fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future To tylko Kostaryka. Zobaczymy jak będzie dalej. Z Eibarami Baskets też dobrze wygladał. Gorzej jak trzeba było walczyć z mocniejszymi rywalami.
1
Ale co Niemcy odstawili to nie mam pytań xD
0
@adambądkowski93 A ja odniosłem takie wrażenie, że ten Arab zapytał Messiego czy nie chce jego koszulki na pamiątkę tej porażki z Arabami. ;)
3
@Rust_Cohle Prawda futbolu, prawda wódki. - Mati "Wielki Bór" Borek
0
@Gall To dopiero pierwsze spotkania. Poważniejsze wnioski będziemy wyciagać po zakończeniu fazy grupowej. ;)
1
@Janiama 1-0 dla Chorwatów
1
@Comentateiro
"W studiu BBC Sport w przerwie Polska-Meksyk byli Micah Richards, Rio Ferdinand i Pablo Zabaleta. Stwierdzili, że to najsłabszy mecz tych mistrzostw. Jak prowadząca powiedziała do widzów „wróćcie na druga połowę po przerwie” to wszyscy mieli bekę a Richards powiedział takie błagalne „please!".
To jest idealne podsumowanie poziomu tego spotkania. Wstyd.
1
@Barca1992 Chyba jednak Koguciki. Tyle kontuzji i rywal jednak poważniejszy a piłeczka ładnie chodziła.
3
@Bernard777 Pewnie dlatego, że Konde po kontuzji i oszczędza chłopaka. Turniej długi każdy sobie pogra.
18
@Gacek5 A najgorsze jest to, że co turniej i to nie ma znaczenia czy to ME czy MŚ jesteśmy w czołówce najgorzej grających ekip. Tragedia aby nie móc wymienić kilku podań między sobą. Przecież Lewy, Zielizna czy Inni grają wielkie mecze w Europie i to co tydzień. A jak przychodzi poważny turniej w kadrze to wyglądają jak banda patałachów z Dworca Centralnego. To się w głowie nie mieści.
5
Czy Fani Arsenalu są na to gotowi? xD
0
@kuz Ale co tu się dziwić? jaki rząd taki dziennikarz.
0
Dobry i szybki meczyk to i I połowa szybko zleciała.
0
Nieśmiertelny Żiru i chyba jednak po meczu.
1
@Kubix93 Tylko teraz Araby nic nie muszą. Postawią autobus i tyle. A My musimy wygrać. Argentyna z Meksykiem zagra swoje i raczej wygra. W ostatniej kolejce może być bardzo ciężko z grającą o wszystko ekipą Messiego.
0
@borys27 Ja akurat tak napisałem i wiem dokładnie jak się pisze. Nerwy jednak zrobiły swoje.
2
@kuz A przepraszam kogo mamy winić sędziego?
1
@MarianoItalianoVero Dokładnie. ;)
1
@Janiama 2-0 dla Francuzów ;)
0
@LukaszFan Meksyk tak, ale MY? mega słabizna.
0
@Lucerfi Własnie o to chodzi. Przestać się bawić w Polskie szkolenie tylko ściągać trenerów zza granicy i niech pracują. Trenerów poważnych nie jakieś tam Sousy. Popatrz co zrobił Benhaker. Przecież My graliśmy jak równy z równym z Portugalią. Takiego mentalu Nam trzeba a nie długa i może się uda.
1
Kurcze ten nie strzelony karny pieknie by ustawił Nam nie tylko ten mecz ale i całą grupę. Jak to brzmi?
2
Ten mecz smiało można zaliczyć do ścisłego Topu najsłabszych na tym turnieju. Poziom Ekstraklapy. Zwykła kopanina.
1
@4drian0 Klasyk
0
Lewuś ewidentnie psycha siadła.
1
@Lucerfi Jak można budować poważną kadrę jak przed turniejem zwalniamy trenera i z łapanki bierzemy drugiego, który jedyne co potrafi to wrzutka na Lewego i może się uda?
1
I takimi meczami dalej liczymy się w walce o awans. Brawo Polacy.
1
No cóż tak jak powiedział jeden z liderów kadry - Krychowiak: Nie spodziewajcie się od Nas finezji czy ładnej gry. No i faktycznie. Wybijanki jak w Ekstraklasie. Te wyśmiewane Araby jeszcze z grupy wyjdą.
10
Widać gołym okiem, że plan Czesia jest taki aby tego meczu nie przegrać. Jednak w obliczeniach nie uwzględnił porażki Argentyny.
2
2 podania i strata, 2 podania i strata - Czesio Ball.