1

@BartqRKO Pewnie by nie rozwiązał, ale jestem przekonany, że DeRozan dałby inne możliwości na parkiecie. Wszyscy wiemy, że Westbrook to jeżdziec bez głowy i zwykły placek. Błędem Pelinki było oddanie mistrzowskiego trzonu ekipy jak Caruso, Kuzma i inni. Odnoszę wrażenie, ze Lakers bardzo chcieli mieć BIG 3 I się nie udało co mnie bardzo cieszy.

2

@michal26 Ale to właśnie Bronek chciał tego Westbrooka ;D
A mogli mieć DeRozana. Bronek nie potrafi zarządzać i to jest fakt.

3

@EKSBOKS Potężny kozak ;)
Przyszły MVP

1

Tatum vs Antek jest ogień ;D
Do przerwy Celtics u siebie prowadzą z Bucks 62-61 :)


1

@Nano22 Złoty gała na la Bambli? a po co to komu a komu to potrzebne?

3

Najee Harris na pełnej. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
"Teraz mnie widać a teraz nie widać, trochę widać i trochę nie widać". ;D
Steelersi to biorą. 13-10 ;)


7

Tymczasem potężny Zlatan obserwuje zmagania amatorów podczas spotkania Nets vs Bucks ;D
@zadafcb @Encore @takisobiektos @Comentateiro @czółkovsky

/photo/1

1

@takisobiektos Oj tak PO zapowiadają się genialnie na Wchodzie. ;)

2

Celtics u siebie pokonali T-Wolves 121-109 i po kilku słabych występach wracają na tron konferencji Wschodniej. Zwycięstwo zwycięstwem, ale Boston ciągle gra bardzo słabo, choć końcówka 3 i początek 4 qw dają wątłą nadzieję, że idzie ku lepszemu. Zza łuku tylko 28%. To co mnie w tej chwili najbardziej martwi to rozpędzone, Nets, którzy dzisiaj pokonali Bucks i wracający do formy 76. ;)
Przed Wami Jaylen Brown na pełnej dzisiaj 36 pkt. ;D


5

Chciałbym złożyć Wam wszystkim serdeczne życzenia. Jak najwięcej zdrowia, szczęścia i radości. Aby ten świąteczny czas był okazją do odpoczynku i spokoju.
Życzę Wam zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. ;)

1

Zlatan Ibra


0

@takisobiektos Dawać go już na parkiety NBA. ;)

3

@Katalończyk 99 W oryginale to brzmi zdecydowanie lepiej.

5

"Mój dziadek chodził do pracy 10 mil
Mój Ojciec chodził do pracy 5 mil
Ja jeżdżę Cadilaciem
Mój syn jeździ Mercedesem
Mój Wnuk będzie jeździł Ferrari
A mój prawnuk? będzie do pracy chodził pieszo
Więc zapytałem go dlaczego będzie chodził pieszo?
A On mi odpowiedział:
Ciężkie czasy kreują silnych ludzi
Silni ludzie kreują łatwe czasy
Łatwe czasy kreują słabych ludzi
Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy."

11

3

@Hasszz Co to za pytanie? sernik tylko z rodzynkami. Mój ulubiony ;)

5

Oby z wrzutkami poszło lepiej. xD


1

@Irmscher10 Ty jak bimbrem śmierdzi to @Bocheno1 się ulało. Ale z tego co pisali to jednak wina kierowcy była. Także luzik. ;)

0

@LS Dzisiaj poleję, dzisiaj poleję....

0

Tymczasem do potężnego wybuchu doszło dzisiaj wieczorem w porcie Mohamedia w Maroku.
https://x.com/i/status/1606007302351425538

2

@Colin94 Kurcze szkoda, że u mojego somsiada tak się nie staneło.

3

@Kondziubarca I jak tu poważnie traktować Barcelonę? No Lapcio odleciał kompletnie. ;)

2

@kynio302 Oczywiście, że żartuje. No gdzie Czesio do poważnej piłki.

2

@FcPortoFan1999 Moim zdaniem tak wybitny fachowiec jak Czesio powinien dalej rozwijać Polską myśl szkoleniową i trenować jakieś młodsze roczniki reprezentacji Polski. To jego przeznaczenie.

0

@takisobiektos A co to za podśmiechujki z Bostonu co? ;D
Gramy słabo i tyle. Gra opiera się w dużej mierze na rzutach za 3 i jak nie siedzi to nic nie gramy. Do tego słaba obrona i mamy to co mamy. ;)
@Encore No Nets idą mocno. Teraz przed NImi starcie z nr 1 na Wschodzie Bucks. Zobaczymy co się wydarzy w starciu Antek vs Durantula. ;)

28

Króciutko z pozerem i jego jajkiem xD

/photo/1

8

@SantiSant @Kamil689 Prosze bardzo Panowie. ;)


60

Są w życiu chwile ważne i ważniejsze. xD


29

Tu nie ma nad czym dyskutować.

/photo/1

7

@Ying Mekambe ból dupy jeszcze trzyma. I dobrze. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?