fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@paweldunajecfcb W dużym skrócie o to, że bierzemy Ukraińskie zboże tańsze a Polskie zboże zalega w magazynach. Ukraińskie zboże miało jechać przez Polskę dalej na Zachód tak zapewniali rządzący. Tymczasem w praktyce w dużej mierze trafia na polski rynek.
1
@MarianoItalianoVero Czas posypać głowę popiołem. Mając tyle problemów zmiana trenera w połowie sezonu słaba, żeby nie napisać cienka jak sik pająka obrona a i tak na Miami wystarczyło. Wielkie brawa. ;)
1
@BartqRKO Jak to Wilki wypuściły to nie mam pojęcia. Mieli Lejki na widelcu. Szkoda. Tak się zastanawiam gdyby nie durne zachowanie Goberta i zawieszenie to kto wie czy T-Wolves nie zgarnęliby 7 na Zachodzie. Szkoda.
@Keson Dlaczego mielibyśmy się śmiać? ;)
Bardzo dobry mecz Wilków jeszcze jest szansa na 8 miejsce. Powodzonka ;)
3
@escarabajo Oby dzisiaj przegrał ;)
3
@Encore Mam nadzieję, że jednak przegrają ;)
1
@Verema Jak to mawiają amerykańscy fachowcy to tylko jeden mecz i wszystko się może zdarzyć jak w tej piosence. ;D
7
Dzisiaj rozpoczynamy turniej Play In. I tak na Florydzie Miami Heat podejmują cienkich jak sik pająka Atlantę Hawks a w Kalifornii coraz lepiej radzący sobie Lakers podejmują tragiczne Leśne Wilki z Minnesoty. Zobaczymy co z tego wyjdzie. ;)
1
@takisobiektos Z ręką podobno wszystko gra i w Sobotę zobaczymy go w meczu I rundy. ;)
1
@HighestInTheRoom Mamy finał i to najważniejsze. Natomiast co zagraliśmy wczoraj w Legnicy to ręce opadają.
4
@Comentateiro @Deathwing112 @takisobiektos @krzywy @Kidd @Kessie To prawda co napisaliście i chyba nie ma nad czym dyskutować, że Irving to jest jeden wielki kwas gdzie nie pójdzie to są problemy. W Cavs również narozrabiał tylko Bronek to jakoś znosił. Ale ja nie o tym. Chciałbym zwrócić Waszą uwagę na to, że z drużyny, która była w finale Zachodu stoczyła się do roli zwykłego placka nawet nie średniej ekipy tylko zbieraniny przypadkowych Mirków z bazaru no taka prawda. A problem jest większy bo teraz nie mają drużyny bo oddali za Szamana wszystkich solidnych grajków i teraz czeka ich kolejna przebudowa, która pewnie potrwa jakiś czas. I tak oto marnuje się potencjał Doncicia.
Rozumiem, że Cuban chciał pójść trochę drogą Raptors, którzy ściągneli swego czasu Leonarda i wygrali tytuł tylko tam była drużyna a w Mavs nic nie ma.
4
@Emhyr Alemany to tak jeszcze poczaruję, że to Athletico Nam dopłaci te 40-50 baniek. ;D
3
@takisobiektos Zobaczymy czy tak będzie śmigał będąc na przeciwko, Antka, Jokera czy Embiida. ;D
20
@tomek8756 Jaki kraj taki McDonald's ;D
2
Blanc wyjaśnia Galtiera
1
@MesQueUnClub96 Pamiętam to jak dziś. Wracałem pociągiem z pracy i słuchając radia dowiedziałem się, że droga naszego Papieża dobiegła końca.
1
@Essos Bogu niech będą dzięki.
1
@FcPortoFan1999 To prawda natomiast Poznaniacy mają jeszcze przynajmniej 2 mecze w Pucharach więc będzie oszczędzanie w lidze i strata pkt to raczej pewne. Pogoń ma bardzo duże szanse na medal.
2
@FanBarcy22 Boston Bruins biorą Puchar Stalneya w tym sezonie
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
@FcPortoFan1999 Pogoń ma spore szanse na medal bo Poznaniacy mają jeszcze na wyjazdach Legię i Raków.
1
@Medium No cóż jakie czasy taki boks. Nic nie poradzisz. ;)
2
@Kgorecki2500 A było bardzo blisko ;)
18
Ale, żeby tak piłkę z autu wrzucać to dajcie spokój kto to widział takie rzeczy. ;)
0
OJO czyli zaraz się zacznie
Poranny przegląd Prasy:
"Fati - Przebudzenie Mocy. Ansu rozstrzelał Elche."
1
@kejdzi Czyli po staremu.
16
Poranny przegląd Prasy:
"Szantosz odmienił Lewego"
7
Tymczasem w Dortmundzie: Nowe Logo xD
0
@maniak33333 Pamietam sezon jak Jaga w połowie sezonu miała 13 pkt przewagi nad Legią a w Maju Legią świętowała tytuł. ;)
0
@FcPortoFan1999 I tak będzie ;)
0
@FcPortoFan1999 I Legia i Rakow mają jeszcze ekpię z Poznania, która może rozdać tu karty. Do tego Legia ma jeszcze wyjazd do Szczecina a Raków mocno nieprzewidywalny Widzew. Także emocję będą do końca.
1
@maniak33333 Byczku piszesz tak jakby nasza liga to poziom La Liga i odrobić 7-8 pkt to Mission Impossible ;D
A to zwykła Ektrsklapa gdzie można wygrać i przegrać z każdym. Tak więc wszystko jeszcze się może zdarzyć. ;)