fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamyk_23 Cegła za cegłą. To nie był Nasz dzień. ;)
3
Ależ Grejlisz jest dzisiaj tragiczny. Co piłka to strata, podanie i strata.
0
Rudy wyjaśnia wrzutki.
Jazda City!!!! Jazda Pepciu.
1
City już mocno zesrane. Miało być pięknie a wychodzi jak zwykle.
1
@karolup Co? dzisiaj Pepula i Haaland wyjasniają wrzutki.
3
@Lanosss Nie mogę się już doczekać jego wyliczanek procentowych. ;D
@misteriosoVEB To znaczy, mnie osobiście śmieszą te wyliczanki kto, kiedy i za ile procent do Nas trafi. Pomijając całą tą farsę to powiem Ci, że ja po cichu liczyłem na powrót Messiego.
0
Ciekawe co na to nasza gwiazda Romero? jakie są szanse procentowe, że to lipa.
4
@Lanosss Interes musi się kręcić a Messi to najgorętsze nazwisko na rynku.
7
Zaczynamy zabawę xD
- Gerard Romero: Messi na 80% w Barcelonie
- TV3: Tebas akceptuje plan Barcelony, a Messi nie myśli wcale o Arabii Saudyjskiej
- Agencja prasowa AFP: Messi trafi do Arabii Saudyjskiej!
CDN...
2
@Encore Wielki mecz Suns. Shamet dzisiaj zrobił różnicę 19 pkt 5/8 za 3. No zrobił robotę. Brawa za walkę Phoenix.
0
@takisobiektos Jak Brodę przejąl Horford to już wiedziałem, że bedzie remis. ;)
Szkoda było blisko.
0
@takisobiektos Jak całe 76.
0
@BartqRKO Bierzemy to. 76 powoli się krztuszą.
Jazda Celtics!!!
1
@tomcias10 Cała seria Guardians of the Galaxy jest znakomita.
0
@takisobiektos W Ii połowie się rozkręci ;)
3
@takisobiektos Mam nadzieję, że jednak @MesQueUnClub96 dobrze przewidział i Celtics to biorą dzisiaj ;)
@Rust_Cohle Kibice Celtów to dobre chłopaki także bez takich proszę. ;)
2
@Rust_Cohle Zajebisty. ;)
1
@takisobiektos Niech prowadzi do 3 zwycięstwa w serii. ;)
2
@takisobiektos BESTIA
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
2
@Encore De Gea to jest zwykły placek. Szkoda słów.
1
@takisobiektos Zobaczymy jak będzie. ;)
Mam nadzieję, że 3-1 ;)
0
Za półtorej godzinki na Wschodzie 4 odsłona rywalizacji pomiędzy 76 a Boston Celtics. Mam nadzieję, że Tatum, Brown i spółka dokręcą śrubę i z wynikiem 3-1 wrócą do Bostonu. Zapowiada się znakomite widowisko. Przypomnę g. 21-30. ;)
Lets go Celtics!!!! ❤❤❤
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
@michal26 Wygrali zasłużenie. Zobaczymy co się dalej wydarzy.
1
@Transu96 Ale dajcie spokój kto to widział takie rzeczy. Za Tuska tak nie było.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@Encore I ja to mocno szanuje. ;)
Suns muszą wejść na wyżyny swoich możliwości aby rywalizować z Jokerem. Drugi taki mecz raczej się nie powtórzy. Joker to bierze. ;)
6
@Encore Wielki. Natomiast chłop gra na 80% skuteczności a Suns wygrywają ledwo. To nie wróży nic dobrego. Denver w 5.
2
@takisobiektos Brown jak na nim usiadł to chłop na pusty kosz wchodzi i oddaje na łuk jak kiedyś Ben Simmons. Psycha siadła Brodzie.
4
Na Wschodzie w meczu nr 3 Boston Celtics po znakomitej grze w obronie wyjaśniają 76. 114-102 i w serii prowadzą 2-1. Teraz przewaga parkietu po stronie Bostonu i spokojnie czekamy na mecz nr.4
MVP Embiid jest teraz 1-10 przeciwko Celtics w PO. (mecze w których grał). Pięknie to wyglada.
#BleedGreen
JB - Człowiek w masce akcja 2+1 na cienkim jak sik pająka Brodzie ;)
1
@Mns21 Bierzemy to. ;)
1
@Comentateiro Denver na miękko kontuzja CP3 raczej przekreśla jakiekolwiek szanse Suns w tej serii. No chyba, że Durant odpali niesamowicie. No i wisienka na torcie czyli 76 vs Boston. Jeśli Celtics zagrają w defensywie tak jak w meczu nr 2 to jestem spokojny. ;)
Bucks zrobili dobrze no nie mogło być inaczej.