fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siiii Siiii Siii Argentyna!!! Siiii Messi!!!! ;D
0
Ależ ta bramka szuka Messiego.
1
@poskus No szkoda ale co zrobisz? ;)
0
@Rust_Cohle Messi zatańczył i podał a ten z przodu strzelił.
4
@poskus Wątpię. Drepcze po boisku, krzyczy na kolegów i podobno łasy na kase. Trenerów zwalnia jak rękawiczki. A do tego Terrorysta z Rosario.
5
Przy tym 1-0 Czesio już by murował i długa w trybuny. Wielki trener.
9
Cała Brazylia.... płacze. xD
Jazda Argentyna!!!!!!
0
Pomarańcze mocno zesrane w II połowie tej pierwszej połowy.
0
@UmtitiGOAT A nic. Do Domu jadę.... ;D
1
Kolejne placki jadą do domku. Pa pa Brazyljana. Pa pa turlaczu. ;D
Brawo Chorwacja!!!!
Argentyna Musisz!!!!
2
Nayman nie trafia karnego, Brazylia do domu. O nic więcej nie proszę. ;D
2
Ha ha brawo placki z Brazylandii. Nawet mi Was nie szkoda. ;D
0
@tomek8756 Aj tam ;D
3
Kurcze Chorwaci mieli piłkę meczową i... placki z Brazyli strzelają na 1-0.
1
@Rust_Cohle Czy ja wiem? przecież jutro lecą do domu więc im chyba obojętne.
0
Chorwaci to biorą w karnych. Wspomnicie moje słowa. ;)
0
@Marcin199310 Mój wybór padł na Jacka Sasina. Magik jakiego Świat nie widział.
2
@Donnie_Darko No co tu dużo mówić? w punkt.
Jaki kapitan taka drużyna. Czyli słabizna i nic więcej.
1
@Deviler No nie, Franek jest dobry, ale nie przesadzajmy. ;)
1
@ronni37 Kornet i Sam super wyglądają obawiałem się, że to będę typowe placki a tu spore zaskoczenie. Sam super rzuca za 3 a Luke? pod nieobecność Roba fajne minuty i gra naprawdę dobrze. Oby tak dalej. ;)
3
@Comentateiro @ronni37 I to jest właśnie ciekawe. Bo zarówno Celtics jak i Bucks mimo sporych problemów z kontuzjami + afera obyczajowa z trenerem Udoką i idą łeb w łeb. I bardzo dobrze mam nadzieję na finał Wschodu Celtics vs Bucks. Antek vs Tatum. ;)
1
@Rewolucja123 Na trylogię Nolana nie ma złej pory. Wybitne dzieło na każdą porę roku. ;)
2
@kamyk_23 To co mam płakać, ze wygrywają? ;)
Grają dobrze to i jest się z czego cieszyć. Proste. Ja doskonale rozumiem, że to początek sezonu i jeszcze wiele się wydarzy. Grają dobrze a nawet bardzo dobrze i fajnie i oby tak dalej. ;)
0
@Encore Nie było co zbierać z Bookera i jego Leśnych dziadków. ;)
6
NBA. W meczu na szczycie Boston Celtics zmietli z planszy najlepszą ekipę Zachodu Phoenix Suns. Co tu dużo mówić w połowie 3 qw. Gospodarze przegrywali już różnicą 42 punktów to pokazuje jak ogromna była przewaga Celtics po obu stronach parkietu. ;D
21 zwycięstwo z sezonie. ;)
#BleedGreen ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
5
Bo nie wytrzymie zaraz. Coś zrobił z tą maszynką!!! xD
6
Dzisiaj swoje 66 urodziny obchodzi absolutna Legenda parkietów NBA. Najlepszy Biały w historii tej dyscypliny.
3 -krotny mistrz NBA, 2- krotny MVP finałów, 3 - krotny zwycięzca konkursu rzutów za trzy... i Mistrz Olympijski z Barcelony.
Członek Galerii Sław. Najlepszy Trash Talker w historii ligi.
Przed Wami Legenda Boston Celtics i dzisiejszy solenizant:
Larry "Legenda" - Larry Bird ❤❤❤
#33 został zastrzeżony i wisi pod kopuła TD Garden razem z wielikimi Legendami Boston Celtics
0
@TheNekro94 Ja również nie rozumiem tego trendu.
1
@Kinginiesta @tbas Można śmiało powiedzieć, że odpowiedni człowiek na odpowiednik miejscu. ;)
3
Tymczasem.... xDxDxD Lizanie dupy kaczyńskiemu nie poszło na marne.
"Jacek Kurski rozpoczął pracę jako Alternate Executive Director szwajcarsko-polskiej konstytuanty w Grupie Banku Światowego w Waszyngtonie - poinformował Narodowy Bank Polski. Bank centralny przekazał, że jego kandydatura została zgłoszona przez prezesa NBP Adama Glapińskiego jako Gubernatora RP w Banku Światowym".