0

@Pedri16Future To tylko Kostaryka. Zobaczymy jak będzie dalej. Z Eibarami Baskets też dobrze wygladał. Gorzej jak trzeba było walczyć z mocniejszymi rywalami.

1

Ale co Niemcy odstawili to nie mam pytań xD

0

@adambądkowski93 A ja odniosłem takie wrażenie, że ten Arab zapytał Messiego czy nie chce jego koszulki na pamiątkę tej porażki z Arabami. ;)

3

@Rust_Cohle Prawda futbolu, prawda wódki. - Mati "Wielki Bór" Borek

0

@Gall To dopiero pierwsze spotkania. Poważniejsze wnioski będziemy wyciagać po zakończeniu fazy grupowej. ;)

1

@Janiama 1-0 dla Chorwatów

1

@Comentateiro
"W studiu BBC Sport w przerwie Polska-Meksyk byli Micah Richards, Rio Ferdinand i Pablo Zabaleta. Stwierdzili, że to najsłabszy mecz tych mistrzostw. Jak prowadząca powiedziała do widzów „wróćcie na druga połowę po przerwie” to wszyscy mieli bekę a Richards powiedział takie błagalne „please!".
To jest idealne podsumowanie poziomu tego spotkania. Wstyd.

1

@Barca1992 Chyba jednak Koguciki. Tyle kontuzji i rywal jednak poważniejszy a piłeczka ładnie chodziła.

3

@Bernard777 Pewnie dlatego, że Konde po kontuzji i oszczędza chłopaka. Turniej długi każdy sobie pogra.

18

@Gacek5 A najgorsze jest to, że co turniej i to nie ma znaczenia czy to ME czy MŚ jesteśmy w czołówce najgorzej grających ekip. Tragedia aby nie móc wymienić kilku podań między sobą. Przecież Lewy, Zielizna czy Inni grają wielkie mecze w Europie i to co tydzień. A jak przychodzi poważny turniej w kadrze to wyglądają jak banda patałachów z Dworca Centralnego. To się w głowie nie mieści.

5

Czy Fani Arsenalu są na to gotowi? xD

/photo/1

0

@kuz Ale co tu się dziwić? jaki rząd taki dziennikarz.

0

Dobry i szybki meczyk to i I połowa szybko zleciała.

0

Nieśmiertelny Żiru i chyba jednak po meczu.

1

@Kubix93 Tylko teraz Araby nic nie muszą. Postawią autobus i tyle. A My musimy wygrać. Argentyna z Meksykiem zagra swoje i raczej wygra. W ostatniej kolejce może być bardzo ciężko z grającą o wszystko ekipą Messiego.

0

@borys27 Ja akurat tak napisałem i wiem dokładnie jak się pisze. Nerwy jednak zrobiły swoje.

2

@kuz A przepraszam kogo mamy winić sędziego?

1

@MarianoItalianoVero Dokładnie. ;)

1

@Janiama 2-0 dla Francuzów ;)

0

@LukaszFan Meksyk tak, ale MY? mega słabizna.

0

@Lucerfi Własnie o to chodzi. Przestać się bawić w Polskie szkolenie tylko ściągać trenerów zza granicy i niech pracują. Trenerów poważnych nie jakieś tam Sousy. Popatrz co zrobił Benhaker. Przecież My graliśmy jak równy z równym z Portugalią. Takiego mentalu Nam trzeba a nie długa i może się uda.

1

Kurcze ten nie strzelony karny pieknie by ustawił Nam nie tylko ten mecz ale i całą grupę. Jak to brzmi?

2

Ten mecz smiało można zaliczyć do ścisłego Topu najsłabszych na tym turnieju. Poziom Ekstraklapy. Zwykła kopanina.

1

@4drian0 Klasyk

0

Lewuś ewidentnie psycha siadła.

1

@Lucerfi Jak można budować poważną kadrę jak przed turniejem zwalniamy trenera i z łapanki bierzemy drugiego, który jedyne co potrafi to wrzutka na Lewego i może się uda?

1

I takimi meczami dalej liczymy się w walce o awans. Brawo Polacy.

1

No cóż tak jak powiedział jeden z liderów kadry - Krychowiak: Nie spodziewajcie się od Nas finezji czy ładnej gry. No i faktycznie. Wybijanki jak w Ekstraklasie. Te wyśmiewane Araby jeszcze z grupy wyjdą.

10

Widać gołym okiem, że plan Czesia jest taki aby tego meczu nie przegrać. Jednak w obliczeniach nie uwzględnił porażki Argentyny.

2

2 podania i strata, 2 podania i strata - Czesio Ball.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?