fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BartqRKO Pewnie by nie rozwiązał, ale jestem przekonany, że DeRozan dałby inne możliwości na parkiecie. Wszyscy wiemy, że Westbrook to jeżdziec bez głowy i zwykły placek. Błędem Pelinki było oddanie mistrzowskiego trzonu ekipy jak Caruso, Kuzma i inni. Odnoszę wrażenie, ze Lakers bardzo chcieli mieć BIG 3 I się nie udało co mnie bardzo cieszy.
2
@michal26 Ale to właśnie Bronek chciał tego Westbrooka ;D
A mogli mieć DeRozana. Bronek nie potrafi zarządzać i to jest fakt.
3
@EKSBOKS Potężny kozak ;)
Przyszły MVP
1
Tatum vs Antek jest ogień ;D
Do przerwy Celtics u siebie prowadzą z Bucks 62-61 :)
1
@Nano22 Złoty gała na la Bambli? a po co to komu a komu to potrzebne?
3
Najee Harris na pełnej. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
"Teraz mnie widać a teraz nie widać, trochę widać i trochę nie widać". ;D
Steelersi to biorą. 13-10 ;)
7
Tymczasem potężny Zlatan obserwuje zmagania amatorów podczas spotkania Nets vs Bucks ;D
@zadafcb @Encore @takisobiektos @Comentateiro @czółkovsky
1
@takisobiektos Oj tak PO zapowiadają się genialnie na Wchodzie. ;)
2
Celtics u siebie pokonali T-Wolves 121-109 i po kilku słabych występach wracają na tron konferencji Wschodniej. Zwycięstwo zwycięstwem, ale Boston ciągle gra bardzo słabo, choć końcówka 3 i początek 4 qw dają wątłą nadzieję, że idzie ku lepszemu. Zza łuku tylko 28%. To co mnie w tej chwili najbardziej martwi to rozpędzone, Nets, którzy dzisiaj pokonali Bucks i wracający do formy 76. ;)
Przed Wami Jaylen Brown na pełnej dzisiaj 36 pkt. ;D
5
Chciałbym złożyć Wam wszystkim serdeczne życzenia. Jak najwięcej zdrowia, szczęścia i radości. Aby ten świąteczny czas był okazją do odpoczynku i spokoju.
Życzę Wam zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. ;)
1
Zlatan Ibra
0
@takisobiektos Dawać go już na parkiety NBA. ;)
3
@Katalończyk 99 W oryginale to brzmi zdecydowanie lepiej.
5
"Mój dziadek chodził do pracy 10 mil
Mój Ojciec chodził do pracy 5 mil
Ja jeżdżę Cadilaciem
Mój syn jeździ Mercedesem
Mój Wnuk będzie jeździł Ferrari
A mój prawnuk? będzie do pracy chodził pieszo
Więc zapytałem go dlaczego będzie chodził pieszo?
A On mi odpowiedział:
Ciężkie czasy kreują silnych ludzi
Silni ludzie kreują łatwe czasy
Łatwe czasy kreują słabych ludzi
Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy."
11
@mrboom U mnie w tym roku na bogato. A kto mi zabroni? :D
https://img27.demotywatoryfb.pl//uploads/202112/1638550587_7qjv5w_600.jpg
3
@Hasszz Co to za pytanie? sernik tylko z rodzynkami. Mój ulubiony ;)
5
Oby z wrzutkami poszło lepiej. xD
1
@Irmscher10 Ty jak bimbrem śmierdzi to @Bocheno1 się ulało. Ale z tego co pisali to jednak wina kierowcy była. Także luzik. ;)
0
@LS Dzisiaj poleję, dzisiaj poleję....
0
Tymczasem do potężnego wybuchu doszło dzisiaj wieczorem w porcie Mohamedia w Maroku.
https://x.com/i/status/1606007302351425538
2
@Colin94 Kurcze szkoda, że u mojego somsiada tak się nie staneło.
3
@Kondziubarca I jak tu poważnie traktować Barcelonę? No Lapcio odleciał kompletnie. ;)
2
@kynio302 Oczywiście, że żartuje. No gdzie Czesio do poważnej piłki.
2
@FcPortoFan1999 Moim zdaniem tak wybitny fachowiec jak Czesio powinien dalej rozwijać Polską myśl szkoleniową i trenować jakieś młodsze roczniki reprezentacji Polski. To jego przeznaczenie.
0
@takisobiektos A co to za podśmiechujki z Bostonu co? ;D
Gramy słabo i tyle. Gra opiera się w dużej mierze na rzutach za 3 i jak nie siedzi to nic nie gramy. Do tego słaba obrona i mamy to co mamy. ;)
@Encore No Nets idą mocno. Teraz przed NImi starcie z nr 1 na Wschodzie Bucks. Zobaczymy co się wydarzy w starciu Antek vs Durantula. ;)
28
Króciutko z pozerem i jego jajkiem xD
8
@SantiSant @Kamil689 Prosze bardzo Panowie. ;)
60
Są w życiu chwile ważne i ważniejsze. xD
29
Tu nie ma nad czym dyskutować.
7
@Ying Mekambe ból dupy jeszcze trzyma. I dobrze. xD