fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale cisza na Anfield. A ten wylew Alissona? coś pięknego brawo Wolves jazda z tymi plackami ;D
1
Antonio Danza Kaduro crazy skills & tricks 2023
37
@Lionel_Messi10 Leo Messi - złoty a skromny.
5
@norbi77 Kurcze jak mi tego psiaka szkoda. Wyszedł na spacer... ostatni w jego psim życiu.
3
@Ojciec5tkidzieci Nam to na razie nie grozi bo i tak nie spełniamy warunków przyjęcia do strefy E. ;)
4
Po kompromitacji w Oklahomie Celtics bez większych problemów wygrywają w Texasie z ekipą Mavs. Tym samym zamykają serię 7 zwycięstw z rzędu gospodarzy. Doncic po serii wybitnych spotkań dzisiaj przy bardzo dobrej obronie Celtów kończy spotkanie z 23 pkt. 0/6 za 3. Przed Wami najlepszy duet w lidze Tatum + Brown. ;)
#BleedGreen
17
Tymczasem za 7 lasami i 7 górami w odległym Meksyku...
Wczoraj wojsko Meksykańskie aresztowało Ovidio Guzmána, barona narkotykowego - syna Joaquina Guzmána zwanego "El Chapo". To z kolei bardzo nie spodobało się zwolennikom dragów i samego Guzmana i postanowili wyrazić swoje niezadowolenie na ulicach Culiacán w zachodnim Meksyku.
W akcji helikoptery bojowe, które zamiatają niezadowolonych obywateli. ;D
1
@KrystianR O 2 sezony za póżno. Nikt po Nim płakać nie będzie.
1
@Janas11224 Przyszłość naszego kraju. xD
1
@KlonaZepan Tu nie ma nad czym dyskutować.
0
Harry Magłaja. Legenda.
0
@MesQueUnClub96 Najlepszego farta na świecie. ;)
1
@Janiama 1-0 dla Nas ;)
0
@Michalekek Jaki cyrk takie małpy.
0
@Pawci023x Piszesz tak jakby Mitchell co mecz rzucał po 70 pkt. ;D
To dobry grajek i życzę mu jak najlepiej. ;)
1
@Comentateiro Nic nie gramy w obronie a w ataku cieniutko. I jest jak jest. Zobaczymy co będzie dalej. ;)
0
@czółkovsky @Zazinho No jak się nie broni to tak jest. ;)
0
@BartqRKO W 1 sezonie Mitchell pokazał, że jego potencjał jest ogromny. W sezonie 20/21 wychodzili z 1 na Zachodzie po regularnym z plackiem Gobertem, ale za to z ciekawą drużyną złożoną z zadaniowców. I to była bardzo ciekawa drużyna. Odnoszę takie wrażenie, że Mitchell nie rozwija się tak szybko. Może to wina urazów? a może faktycznie w Jazz coś się wypaliło nie wiem. ;)
Co do serii Celtics - Cavs byłoby bardzo ciekawie choć na chwilę obecną tak jak jest po 38 spotkaniach uważam, że Boston to bierze. Moim zdaniem Cavs brakuje ognia z przodu. Ekipa Donovana to 21 siła w NBA 112 pkt na mecz. I tu jest problem ekipy z Ohio. Aby poważnie się liczyć na Wschodzie to Mitchell musi wejść na MVP poziom. Boston najlepsza ofensywa ligi. 118 na mecz. ;)
@Pawci023x Moim zdaniem na dzień dzisiejszy to Cavs II runda max. ;)
0
@Pawci023x Tu nie chodzi tylko o statystyki bo to tylko jeden z elementów układanki. Tu bardziej chodzi o to, że wymienieni wyżej przez chłopaków gracze jak Joker, Antek, Tatum, Brown, Booker, Bronek, KD czy Luka to zawodnicy o wyższy umiejętnościach, którzy decydują o losach spotkań. A Mitchell z całym szacunkiem takim grajkiem nie jest i w mojej ocenie nigdy nie będzie. Co pokazał choćby w Jazz gdzie miał świetnie skrojoną pod siebie ekipę. Przypominam, ze Jazz z nim w składzie byli 1 ekipą na Zachodzie. ;)
Zobacz gdzie jest Tatum a gdzie jest Mitchell a przecież obaj Panowie są z rocznika 2017 draftu. Tatum bije się o MVP a gdzie jest Donovan? ;)
4
@Pawci023x Na 100% nie. Top 10? i tu będzie bardzo cięzko.
@kamyk_23 Będzie jesli po drodze się nie połamie. A przy jego stylu gry to bardzo możłiwe, że kolana nie wytrzymają tak jak u Derricka Rosa.
1
Mental już w Arabii i co by nie powiedzieć no kurcze kończy się pewna era. Ale co się Niego pośmialiśmy to Nasze. ;D
Powodzonka Kriszcziano.
1
@FcPortoFan1999 Oooo słusznie bo Holendrzy również świetnie to robią. ;)
5
@Lionel_Messi10 Kurcze ale Porto I Benfica potrafią w transfery. Biorą młodych i opylają za 100 milionów.
4
@marcin62 Tutaj ewidentnie psycha siadła jak nic. Zobaczył w akcji Wielkiego Haalanda i zesranko. Tak bywa. ;D
2
@zadafcb Widziałem to dzisiaj rano. Okropna sprawa. Oby chłopak z tego wyszedł.
0
"Lew może i jest królem dżungli, ale wiesz co? Wilk nigdy nie występuje w cyrku."
2
Mike "Bestia" Tyson i jego taniec. Nadal to ma. Legenda. ;)
3
@Objectivo @takisobiektos @magister97r I ta dzika radość Stefana, który właśnie wrócił z roboty na budowie gdzie dorabia sobie na boku. Jeszcze nie przebrany w ciuchach roboczych cieszy się z rzuty Greena na wagę dogrywki. Coś pięknego ;D
7
2 dogrywki w meczu GSW vs Hawks i Game Winner Looneya + 54 pkt Klaya. GSW to biorą i jest to 5 zwycięstwo z rzędu. Przebudzenie Mocy? ;)
6
@Jakchcesz Moja wina. Człowiek młody to i się zachować poprawnie nie umie. ;)