda z tymi Brazylijskimi gwiazdkami. ;D
0
Kurcze teraz tak patrze sobię i widzę, że w meczu Urugwaju z Koreą żadna ekipa przez 90 minut nie oddała celnego strzału na bramkę. Grubo.
1
Przyszły MVP Jayson Tatum wyjaśnia Doncicia i jego Mavs 125-112. Najlepsza ekipa Ligi Boston Celtics wygrali po raz 14 w sezonie. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@Sau_Ron Oczywiście, że tak. Pamietacie wspaniałą przygodę Czechów? z Poborskym, Nedvedem? przecież pół Europy chciało mieć tych grajków. Podobnie było z Chorwatami czy Turkami na MŚ. Przecież takie turnieje to dla wielu przepustka do wielkiej piłki.
1
Gorące powitanie Benka w Filadelfii. Słychać, że tęsknili za Nim. xD
4
Kanada naprawdę super zawody. Wielkie brawa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Donnie_Darko Bramek ma tyle co Haaland. Czyli 0