fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kaamilos87 A szczególnie u Argentyny. ;)
@mekston I dlatego mam nadzieję, że dzisiaj bez nerwów dowiozą bezpieczny wynik. ;)
8
1/8 - Argentyna z Kangurami prowadziła 2-0 bramka z dupy i było bardzo gorąco w końcówce.
1/4 - Argentyna z Holandią prowadziła 2-0 dwie bramki Węgrzyna i po karnych awans.
1/2 - Argentyna z Chorwacją prowadzi 2-0....
Mam nadzieję, że Scaloni wyciągnął wnioski. ;)
2
Ale wylewy u Chorwatów xD
Jazda Argentyna!!!!!!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@czółkovsky Jak się po drodze nie połamie a Pels utrzymają formę to będzie wysoko. ;)
1
@kamil295 I trzeba powiedzieć, że idzie mu bardzo bardzo dobrze. ;)
1
@kamil295 Bardzo niebezpieczna robota ;)
2
Panie kamerzysto proszę uważać na litość. Przecież może Pan stracić zdrowie a przecież Święta idą. Deebo Samuel to bardzo grożny zawodnik ;D
Mam nadzieję, że nic mu się nie stało. Potężne KO. Piękna akcja 49ers :)
3
Detroit Lions mocno rozgrzani. Wygrali 5 z ostatnich 6 spotkań. Ekipa Dana Campbella gra znakomicie. Spory progres. Brawo. ;)
3
Uważajcie tam na siebie. ;)
I ostrożnie z alko bo może być ślisko ;)
0
@masq Francuzi są bardzo, grożni, ale mam nadzieję, że wygra Messi i jego Argentyna.
1
@MeMyselfAndI Widziałem to dokładnie. I rozumiem o czym piszesz nie zmienia to faktu, że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.
1
@Gwyn Moim zdaniem mocno mu się coś odkleiło ostatnimi czasy. Innymi słowy syfit mu się na łeb spadł.
3
Argentyna po karnych w 1/2
Francja po znakomitym spotkaniu w 1/2
Chorwaci po trilerze w karnych wyjaśniają roztańczoną Brazylię i meldują się w 1/2
I na koniec truskaweczka czyli Maroko. Trzeba przyznać, że w tych ćwierćfinałach emocji nie zabrakło. ;D
3
Ja jeszcze na chwilkę wrócę do sytuacji z Mentalem i tym odepchniętym kibicem. To co zrobił było słabe, ale to Krystyna i wiemy jakim bucem jest. Natomiast fakt, że na takim etapie turnieju po przegranym meczu na płycie boiska pałętają się jakieś mendy nie związane ze sztabem danej ekipy to jest k... skandal. Przecież to mógł być jakiś świr z kosą czy innym narzędziem.
2
Henryk Kejn aj gdyby mniej siły przy tym 2 karnym. Brawo dla Francuzów. Super meczyk ;D
0
Tuczimenda z nieba do piekla.
4
Placki z Anglii upadły po raz pierwszy.
4
Mental skończony ;D
Iwański płacze... coś pięknego xD
0
Trzymaj Maroko. Alez to jest piekna historia.
0
@siuuu Tylko, że czas jaki mamy tu na Ziemi jest tylko drogą do czegoś lepszego. Nie może być inaczej bo tak ten świat jest skonstruowany Znasz kogoś kto żyje uśmiechnięty od ucha do ucha i przechodzi bez bólu swoje życie? No nie bo cierpienie to cześć Naszego życia. Dla wielu z Nas najważniejsza i jedyna droga- przez różne choroby, kalectwa itd. Jestem człowiekiem wierzącym i już troszkę na tej Ziemi żyje. I widziałem różnych ludzi na swojej drodze. Alkoholików, narkomanów, szeroką rozumianą patologię. I powiem Ci jedno. Ci ludzie w większości sami sobie robią krzywdę, pijać, ćpając itd innymi słowy sami sobie nakładają ciężary nie do udźwignięcia a potem płaczą do Boga. To nie Bóg kazał im tak pstępować. Wolna wola. Zapewniam Cię, że dobrzy ludzie, których poznałeś a byli mocno doświadczeni problemami są teraz szczęśliwi bo Bóg o swoich nie zapomnia.
0
@MesQueUnClub96 A dlaczego nie? nie róbmy z Naszych grajków kaleki. Z Lewnadowkim grają lepiej?
0
@MAGNETO I podobnie będzie z Naszą Kadrą jak odejdzie Lewy. Wreszcie zaczniemy grać w piłkę.
0
@siuuu Skoro tu jesteś to znaczy, że Bóg wybrał dobrego aktora. Tylko On wie ile potrafisz wytrzymać i nigdy nie daje więcej niż możesz unieść.
2
"Nigdy nie narzekaj na to, że w życiu masz ciężko bo Dyrektor (BÓG) zawsze daje najtrudniejsze role swoim najlepszym Aktorom".
A.P.J. Abdul Kalam
27
Ale dupy będą pękały jak Messi wygra puchar. Czekam na to. ;D
14
Morze łez w Brazylii. Canarinhos odpadają z turnieju a Wielka Argentyna w półfinale. Cudownie. ;D
❤❤❤
6
1/8 z Kangurami bramka na 2-0 dla Argentyny i wydaje się spokojny meczyk. Tymczasem bramka z dupy i nerwówka w końcówce gdzie Kangury miały piłkę na remis. Teraz Holandia podobnie 2-0 wchodzi Kazek Węgrzyn i robi 2 bramki dla Holendrów z czego ta druga w doliczonym czasie. No tu Scaloni musi mocniej popracować. Więcej klepania przy dobrym wyniku. Więcej cwaniactwa.
1
Argentynaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
Vamos!!!!
0
Czuje, że Martinez nie strzeli karnego.