2

@zadafcb Pewnie masz rację choć ja po cichu liczyłem na San Francisco. A ten Johnson to 4 qb w tym sezonie 49. Masakra jak się połamali.

2

@zadafcb @Mistrzu888 @kamil295 To chyba po zawodach. Jeśli Purdy nie wróci to Eagles w finale.

0

@BartqRKO Dokładnie tak. I ja to piszę już od dłuższego czasu. Ostatnie lata rządów Sterna i obecne Silvera to próba zrobienia z NBA show gdzie liczą się wszystkie inne czynniki a nie zdrowa rywalizacja. I teraz mamy to co mamy.

1

Brawo Legia!!! szkoda tej końcówki, ale najważniejsze 3 pkt. ;)
(L)

/photo/1

1

@BartqRKO @Encore Ta cała sytuacja i mnóstwo innych z poprzednich sezonów pokazuje, że VAR musi być używany w każdej stykowej sytuacji a przynajmniej w tych kluczowych ostatnich minutach gdzie dzieje sie najwięcej. Tak jak ma to miejsce w NFL. Ja nie tworzę tych zasad. Wał potężny i ogromna kompromitacja Silvera i sedziów.

1

@Encore Był i to wyrażny a najlepsze jest to, że ten łysy sędzia za koszem wszystko widział doskonale.

0

@takisobiektos Szkoda, Joker dzisiaj wyjaśniony przez Embiida.

1

@PatrychoO To nie dla mnie ;)

3

Joker vs Embiid jest na co popatrzeć. Starcie tytanów ;D
Na 2 minuty przed końcem 3qw. goście z Denver prowadzą+ 15. Oby tak dalej Joker. ;)


1

@takisobiektos ;D
Oj to prawda Smart to takie serce Celtów. No trudno trzeba grać bez Niego. ;)

1

@kamil295 ;D


@takisobiektos Oby się odwróciło i Celtics wszystko wygrali razem z finałem. ;)

4

Tymczasem dzisiaj w NBA kilka bardzo ciekawych spotkań i tak:
o g. 21 76 zagrają z 1 na Zachodzie Denver
o g. 23-30 derby Nowego Jorku. Nets podejmują Knicks
i wreszcie krem de la krem czyli Klasyk NBA największa rywalizacja w NBA:
Mistrzowie Wschodu Boston Celtics podejmują LA Lakers. ;)
#BleedGreen

/photo/1

7

A ja Wam powiem, że takimi meczami wygrywa się mistrzostwo.

0

Kurcze niby Barcelona a ja czuję jakbym mecz ekstraklapy oglądał. Jedna wielka kopanina. ;D

1

@esem91 Strzał z dystansu? To nie jest DNA Barcy i Xaviego.

2

@michal26 Najlepsze podsumowanie tej kopaniny. ;)

1

@adi7adi8 Fati? placek do kwadratu. ;)

1

@Worny I dlatego powinniśmy to jak najszybciej anulować i zagrać mecz na Camp Nou. ;)

1

Ten cały Rafinia to zwykły placek jest.

1

@HighestInTheRoom Mocno na to liczę. Jazda (L) ;D

4

Chwalicie się autami to i ja również się pochwalę. Nówka sztuka dopiero co oklejona, nowy wydech, skórzana kierownica, szybki przyciemnione, srebrne felgi. Aj bajka. Teraz na myjkę i do garażu.
Wiem, że Was boli, ale stać Mnie to kupuje. Proste. ;D
https://zapodaj.net/6285aecebbc47.jpg.html

1

Antek na pełnej.
41 pkt, 12 zb i 6 asyst
BESTIA


10

Mental po porażce w Superpucharze Arabii Saudyjskiej xD


2

@Lionel_Messi10 Jak najwięcej zdrówka i sto lat!!!! ;)

1

@takisobiektos No to co ja poradze skoro w składzie Bostonu występują paraolimpijczycy? ¯\_(ツ)_/¯

0

@Conradxc A widzisz o to to mi właśnie chodzi. Dziękuję Ci bardzo byczku. ;)

0

@Conradxc Powiedzmy w przyszłym roku będzie waloryzacja o 300 netto. Czyli nie otrzyma 300 zł tylko 85% tej podwyżki tak?.
Co rok będzie podwyżka a ta koleżanka będzie otrzymywać tylko 85% podwyżki?
dobrze rozumiem? kurcze nie mam nikogo fachowego zapytać o to.

0

Słuchajcie mam takie pytanko. Koleżanka mojej mamy została wdową i chce przejść na 85% emerytury męża. Czy podwyżki waloryzacji będą liczone po 100% czy 85%?
Innymi słowy jęśli teraz po waloryzacji dostanie podwyżkę 300 zł netto to dostanie 300 zł czy 85% tej kwoty?

0

@FcPortoFan1999 Jeszcze nic straconego. MIśki mają młodą i bardzo utalentowaną drużynę. Także wszystko się może zdarzyć. ;)

4

Poole i jego Game winner w meczu przeciwko Memphis. To 4 porażka Miśków w ostatnich 5 spotkaniach. Panie JA co się dzieje? ;)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?