0

@Kessie Scaloni i Messi ulitowali się nad słabszymi. Mocno szanuję taką postawę.

1

@Recha_0684 Nie wiem jak można nadal nabierać się na to, że My coś lepiej zagramy, że presja będzie mniejsza, że trawa będzie mniej wilgotna i w końcu, że słońce nie będzie Nam świecić w oczy cały turniej. Czy Ty oglądasz Nasze popisy? Przecież na tym turnieju na palcach jednej ręki można policzyć jakieś składne akcje. Już nie mówię o jakiś wypracowanych schematach ofensywnych bo z takim betonem na ławce jak Czesio nie ma o tym mowy. I Ty się nastawiasz w meczu z Francją, która wyjdzie na Nas na pełnej, że coś dobrego zagramy? gdzie problemem jest wymienić 3 podania bez wybijania po autach?
Druga sprawa. Czesio przy 1-0 dla Argentyny i 1-0 dla Meksyku nie ma planu, nie wie co robić? to dla mnie jest informacja jaki jest poziom patologii i dziadostwa jest w tej kadrze. Na tak poważnym turnieju musi być rozpisany plan A, B,C i nawet X.

0

@betonito Grał 2 garnitur więc nie ma o czym pisać. ;)
Przeciwko maszynie Czesia wyjdą w najsilniejszym składzie.

4

@Deviler Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. A teraz po puchar Czesiu.

3

@Bartula No niby mamy takiego grajka, ale ewidentnie mu nie przeskoczyło albo inaczej wstał rano i okazało się, że gra jak zwykły Mirek z bazaru a nie jeden z najlepszych pomocników Serie A. Pioter Zieliński.

23

@gaucho104 O widzę ból dupy.

0

@antymadridista100 Francja na spokojnie 3-0 Argentyna 1-0.

0

Jestem przekonany, że po tym sukcesie Kulesza szykuje nowy kontrakt dla Czesia.

6

@budel17 No My w sumie też strzeliliśmy wszystkim nie licząc Meksyku i Argentyny. ;)

1

@Qba2312 Tego nikt nie rozumie i chyba na tym polega "wielkość Czesia".

0

@Deviler Jestem przekonany, że Czesio nie zaryzykuje otwartej gry. Bo mówiąc szczerze My nie potrafimy na tym turnieju grać odważnie. ;)

0

@Kalipso Typowy antyfutbol.

0

@Deviler Ale na co ma zmienić taktykę jak tutaj ciężko jest wymienić 3 podania? To co dzisiaj zagrliśmy powtórzymy z Francją. Chyba nie sądzisz, że zagramy otwartą/odważną piłkę z szybkimi Kogucikami? ;)

7

Takie śmieszki były z Argentyny, ale gdy przychodzi co do czego to spinają dupe i pokazują klasę. Jestem przekonany, że gdyby dzisiaj mieli strzelić 4 bramki to by to zrobili. Wielkie brawa nie kalkulowali tylko wyszli i zrobili co mieli zrobić.

0

@tomek8756 @dreed93 Ironia. ;)

0

@LS Oby Czesiu czarował Nas taką grą jeszcze długie lata. Widać pomysł i najważniejsze, ze gramy efektywnie, Wielkie brawa.

1

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem dumny z tak grającej reprezentacji.

14

Awans awansem, ale to co My gramy to jest jeden wielki wstyd.

1

Bez względu na wynik czuje, że będzie dzisiaj gorąco na La Bambli. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

Brawo Kangury!!!!! ;D

2

@Emhyr Po drugim meczu na MŚ rozegrano sparing z jakimiś plackami z kataru w którym zagrali Ci, którzy mało grali lub wcale. I właśnie Kamavinga był ustawiony najpierw na LO a następnie na PO. Jesli dobrze pamiętam to ktoś ze sztabu o tym mówił.

2

8 sekund do końca. Lakers vs Pacers +2 dla gospodarzy z Kalifornii. Niesamowita końcówka i Game Winner debiutanta Nembharda. ;D coś pięknego. I ta cisza w Staples Center. Miodzio. Asysta Haliburtona, który w ostatnich 3 spotkaniach robi 40 asyst i 0 strat. Pięknie rozwija się ten chłopak. Brawo SacTown Wy umiecie w młode talenty :D


0

@arasz1819 ;)
A jeśli jesteśmy już przy pieniążkach to według Przeglądu Sportowego Mental zarobi więcej niż do tej pory w karierze. Tak podaje PS.

2

@DaPidejpi Mam nadzieję, że @Kapitan hawk będziesz czujny dzisiaj. ;)

0

My tu gadu gadu a tymczasem pojawiają się informacje o nowym klubie Mentala!!!
"Jose Felix Diaz, dziennikarz "Marki", informuje, że 37-latek ma trafić do An-Nassr w Arabii Saudyjskiej."
{Przegląd Sportowy}

1

@Encore Pięknie napisane. ;)
To będzie TEN sezon. 18 baner w drodze. ;)

1

@marcin62 Popcorn mam gotowy. Najbardziej obawiam się najazdu białych rycerzy. ;)

2

Oby Argentyna dzisiaj pokazała klasę. Powodzonka Leo. ;)

0

@Janiama Pamiętam jak Papszun podczas wywiadu opowiadał, że nie zazdrości Lechowi walki na 3 frontach itd. Bo zmęczenie i generalnie dużo grania. Na co Zibi króciótko odpowiedział:
"Z taką mentalnością to się nie dziwię, że polskich trenerów nikt później nigdzie nie chce ". I ja się z Zibim zgadzam i pójdę krok dalej. Bo z taką mentalnością czy w zawodowym sporcie czy zwykłym życiu daleko się nie zajdzie. Czyt, nie osiągnie sukcesu.

1

Mam tylko nadzieję, że po złożonej petycji przez Portugalską Federację powstanie w trybie ultra szybkim specjalna komisja, której celem będzie ustalenie przyczyn dlaczego i w jakich okolicznościach Mentalowi ukradziono bramkę. Taką patologię należy piętnować a sędziego dożywotnio zawiesić. Dajcie spokój kto to widział takie rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?