fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 Xavi wprowadził rotacje. Rozumiesz mecz z United a ten rotcje robi.
0
@tomek8756 Z tym Alonso myślę 1-1 ;)
0
@Sau_Ron No niby tak, ale z drugiej strony piłka to biznes i wielkie pieniadze i moim zdaniem to była kwestia czasu jak Szejki wejdą do gry. Takie czasy.
0
@Bulbulator Przecież napisałem z dużej litery.
4
Z tym Xavim to jest troszkę tak jak z Naszym Pioterem Zielińskimi. Jak mu się coś we śnie poprzestawia to zawodnik Top na swojej pozycji. A jak kolejnej nocy mu się coś przestawi to zwykły placek jest. I podobnie jest z Xavim. Jak mu się przestawi to ustawia skład jak trzeba a jak mu się nie przestawi to wystawia Alonso. xD
1
@Kgorecki2500 Pozdrawiam serdecznie. ;D
Gratulacje. ;)
3
Brawo Pepula ;D
1
@Mario96w Najlepsza chorągiewka na świecie ;)
1
Ależ Haaaaland pięknie uciszył Arsenal. Brawo City!!!! Brawo Pepciu
Arsenal się krztusi ;D
0
@Antimadridista_WR ;D
Każdy się może pomylić. ;D
5
Grejliszzzzzz!!!!! I jego cudowne Łydki. Jazda City Jazda Pepciu z tymi plackami
;D
2
@Firestone @Barwindg No cos tam ma. Ale na litość ile można jeżdzić na tych łydkach no. ;D
1
Matko ten Grejlisz to jest zwykły placek. No poza tą fryzurą chłop nic nie potrafi.
2
@Katalończyk 99 Jestem człowiekiem spod Miasta i mnie stać. ;)
@Emhyr Gra warta świeczki. ;D
0
@zadafcb Uważam, że u Nas również wynik może być bardzo dobry. Meczyk był w TV Rządowej także każdy miał dostęp. Jestem bardzo ciekawy. ;)
2
Nie wiem jak Wy, ale Ja dzisiaj zagram agresywnie i stawiam całe 2 zł na City bez podpórek czysta 2. A co? raz się żyje. Kto nie ryzykuje nie pije szampana.
2
@BoreekxD MOże zapomnaiłeś zapłacić jakiś mandacik? a tak na poważnie pójdziesz i się dowiesz jeśli nie kręciłęś wałków to nie masz się czego bać. ;)
4
@kamil295 W Bostonie ich zlejemy ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
7
W meczu na szczycie ligi NBA Bucks podejmowali lidera Wschodu Boston Celtics. I to było prawdziwe meczycho - aż zapachniało Playoffs. Celtics bez swoich gwiazd: Tatuma, Browna, Ala i Smarta zagrali fantastycznie i o mały włos nie wzieli tego spotkania. W końcówce głupie błędy White'a który rzucił 40pkt i głupie podanie do Granta Williamsa, który nic w ofensywie nie potrafi i na dodatek stracił piłkę w ostatnich sekundach sprwiło, że to Antek i genialny Jrue Holiday cieszyli się po dogrywce ze zwycięstwa 131-125.
Rzut Białej Mamby na wagę dogrywki przez palce Krzysia. ;)
Gratulacje @Comentateiro ;D
@zadafcb @ronni37@MarianoItalianoVero @Kidd @Zazinho @Encore @kamiVeB @Roni/VEB
0
@bartekvisca Zdecydowanie Indi ;)
1
Podczas Niedzielnego Super Bowl pojawił się Trailer do 5 części przygód Indiany Jonesa, którego premiera jest zapowiedziana na 30 Czerwca. ;)
Indiana Jones and the Dial of Destiny
1
@zadafcb Moim zdaniem flaga troszkę z dupy szczególnie w tak emocjonującym/decydującym momencie. A przecież w trakcie spotkania było takich sytuacji 2-3 i nic nie było. Szkoda. Natomiast pomijając już tą sytuację no kurcze Andy Reid cwany lis rozegrał II połowę po mistrzowsku z połamanym Patrykiem rozgrywał Eagles jak chciał. No trudno wielkie brawa dla zwycięzców. ;)
Oj boli ten 2 pierścień dla Patryczka.
3
@kamil295 @Mistrzu888 I tak jak pisaliśmy kontuzja Patryka była dość poważna i watpię aby w 2 tygodnie to wyleczyli a obrona Eagles wiedziała dobrze, która kostka boli. ;)
4
No dobra Hurts tym drivem odkupił winy za zgubioną piłkę. ;)
1
@Hosh Flaga to nic innego jak przewinienie/faul i kara yardów.
1
@kynio302 Jesli dobrze pamietam to jest chyba 2 taki przypadek w odstępie ile 2-3 dni?
5
Ale co teraz Hurts odstawił ;D Brawo chłopaku.
0
@kynio302 UFO?
1
@Kessie Szczerze? najlepiej aby obie przegrały. ;)
3
@kamil295 Ale piękna piłka i mamy fajerwerki. ;D