fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 JB - Człowiek w Masce. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
A w całej historii NBA - Larry "Legenda" Bird
3
@arasz1819 A właśnie bo ja myślałem, że to zarzut do Mnie. ;)
5
@Medium Ja Ci powiem, że to jest tak smutne, że aż śmieszne, że banda decydentów odstawia takie szopki. ;D
@arasz1819 Żle mnie zrozumiałeś. Piszecie, że ten system Edukacji jest skostniały i macie absolutnie rację. Wrzuciłem ten filmik, żeby pokazać Wam, że nikt nie ma zamiaru niczego zmieniać a wręcz przeciwnie jak widać wielu popiera nieróbstwo Czarnka w tej materii. ;)
Filmik miał charakter prześmiewczy.
8
@arasz1819 A propo ministra Czarnka.
1
@partymaker Dlaczego zadziwiające? Ugrali wszystko co chcieli w 1 meczu a dzisiaj grali na spokojnie z założeniem, że jak się uda to dobrze a jak nie to nic straconego. LA mają przewagę parkietu i 2 spotkania u siebie. ;)
Teraz mecz prawdy dla Stefana i Kerra w LA. ;)
8
NBA: Na Zachodzie w 2 spotkaniu II rundy GSW bez większych problemów pokonali ekipę LA 127-100 i doprowadzają do remisu w serii po 1. Klay dzisiaj genialny występ 8/11 za 3 a w całym spotkaniu 30 pkt. ;)
Brawo GSW.
Spracowany Stefan pozdrawia kibiców Lakers. ;)
1
@Jagr Ależ Olympiakos urwał ten mecz. Niesamowity rzut. ;)
1
@Kondziubarca Tu nie ma nad czym dyskutować. Bierzemy te wrzutki na miękko. ;)
2
Kalifornia G2.
Walka o finał Zachodu pomiędzy GSW a Lakers g.3-00
Stefan musisz. ;)
2
@takisobiektos Celtics w 6 ;)
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
@panczo :) Walczył i to jest najważniejsze. ;)
8
DEFENSYWA. Tak Celtics powinni wyglądać od początku Playoffs. Elitarna defensywa. Pressing i walka tak powinien grać Contender. I tak tak ja wiem, że 76 dzisiaj na wywalonych jajach bo plan wykonali w 100%, ale tak grających Celtów chcę oglądać w każdym meczu. ;)
Brogdon dzisiaj X-Factor był mocno odpalony 6/10 za 3. JB jak usiadł na Brodzie to ten nie miał czym oddychać. 12 pkt 2/14 z gry i perfekcyjny za 3 - 0/6. Tak ma wygladać obrona. ;)
@zadafcb @ronni37 @Kidd @Mns21 @Comentateiro @MarianoItalianoVero @kamil295 @FCB24 @takisobiektos
JB - Człowiek w masce na pełnej. Celtics 121-87 w serii remis po 1.
0
@maroon Dokładnie tak bo ścisk jest ogromny. ;)
0
@takisobiektos Najważniejsze aby Juve było 2. ;D
2
34 kolejka w Serie A zapowiada się wybornie:
Milan vs Lazio
Atalanta vs Juve
Roma vs Inter
1
Brawo Cremonese xD
Milan 1-0 w plecy
1
@tomek8756 Ja wspominam bardzo bardzo dobrze. Raz, że była moja polonistka była piękną kobieta a dwa to to, że świetnie Nam wszystko tłumaczyła. Z Polskiego wszyscy zdali bez problemów. Matura z Polskiego zdana na dwie 4 ;)
A co było? to już nie pamiętam, natomiast na 100% to było wypracowanie.
0
@Crystal37 To może "Iluzja"
1
@takisobiektos Tak już czytałem. Natomiast wszyscy powtarzają, że nie jest gotowy na 100%. Nie wiem czy Doc dobrze robi. Urwali 1 mecz w Bostonie mogli spokojnie dać mu odpocząć tak aby na G3 był w 100% zdrowy.
1
@Encore Zobaczymy jak Brew będzie się prezentował w kolejnych spotkaniach. ;)
0
@Encore W PO jest genialny natomiast nagroda jest za sezon regularny a tu Brew był mocno średni tak jak całe Lakers. JJJ zasłużenie wygrał DPOY. ;)
0
@Survier Ani jeden ani drugi nie nadaje się na poważne granie w poważnym klubie. Demba jeżdziec bez głowy ciągle połamany a Rafa chłop ma problem piłkę w pole karne wrzucić, skrzydłowy, którego najlepszą kiwką jest podanie do boku i do tyłu.
15
@TR3YWAY 80mln? Podpisać, zapakować, wysłać i w rączki ucałować. Więcej za tego placka nie dostaniemy.
1
@michal26 Zobaczymy jak to będzie wyglądało dalej. Dzisiaj Davis ciągnął drużynę i jest to najlepszy zawodnik Lakers jeśli Kerr nie postawi muru w pomalowanym to będą ciężary. GSW w 6.
1
@takisobiektos Bardzo dobra 1 qw Belgradu oby dzisiaj zamknęli serię z wrzutkami.
1
No i tak grającą Barcelonę to aż przyjemnie się ogląda.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
4
Ale komedia w naszym wykonaniu xD
0
Niech ten sezon już się kończy bo oczy bolą od tej Jogi Bonito.
0
@masq I to jest ku...a skandal.
0
@MesQueUnClub96 Teraz to ja czytam La Bamble.