fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Nieoczekiwane męczarnie Barcelony! Gdzie jest Robert Lewandowski?"
Onet.
1
@Bartosz85 Mamy to!!!!!
(L)
;D
4
Legia Warszawa po raz 20 sięga po PP!!!!
Puchar Polski wraca do StoLicy.
Dupy pękają. Brawo Legia!!!!!
(L)
1
@tomek8756 Bierzemy to. ;)
3
Jazda Legia!!!
1
@Comentateiro I to jest ciekawe pytanie. W Baja wszystko było ułożone pod Lewego i śmigało jak ta lala. U Xaviego jest inaczej i na początku sezonu jeszcze jakoś to wygladało a teraz jest po prostu słabo. Ma sytuacje a nie potrafi ich wykorzystać.
1
@michal26 Ale taka jest Polska piłka klubowa - słaba.
0
@fanbofan Chyba tam u Ciebie na polu. Bo ja nigdzie takiej nie słyszałem.
0
@fanbofan Ale kto pytał? ;)
0
@Rust_Cohle To znaczy jakie? xD
0
@Rust_Cohle A co to ma za znaczenie? xD
2
Nie poddawaj się!
Ukochana ma!
Nie poddawaj się!
Legio Warszawa!!!!!
(L)
1
@paweldunajecfcb Ja postawiłem na GSW w 6. Zobaczymy jak będzie. ;)
@takisobiektos Broda mocno odpalony i dlaczego Mazzulla go w końcówce nie podwajał, dlaczego Rob Williams siedział na ławce w kluczowym momencie?
Pamiętasz rzut Younga za 3 w meczu nr 5 w Bostonie?
Dzisiejeszy mecz to kopia spotkania przeciwko Atlancie w G5.
1
@FCB24 @Comentateiro @paweldunajecfcb Słabo wyglądamy szczególnie w obronie. Bez Embiida i wygrali w Bostonie. No nie wygląda to dobrze i dokładnie tak samo wyglądaliśmy w serii z Atlantą gdzie tylko w I meczu wyglądaliśmy jak pretendent do tytułu a pozostałe spotkania to już granie na takiej wyjebce. No nic zobaczymy co się wydarzy w czwartek w meczu nr 2. ;)
2
Emocji tej nocy nie brakowało. Denver pewnie wygrywa swój drugi mecz z Suns i w tej rywalizacji jest 2-0 dla ekipy Jokera a Celtics w fatalny sposób przegrywają z 76. Wielki pojedynek Brody 45pkt i Tatuma 39pkt. W serii jest 1-0 dla gości.
1
Najdłuższa rywalizacja w NBA: Boston Celtics vs 76
Już dzisiaj w Bostonie rozpoczyna się II runda Playoffs.
Let's Go Celtics!!!
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
2
@kamilop Uważam, że zamiast zawracać sobię głowę nowymi Gwiazdami skoncentrujmy uwagę na sprzedawaniu bo to idzie Barcelonie bardzo słabo. A jak rozumiem musimy uregulować sprawy finansowe aby kogoś kupić/zarejestrować.
2
@tomek8756 Prosto od Krowy. Takie najlepsze. ;D
1
@Comentateiro @FCB24 Z tymi Contenderami do tytułu jest często tak, że nie odpalają od razu w I rundzie tylko powoli z meczu na mecz z serii na serię się rozkręcają. I tak powinno być z Bostonem, który na papierze wygląda najmocniej. I ja się tutaj zgadzam z @Comentateiro. Natomiast co do serii to tak: Na Wschodzie - Knicks w 7 wróci Randle i Knicks będą mieli przewagę wzrostu. Butler sam tego nie ugra.
Celtics w 6 (jeśli Embiid już nie zagra to sweep 4-0)
Na Zachodzie - Denver w 7 przewaga parkietu zrobi swoje
GSW w 6. ;)
Po porażce Bucks w serii z Heat to Celtics mają najlepszy bilans w lidze i to oni aż do finałów (jesli wygrają Wschód) będą mieli przewagę parkietu.
3
@FanBarcy22 Tragedia Posejdona... A było tak pięknie.
1
@Sensible Przecież to Tomek "truskawka" Hajto. Znany szmugler papierosów.
;)
3
@Encore Stefan w 6
3
@michal26 Stary, ale kogo to obchodzi jaką miał ekipę Stefan a jaką Bronek? Stefan zbierał graczy, którzy mu pomogą przejść do historii a Bronek zbierał kumpli. To pierwsza sprawa a druga Bron mógł zrekrutować Duranta, ale tego nie zrobił to jego problem. Co to za płacz, że jeden miał takich graczy a drugi takich.
1
@michal26 W finałach 14/15, 16/17 i 17/18 to mało?
2
@michal26 A GSW mają Stefana. Obrona Memphis a GSW to zupełnie 2 różne światy. Zobacz co dzisiaj zrobili z SacTown 2 ofensywa ligi. W II połowie nie było co zbierać. Do tego przewaga parkietu. Dwie najlepsze strzelby ligi.
5
@SinMistico Lakres mocni? to za duże słowo. Raczej solidni i nic więcej. Mocni to są Joker i Denver, ale nie Lakers.
4
@Borry Oby się tylko nie zesrał jak w finałach przeciwko Stefanowi. GSW w 6
5
SacTown to bardzo fajnie grająca drużyna, ale jeszcze nie gotowa na poważne granie. Prawda jest taka, że ta seria już powinna być zamknięta w meczu nr 6 w San Francisco.
Gratulacje dla GSW i Stefana. ;)
0
@Destroyer_of_Worlds Wątpię w to, żeby im się udało w tym roku.
3
Stefan trzyma mocno GSW w grze. Klay musi odpalić bo inaczej będzie po ptakach. Zobaczymy czy SacTown wytrzymają ciśnienie w II połowie.