0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Uważam, że Norweg ma szanse wykręcić jakieś niesamowite liczby pod warunkiem, że będzie zdrowy.

2

@partymaker Tu nie chodzi może o samą zdobycz pkt co fakt, że trafił tyle 3. Ja Klaya jeszcze nie skreślam bo to nie jest pierwszy lepszy placek, któremu coś tam się udaje. Tylko 2 najlepsza strzelba ligi. Gość ma 33 lata i jeszcze może sporo zaoferować. ;)

6

Klay Thomson powoli wraca do wielkiej formy. Dzisiaj przeciwko Rakietom trafił 12 trójek w całym meczu 42pkt i stał się pierwszym zawodnikiem w historii NBA, który zanotował więcej niż jeden mecz z +12 trójkami w sezonie. Gratulacje Panie Klay ;)


0

Tak czułem, że zaraz będzie 2-2. Brak słów

1

@Emhyr Proszę mnie w to nie mieszać. ;D

1

I cyk Legia na 2-1!!!! Jazda walczyć Panowie
(L)

0

@Emhyr Takie rzeczy tylko w LL. ;)

2

I cyk Legia na 1-0!!! Jazda Panowie
(L)

0

@czółkovsky No dobrze i taki Conley idealnie by się wpasował i nie przeszkadzał w rozwoju młodych. Ale nie Broda, który lubi być na piłce i generalnie lubi zwracać na siebie uwagę. A swoją drogą gdyby faktycznie Harden miał opuścić 76 to Embiid znowu zostanie sam. ;D

0

@czółkovsky Uważam, że to będzie strzał w stope. Rakiety fajnie obudowali się młodymi i ten stary lis jest niepotrzebny. Broda swoim Ego zepsuje atmosferę w drużynie. ;)

6

@Katalonbar To znaczy, że nie trzeba z nią chodzić.

3

@Deviler Z jednej strony ja mu się nie dziwie, że topi smutki przy wódce. "Guwniara z paletkom" wygrywa kolejne tytułu a Lewy kopie się po czole w Barcelonie. No ile można?
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

13

@Joe_Pesci I dlatego Suarez > Lewy
Zawsze i wszędzie. Taka prawda.

15

@Deviler Dlaczego Christensen nie grał w 1 meczu? Bo Xavi wymyślił sobie rotacje przed tak ważnym spotkaniem, które bez kombinowania należało wygrać. Ale taki jest Xavi tam gdzie można rotować wystawia najsilniejszy skład a gdzie trzeba wyjśc mocno to rotuje.

0

@pioz123 Ale wiesz dobrze, że tak jest zawsze. Jak coś nie idzie to najlepiej zwolnić trenera i szukać innego, który od razu wygra tryplety a przecież tak to nie działa. ;)
Ale czy Ty nie widzisz jaka jest kultura gry United? przyjechali do Nas i klepali aż miło. U siebie również szczególnie w II połowie wiatr był niesamowity.

0

@pioz123 Jeśli prowadzisz u siebie po 15 minutach 2-0 przed własną publicznością i przegrywasz 2-5 to jesteś lepszy czy gorszy? ;)
I tak uważam, że Anczelot zjada Klopika bo jest lepszym trenerem po prostu. ;)

0

@MesQueUnClub96 Kadry nie buduję się na 2 mecze tylko na cały sezon.

7

Dwumecz przegrał Xavi i to jest ogromna porażka. Drugi sezon pod wodzą Generała i drugi raz nie jesteśmy w stanie zbliżyć się choćby do półfinału Ligi Europy a już o poważnym graniu w LM nie ma nawet mowy. Po drugiej stronie Erik ten Hag, który ile pracuje w United 5 miesięcy? ogrywa najsilniejsze ekipy PL i w możliwie najsilniejszym składzie wychodzi na lidera LL Barcelonę i rozgrywa partidazo. Wygrał zespół lepszy z lepszym trenerem. Bo gdy wszyscy czekają na Europejskie Puchary, żeby zagrać w najsilniejszych składach to co robi Xavi? ROTACJE. Jaki trener taka drużyna. Gratulacje dla United.

1

Wchodzi Alonso i to jest plan Xaviego
xD

2

Dziś Dzień Walki z Depresą i tak mi się przypomniało, że kiedyś Jacuś miał do czynienia z tą Depresją w domu. ( z Dystansem) ;)


3

@Kgorecki2500 Może nie aż tak, ale coś w stylu: puta słuchaj jutro Dzoł wbija na kwadrat i ma być cisza. Panimajesz?
xD

1

@bartekvisca Żle podchodzisz do tematu. Masz 28 lat ogromne doświadczenie + studia. Zobacz jak dużą wiedzę posiadasz jesteś w zespole inżynierów. Jak się nie podoba to spróbuj gdzie indziej i zbieraj kolejne doświadczenie. Na $ nie patrz bo z czasem przyjdą takie jakie będziesz chciał to tylko kwestia czasu. Rozwijaj się i ucz a nie pożałujesz.

2

@TheNekro94 ... i że deszcz nie padał bo katastrofa murowana przy 140.

0

Nunez schodzi? można gasić transmisję.

1

3 atakujących wrzutek i 6 w obronie graczy Live i pada bramka.
Komedia pomyłek. xD

2

Nie bez powodu Loserpool. Szkoda strzępić

1

Beker ależ to jest placek. Szkoda słów. Liverpool jak zwykle jak nie Karius to teraz ten placek.

3

Mame mame nie tera Czibo wpuszcza na 2-0
Kurtuła niczym Karius xD
Brawo oby tak dalej. xD

0

Przecież te wrzutki są cienkie jak sik pająka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?