0

Pepcio Guardiola na trybunach. Jazda z tymi plackami!!! Jazda Barca!!!!

0

@Emhyr Kunde fanem NBA i stylówek największych gwiazd najlepszej ligi świata bo inaczej nie da się tego wytłumaczyć ;D


1

@FcPortoFan1999 I bardzo dobrze. Trzymam mocno kciuki aby tak się stało. ;D

7

Kalifornia pojedynek Lakers vs Mavs
6,7 sekundy do końca na tablicy wynik 110-108 dla gospodarzy i piłka z boku dla Mavs. Szaman tańczy podaje do Klebera i..... wielki Game Winner Niemca przez palce Davisa. Mavs to biorą 111-110. I Pięknie jest ;D


1

@Comentateiro 76 mają bardzo trudny terminarz chyba najtrudniejszy z Topu na Wschodzie. Teraz mają Pacers na wyjęzdzie i 2 spotkania z Bulls. I po tym zaczyna się zabawa:
Wyjazd: GSW, Suns, Denver a następnie u siebie mają Mavs, Raptors, Bucks i Celtics.
mam nadzieję, że się przegrają kilka spotkań a Bucks i Celtics rozstrzygną miedzy sobą 1 na Wschodzie. ;)

6

@Hosh Coś mi się wydaję, że na spacerniaku go dojadą. A jak się okaże że jakimś cudem zna Zborka z Targówka to jak Amen w pacierzu.

0

@takisobiektos Joker może to zdobyć choć ja osobiście postawię na Antka. ;)

0

@jedrek7000 "Łódz? przecież to wymarłe miasto".
Ale złoto xD

1

@kamyk_23 Ja róznweż czekam aż upadną i sobie ten ryj rozwalą ;D

0

@Worny ;D
@Pewex Ja również nie znoszę ogladać filmów w TV bo te przerywniki w postaci reklam doprowadzają mnie do szału. ;)

0

@Encore Pytanie czy nowe miejsce spodoba się Szamanowi bo zakładam, że chłop chce jeszcze powalczyć o pierścień więc grono potencjalnych zainteresowanych mocno się zawęża.

0

Dzisiaj Piątek więc tylko przypomnę, ze o g. 20 na kanale TVN Harry Porter i więzień Azkabanu. Gdyby ktoś pytał oczywiście. ;)

1

@takisobiektos A może do 76? Broda w lato pójdzie do Rakiet i miejsce jak znalazł ;D
Duet Szaman i Embiid

0

Ciekawe informacje napływają z Kalifornii. Otóż wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy Szamana i Bronka w jednej drużynie a przynajmniej w najbliższym czasie. Władze Lakers chcą przedłużyć umowy z obecną kadrą a w szczególności z D'Angelo Russellem. To oznacza, że Szaman, który w lato wejdzie na rynek FA będzie miał dwie opcje: Umowa z Mavs lub szukanie innego miejsca. ;D

/photo/1

1

@adi7adi8 Połączyli siły ;D

0

@AduŚ07 Przecież My od razu finał gramy bo jesteśmy rozstawieni Lapcio tak załatwił. Spokojnie. ;D

1

Bedzie cięzko, ale wierzę w Ciebie Pepciu.
#CityMusisz

/photo/1

0

@P33ck Jedziemy z tymi plackami
Forza JUVE!!!!

3

"Trzymaj się z daleka od ludzi, którzy chcą ograniczyć Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze to robią, ale wielcy zawsze dają Ci poczuć, że też potrafisz być wielki."
Mark Twain

0

I powiedzmy czysto hipotetycznie, że Barcelona zostanie wykluczona/zawieszona w LM i co ten biedny Lapcio sobie myśli? Wyczarował dźwignie aby wyciągnąć klub z marazmu a tymczasem kolejny sezon poza wielką piłką. Kurła klub mem.

2

@zadafcb I powiem Ci, że słuchając podcasty NBC Sports Boston i tym podobne tam właśnie narracja jest taka, że przehandlować Maca i tankowanie. Tylko problem jest taki, że Bill chyba za bardzo nie chce się bawić w takie historie zważywszy, że tak jak wspomniałeś DEF mamy bardzo dobry. No nic czekamy dalej na kolejne ruchy. ;)

1

Zobaczymy co ten Kvaka dzisiaj pokaże to znaczy KvaMaradona tak Tomeczku?
;D

1

@Encore Przelew poszedł to i tylko 8 meczy zawieszenia. Proste.

2

@zadafcb @kamil295 Wygląda mi to na kontynuację DRAMY jak co roku i tak jak napisał @Mistrzu888 tu bardziej chodzi o rozgłos o to by nikt przypadkiem o Rodgersie nie zapomniał niż o poważnym graniu. Ale to jego życie i jego sprawy, Wracając do poważnych rzeczy w NFL to ciekawy ruch Cowboys którzy ściągają Gilmore'a i Meyers w Raiders za 33 bańki 3/33. I teraz tak czyżby Patriots szykują bombę/bomby pod tytułem DeAndre Hopkins w Bostonie? Czyszczenie miejsc na potencjalne gwiazdy? I jeszcze jedna sprawa jakiś czas temu Mac Jones QB Patriots w wywiadzie powiedział, że Jakobi Meyers jest jego najlepszym przyjacielem i uwielbia z Nim grać. Tymczasem Bill mówi czary mary i już Cię Meyers w Bostonie nie ma. ;D

/photo/1

1

@Mixtape 0,012347% wyliczone z wzoru Hajty. Także szanse nie są wielkie. ;)

26

Zacne grono a co łączy tych 3 dżentelmenów? osoba genialnego trenera Pepcia Guardioli. ;)
Niemieckie drużyny lubią dostać 5 ;D

/photo/1

0

@Explode Mr. Czampion się nie załapał.
@MesQueUnClub96 Widzę, że boli.

1

Najmłodszy, najszybszy, najlepszy. Pan Haaland ;D
Gratulacje byczku i zdrówka jak najwięcej.
https://x.com/ChampionsLeague/status/1635739340276989966/photo/1

10

Jego Wysokość Haaland. Można się rozejść. Gratulacje Pepciu

/photo/1

3

SacTown dostaje u siebie w pape od Bucks a na kilkanaście sekund przed końcową syreną Trey Lyles odstawia taką szopkę. No gruba odklejka ;D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?