5

@Kondziubarca Moim zdaniem Juninho powiedział prawdę. Bez podań to Lewego "ni ma".

1

@HarveySpecter Dobrze, że jestem w tych 10 %. Nawet mi Was nie żal Kasztany. ;D

2

@Przemek2323 Mental w najczystszej postaci. ;)

0

@Lukas90 I tu masz rację z tym mocno idą to troszkę przesada ale grają dalej. I to jest najważniejsze. Fakt mieli problemy, ale w ważnych/kluczowych momentach nie zawiedli.

1

@Herato A może po prostu Mental znowu puścił wodze fantazji i popłakał się w wywiadzie, że go w Portugalii nikt nie lubi? ;D

2

@MarianoItalianoVero Tak było. A teraz I Argentyna i Żabojady idą mocno a potężna Hiszpania wraca do domku. ;)

1

I jak to było przed mundialem? Argentyna i Francja będą największym rozczarowaniem. ;)

3

Czyli tak. Mateuszek kłamczuszek najpierw pieniązki obiecał a następnie po awansie Polaków się rozmyślił i wycofał? zuch chłopak ;D
Kto by pomyślał, że takie rzeczy u premiera. ;)

1

Co by nie powiedzieć to Maroko gra turniej życia. I Fajnie.

3

3 minuty i 3 sekundy do końca spotkania.
Gospodarze Tampa Bay Buccanerrs przegrywają 3-16 z ekipą Saints. Szanse na zwycięstwo wynoszą 0,7% (wzór Hajty). Do piłki podchodzi GOAT Tom Brady i dzieją się takie rzeczy. Ostatni drive... zwycięski drive ;D
249 zwycięstwo w karierze Toma 249 zwycięstwo. LEGENDA.


3

"Nie obawiam się kogoś, kto trenuje 10000 kopnięć, ale tego, który 10000 razy trenował jedno kopnięcie."
Bruce Lee

0

@Encore No nuda. Ale nie może by inaczej skoro w Nets gra tylko Durant. ;)

1

Celtics biorą Brooklyn na wyjeżdzie 103-92. Kolejny znakomity mecz w wykonaniu Browna, który poprowadził Boston do 19 zwycięstwa w sezonie. 34 pkt i wisienka na torcie czyli wygarnięta piłka z rąk Duranta najlepszego gracza Nets. Ostatnie 5 pojedynków między tymi organizacjami i Celtics z bilansem 5-0.
@Encore


0

@Janiama Pełna zgoda Maciej. Tylko pod warunkiem, że Panowie Kulesza i Czesio uzgodnili przed Turniejem, że jeśli wyjdą z grupy to Czesiek dostanie spokój na czas El . do ME. Jeśli takiej umowy nie było to podziękować i szukać porządnego trenera zza granicy i przestać się bawić w Polską myśl szkoleniową - czyli w skrócie długa i może się uda.

0

@Foro Tak jak napisałem, jeśli była taka umowa między Panami to Prezes PZPN nie powinien robić z gęby cholewy i dać Czesiowi szansę. Zobaczymy co się wydarzy. ;)

0

@Foro Najważniejsze jest co ustalili między sobą Panowie Kulesza i Czesio. Jeśli wyjście z grupy oznaczało nową umowę i spokojną pracę w el. do ME to Czesio powinien zostać. Słowo się rzekło.

1

@Emhyr Mapet do Lewego: Może i wyglądam jak żółw, ale przynajmniej jestem mistrzem świata.

5

@Hawajczyk Oczywiście, że spokojnie. Jednak... Francja ma genialne pokolenie do tego młode więc rekord jest jak najbardziej w zasięgu. A porównywanie Tomka do Mapeta jest nie na miejscu. Różnica klas moim zdaniem na korzyść Francuza. Te kocie ruchy do tego szybkość. To tak jak TGV do naszego Pendolino. Tu nie ma o czym dyskutować. ;)

0

@Encore Obejrzę dopiero wieczorkiem mecz bez reklam. Mam nadzieję, że Boston zleje te gwiazdeczki z Brooklynu. ;)

0

Ja' Marr Chase wrócił i wróciła magia. ;D


4

Przeżywacie te 1-3 z Francją dajcie spokój taki jest futbol, ale mamy jeszcze rewanż spokojnie odrobimy. ;)

0

@Panpiwkarz No fajnie tylko mecz z Niemcami był w eliminacjach a tu gramy na MŚ. Zupełnie inna historia i presja.

0

@karci0 Zgadza się gdyby obrońca jej nie dotknął to nic by nie było. ;)

9

@goralski A do tego drepcze po boisku, krzyczy na wszystkich i terroryzuje pół Argentyny. Karzełek z Rosario.

0

Ale co co tu się staneło? ;D
LSU wykonuje Field Goal - piłka trafia w dłonie obrońcy Georgii i... mamy żywą piłkę. Popatrzcie co robi ten chłopak z #25. Nie dotyka piłki tylko patrzy co robią zawodnicy LSU. Smart play. Bezpiecznie? to długa po przyłożenie. Piękna akcja i 7 pkt dla Georgii. ;D


6

Alez ten Martinez to drewno. Drugi Higuain.

1

Messi, Messi, Messi niesie się po trybunach.
Ja za starych dobrych czasów w Barcelonie.

0

@Elosek @Roobo I pięknie i brawo ;D

0

Argentyna sama prosi się o kłopoty.

1

@czółkovsky Trzymam kciuki. Czas najwyższy pokonać tego Stefana ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?