fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
JOKER wyjaśnia sytuację ;D
Denver Nuggets po raz pierwszy w swojej historii awansowali do finału NBA.
Gratulacje Denver!!!
I jeszcze ciekawostka: to pierwszy sweep Denver w całej historii tej organiacji. Gratulacje.
2
@Mns21 Ja trzymam kciuki za Jokera. ;)
2
@Encore Można się śmiać z Granta, ale On jako jedyny pokazał jaja/charakter w tych dwóch meczach. Czego nie można powiedzieć o Panach Brownie i Tatumie tak zwanych "liderach".
1
@Comentateiro Nic nie poradzisz. Jaki trener taka gra.
1
@Zazinho Tak to była kluczowa akcja.
8
Ależ Olympiakos dał dupy to nie mam pytań. Mieli ten tytuł na widelcu.
2
@takisobiektos @MesQueUnClub96 Oby się sprawdziło i jazda z wrzutkami ;D
3
Jazda Olympiakos!!!
0
@wierbafcb A Ty hamuj te prostackie komentarze ;)
0
@wierbafcb A mnie zawsze śmieszy płacz cipek z la po każdej porażce.
2
@TheCaptainVeB Zgadza się. Przegrał z Magic. Porażki Lakers zawsze cieszą. ;)
0
@FcPortoFan1999 Nie ma szans na to. Joker to bierze. ;D
7
Finał na Zachodzie: Denver po znakomitym spotkaniu biorą G3 w LA 119-108. W serii jest 3-0 i to już koniec zabawy. Znakomita gra całej drużyny w I połowie mocno rozgrzany Jamal. W II połowie pięknie gre trzymali KCP + Brown i końcówka Jokera wyborna. Wielkie brawa dla Denver wytrzymali presję.
I 3 ciekawostki:
W całej historii NBA nikt nie wrócił ze stanu 3-0. Bilans 149-0.
Przed spotkaniem Lakers byli 2-19 w całej historii przegrywając pierwsze 2 mecze.
Bronek nigdy nie przegrał finałów konferencji...
Michael Porter Jr. gasi światło w Staples Center. ;D
Wielkie brawa Denver!!!
6
Dobrze, że ten sezon już się kończy bo aż oczy bolą od oglądania XaviBall.
1
@KRISU77 Szkoda się denerwować. (L)
1
@KRISU77 Aj szkoda strzępić ryja. Niech ten sezon się kończy bo oczy bolą na to co gramy w końcówce.
0
@marcin62 @LukaszFan Oby wygrywał jak najwięcej. ;)
Nasz człowiek. ;)
1
@Herato Wielkie brawa za walkę. Przyszły sezon zapowiada się genialnie. ;)
29
Gratulacje Pepula!!!
Gratulacje City!!!
3 tytuł z rzędu wielkie brawa. Pepcio weryfikuje potężną PL.
2
Tymczasem Las Palmas Garcí Pimenty prowadzi do przerwy z Cartageną 3-1.
2
@Conradxc Taktyk
3
@BorzyKrzys Pełne gacie. Nic nie poradzisz tu nie ma mistrzowskiego charakteru. Wszyscy stoją i się patrzą jak Miami gra.
0
@kamyk_23 Takie życie.
0
@Matix90 Proszę bardzo.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13090385#comment-13090389
2
@mkord W Kownie, w Bieszczadach, nie ma znaczenia gdzie się nie pojawimy to z wrzutkami dostajemy.
4
@tbas Cały sezon gramy zajebiście no nikt Nam nie podskoczy i podobnie było w poprzednim sezonie na tym samym etapie i przychodzi mecz z wrzutkami w Barcelonie i zapominamy jak się gra. Psycha siada.
4
Dobra już tego nie ugramy. wrzutki 2 sezon z rzędu Nas leją. Brawo Panowie. Tragedia Posejdona
0
Coś czuję, że się zesramy z wrzutkami jak w poprzednim sezonie.
1/7 z osobistych? Serio?
2
@Emhyr Cięzkie czasy, inflacja szaleje a rodzinę trzeba wykarmić. Nie ma to tamto. Chłop sobie dorabia i ja to szanuje. ;)
1
@partymaker Dziadzia ma już swoje latka. Pewnych rzeczy nie oszukasz.
Brawo Denver!!! Brawo Joker. ;D