2

@zadafcb Jestem zaskoczony, że Skoronski poszedł tak wysoko bo w mockach był 15-16. Brawo Bill i brawo Pats. ;)

1

@takisobiektos Pamiętam ależ to była genialna seria i G7 z dogrywką. Emocje na najwyższym poziomie. ;)

3

@Comentateiro @kamil295
Ostatnie 5 sezonów pod wodzą Budenholzera:
18/19 najlepsza drużyna ligi - odpadają w II rundzie
19/20 najlepsza drużyna ligi - odpadają w II rundzie
20/21 3 drużyna Wschodu - Mistrzowie
21/22 3 drużyna Wschodu - odpadają w II rundzie
22/23 Najlepsza drużyna ligi - odpadają w I rundzie
Przecież to jest tragedia. Zmarnowany potencjał tylko 1 finał Wschodu w 5 lat.

0

@takisobiektos Ale się porobiło mega ciekawa sytuacja bo w finale Wschodu zobaczymy kogoś z dwójki Heat/Knicks ;D chyba nikt się tego nie spodziewał. Zobaczymy co dzisiaj Boston zrobi. ;)
@Rhaan Oczywiście chodziło o G5, który Miśki wygrały. ;)
@Mns21 Absolutnie trzeba to dzisiaj zamknąć bo będzie sraka. I zobacz mieliśmy mecz u siebie Hawks na widelcu Dejounte Murray był zawieszony i to przegraliśmy. Nie mogę w to uwierzyć, że tak to wypuściliśmy z rąk.

8

Ale się ku...a działo!!!
Miśki wyjaśniają Lakers w serii mamy 3-2 dla ekipy z Kalifornii. G6 w LA
Stefan wyjaśnia SacTown ;D w serii 3-2 dla GSW i mecz nr 6 w San Francisco.
Knicks zamykają serię z tragicznie grającymi Cavs.
I tragedia Posejdona w G5 gdzie Bucks prowadząc +16 na 10 minut przed końcem po dogrywce przegrywają z Miami i przegrywają całą serię w 5 meczach. Butler odpalił Playoffs mode i był nie do zatrzymania. Moim zdaniem Mike Budenholzer nie ma prawa zostać trenerem na przyszły sezon po tym co się stało. Przypomnę najlepsza ekipa zasadniczego dostaje 4-1 w I rundzie. @Comentateiro Przykro mi byczku byłem przekonany, że to wygracie w 7.
A dzisiaj Celtics zagrają w G6 w Atlancie.


1

@zadafcb Jestem bardzo ciekawy jak ten DRAFT rozegrają poszczególne ekipy. Texans pięknie się ustawili #2 i #3 czyli pewnie Stroud i Anderson. Generalnie jest mnóstwo ciekawych grajków. No jestem ciekawy co wybiorą Patriots bo po podpisaniu Rodgersa sytuacja w AFC East nie wygląda dobrze. Będzie się działo. ;)

1

@MarianoItalianoVero Drugi mecz z rzędu Bucks przegrało na własne życzenie. Na początku 4 qw prowadziliście +16 i wtedy nastąpiła tragedia Posejdona. W 8 minut Heat zrobili run 25-9. Ogromna niespodzianka. I tak jak napisałeś oby dzisiaj Boston się nie zesrał.

1

Słusznie Xavi niech ten sezon się już kończy bo z meczu na mecz wyglądacie coraz gorzej. Aż oczy bolą od tego.

0

Gdyby trawa i oświetlenie były jak trzeba to byśmy nie przegrali.

2

Ten cały Raphinia to zwykły placek. Tak go postrzegałem jak tu przychodził do Nas i tak właśnie się prezentuje.

0

@Salchent Xavi: jak bedzie 89 minuta to go wpuszczę niech chłopak sobie pogra i doświadczenie zbiera.

4

Niech ten sezon się kończy bo oczy bolą na tę Joge Bonito Xaviego.

0

Pełna dominacja. Brawo City Brawo Pepciu. ;)

0

Na chwilę obecną kapiszonki z Londynu nie mają nic do powiedzenia. Papcio ładnie wyjaśnia Artete. Brawo City.

1

Brawo City!!! Brawo Pepciu. Jazda z plackami ;D

2

4

@takisobiektos City to bierze na miękko ;D

1

@FcPortoFan1999 A ja uważam, że SAS szybciej wrócą na "salony" niż wszystkim się wydaje. I to pod wodzą Popa, który otwarcie już mówi, że On nie ma ochoty bawić się w przebudowy. Czuje, że Wembanyama zostanie wybrany właśnie przez Spurs a Pop opierając się na tym młodym chłopaczku stworzy ekipę na wzór Robinsona i Duncana. Dwie wieże znowu zawitają do Texasu. ;)
@Zazinho to fan Spurs ;)

2

@takisobiektos Tak myślałem ;D
@FcPortoFan1999 Wszyscy fani Bostonu na to czekają a w szczególności kibice 76 i Lakers. ;D
Natomiast wygrać tytuł w NBA nie jest łatwo. Żeby wygrać musi kliknać tak dużo elementów, że głowa boli. Dla Bostonu ten okres ostatnich 14-15 lat był bardzo trudny i skomplikowany. ;)
Popatrz na GSW przed obecną dysnastią. Czekali na tytuł 40 lat.

1

@FcPortoFan1999 Co jest? to jakaś zmowa przeciwko Celtom ;D
Bierzemy to w 6 i na spokojnie przygotowujemy się do starcia z 76. ;)

1

@takisobiektos Ty lepiej wypluje te słowa ;)
A tak poważnie również obawiam się tego, że się mocno zesramy.

1

@takisobiektos A jutro o 22 G6 Hawks vs Celtics. Także będzie się działo. ;)

1

@Arkon Uważam, że My Barcelona zawsze będziemy w gorszej sytuacji niż te mniejsze kluby, które kupują sobie za rozsądne $ młodych i ciekawych grajków. Gdyby do gry włączyła się Barcelona ta kwota wzrasta 3-4 krotnie.

1

@Arkon Praca na plus szczególnie w bardzo trudnym czasie dla całej Barcelony. Natomiast chciałbym aby bardziej skupił się na sprzedaży zawodników.

1

@Encore PG i KL to najlepsze elementy tej drużyny.

1

@Encore Na tle połamanych Clippersów wyglądał dobrze. Zobaczymy jak się zaprezentuje w serii przeciwko Jokerowi.

2

@Comentateiro Typowa pajacerka Bostonu w tym sezonie. Brak słów.

2

@wojopancer Obaj urodzeni w Ameryce Południowej. Więcej podobieństw nie widzę.

2

@Tomo1989 Tak mają mieć chowaną murawę. Wygladać to ma tak:

a tutaj jak wygląda proces budowy:

4

Tymczasem w Polsce:
Policyjny pościg za 32-letnim motocyklistą, który nie chciał zatrzymać się do kontroli, zakończył się 20 popełnionymi wykroczeniami. Kierowca stracił prawo jazdy, dostał 27 tys. zł mandatu i 205 pkt. karnych. A jak tą brawurą ucieczkę tłumaczył uciekinier? Tłumaczył, że próbował uciec, bo nie miał aktualnego przeglądu i OC. (Polsat News)
xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?