2

A tak mi się przypomniało. Słuchajcie czy macie taką jedną rzecz, którą zabieracie zawsze i wszędzie? (oprócz telefonów)
Mój Dziadek zawsze nosił grzebień bo jak powtarzał "Mężczyzna zawsze musi mieć włosy uczesane." Ja osobiście zawsze noszę przy sobię kieliszek. Tak się nauczyłem bo nie znosiłem zapachu tych jednorazowych kubeczków i tak mi zostało po dzień dzisiejszy ;D

11

@tomek8756 Na kaszel suchy i mokry tylko HERBAPECT. Ja noszę zawsze przy sobie i takie kontrole ZUS-wskie mi nie straszne. ;D

2

@Zoker Kiedyś to kurła były gry nie to co teraz.

4

U Nas Pendolino a w Chinach linia kolei magnetycznych MAGLEV czyli technologia unoszenia elektrodynamicznego (EDS). To co? zapinamy pasy i jedziemy ;D
Dodam tylko, że prędkość max to 430 km/h a w 2025 roku mają śmigać do 600 km/h


2

@Kozinho. @maroon @jeyx77x I ten klimat tego filmu aj nie ma co porównywać z dzisiejszych dziadostwem.

4

Komisja weryfikacyjna Franz Maurer:
- Czy znał Pan Kapitana Nowakowskiego?
- Studiowaliśmy razem prawo Witek... Kapitan Nowakowski był moim... kolegą moim był.
"PSY" Władka Pasikowskiego
Kiedyś to były filmy nie to co teraz.

1

@takisobiektos I powiedział głośno to co wszyscy o NBA i sędziowaniu myślą. Ta liga zrobiła się tak "miękka", że nawet sędziowie nie wiedzą co mają gwizdać.

1

@Barca1992 @michal26 @Objectivo Powiem szczerze, że czekam z ogromnym zaciekawieniem na każde wystąpienie tego Pana. Dawno tak poważna instytucja nie miała takiego klauna.

4

OJO!!!! Dzieje się
"Mam dobre wiadomości. Ten płaskowyż się powoli kończy i będzie bardzo szybkie zejście do poziomu celu inflacyjnego NBP."
Adam "jaszczomp" Glapiński

2

@czółkovsky Nie ukrywam, że jestem bardzo ciekawy Wemby w NBA jak ten gościu będzie sobie radził. Zupełnie inne granie, intensywność i przeciwnicy. I najwazniejsze czy się nie połamie.

5

@marcin62 Króciutko z pozerem xD

1

@escarabajo No jest szczupły chłopaczek, ale to jak potrafi wykorzystać swojej warunki fizyczne to czapki z głów. No gość mimo wątłej postury jest absolutnym Topem ligi. :)
@LS Oglądałęm ten mecz i tak jak napisałeś no był świetny. ;)

4

Durant wrócił i znowu się połamał tym razem na rozgrzewce. Zobaczymy na jak długo wypadnie.


1

@FcBarcelonaFanMSN Z Olimpiadą mi się kojarzy. ;)

10

To była kluczowa sytuacja w meczu. Po wylewie Janka Sommera piłkę z lini bramkowej wybija de Ligt i ta dzika radość. Dobry występ Holendra,

/photo/1

1

Jak pisałem wcześniej Baja to bierze na miękko. Gratulacje zasłużony awans.

2

@Dundersztyc Może obaj świętują :)

3

A ten cały Mekambe co przegrał z Leo w finale MŚ to ma kontuzje czy jak bo go nie widzę na boisku.

0

Powiem Wam, że hymn LM to jest coś pięknego. Za każdym razem gdy go słucham mam Ciary.

3

@Pawel13sz Nie widze Ronaldo w składzie to jakiś błąd?
;)

9

@AFA90 Ale odklejka. No chłop żyje w innej rzeczywistości xD

1

@Ls0811 A zobacz jeszcze może napisał ile godzin przepracował.

0

@Pasiak Czyli piosenka nie może być Hymnem bo Ty tak napisałeś?
xD

1

@macio_944 Dla mnie Najładniejszy hymn w Hiszpanii to tylko Barcelony ;)
A jęsli chodzi o całą klubową piłkę to Legii i Juventusu. ❤❤❤
Ciary

0

@bartas97 Nic z tych rzeczy. Stal grzecznie pozwiedza Stolicę i po porażce do domku. ;D

1

@norbi77 R O B E R T O!!! To jest NIEMOŻLIWE.
Rafał Wolski
"185 razy się nie udało. Oni dokonali cudu. Najlepszy mecz w historii klubu..."
meczyli.pl


4

Baja to dzisiaj bierze na miękko. ;D
Jazda Munsien.

/photo/1

0

@Encore To nie abstrakcja tylko smutna rzeczywistość. Na chwilę obecną Barcelona jest w Europie zwykłym średniakiem.

0

@FcPortoFan1999 Nie ma mnie teraz w domu.

0

@FcPortoFan1999 No własnie, ale ja nie mogę obejrzeć a ciekawie się zapowiada. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?