fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon W tym sezonie MAtS był bezkonkurencyjny. Genialna forma.
Na wyróżnienie zasługuje Pope.
1
Z okazji 61 ur. Pana Czarka Pazury przypomniała mi się ta oto genialna cena.
"Zrobię porządek z Wami wszystkimi ku....". PSY
0
Mam tylko nadzieję, że z tym Roke nie będzie tak jak z Gundoganem. Że wszystko dogadane tylko oferty brak.
9
Umarł Król niech żyje Król.
Jego Wysokość Joker I
Wielkie gratulacje Denver!!! Znakomity sezon. Absolutnie najlepsza drużyna sezonu 22/23.
Ja chciałbym tylko dodać, ze swoją ogromną cegiełkę w sukces organizacji z Kolorado dołożył Nasz rodak Polak - Rafał Juć, który jest szefem Scoutingu. Wielkie Brawa Denver.
Brawo Joker!!!
0
@takisobiektos Mam nadzieję, że to ostatni taniec Jokera. ;)
Genialny sezon Serba i całych Denver. ;)
0
5 osłona Gry o Tron w wielkim finale NBA.
W Kolorado miejscowi Denver Nuggets są o krok od pierwszego historycznego tytułu. Wystarczy dzisiaj postawić "kropkę nad i" i wygrać. Miami z kolei muszą rzucić wszystko co mają aby przedłużyć serię. Zapowiada się ciekawe widowisko. G 2-30.
I jeszcze taka ciekawostka otóż drużyny, które prowadziły w serii finałowej 3-1 mają bilans 35-1.
Just One More. Jazda Denver!!!
#JokerMusisz ;D
7
Lukaku... ;D
21
Pepula Nasz Człowiek ;D
0
@Hosh Aj człowiek zmęczony.
6
Gratulacje City czapki z głów przed maszyną Pepa, która w tym sezonie ligowym nie miała sobie równych. Wspaniały sezon okraszony zwycięstwem w CL. Natomiast gdyby dzisiaj zamiast Interu był cipke lepszy zespół to nie było by co zbierać z City. Ilość wylewów po stronie Manchesteru porażała. Foden miał piłkę na zamknięcie meczu i strzela w bramkarza i ten placek Lukaku...
Jeszcze raz gratulacje Pepciu!!!!
2
Gratulacje City!!!!
Gratulacje Pepciu!!!
3
Ale wylewy w tej obronie City. Ja pieprze.
0
Rodriiiiiiiii!!!!!
Cityyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!
Jazda Pepciu!!!!
0
No i teraz City zaczyna grać jak nalezy.
Jazda City!!!
0
Ależ padakę gra City. Pachnie bramką dla Interu.
1
Iga w słuchawkach a tam BOYS - jesteś Szalona
0
@BorzyKrzys Powiew świeżości. I jeśli się nie połamią to jest szansa na Dynastię. ;)
Joker 28 lat
Jamal 26
Porter 24
Brown 26
Braun 22
Gordon 27
No jest potencjał. Moga zdominować Zachód na lata. ;)
11
@molibden Te w których wygrywała Barcelona.
4
Finały NBA.
Już tylko jedno zwycięstwo dzieli Denver Nuggets od pierwszego w historii organizacji tytułu. Joker, Jamal a w szczególności Gordon, Brown i wreszcie Porter Jr. prowadzą do wielkiego zwycięstwa w meczu nr 4. Miami bezradni na fizyczność drużyny trenera Malone. I tylko katastrofa w postaci jakiejś kontuzji Jokera może odwrócić tę serię. Pierwsza szansa na zamknięcie finałów już we Wtorek w Denver.
Just One More. Jazda Denver!!!!
#JokerMusisz
Joker + Gordon = Zabawa ;D
4
@Patryk1899 Ciężko będzie przebić wygraną na Mundialu. Haaland genialny sezon, ale to Messi bierze ZP.
ZP - imienia Leonidasa Messiego.
0
@SenseiFCB Wygrał 2 pierścienie jakże upragnione. Następnie tak sobie myślę, że zabrakło motywacji do dalszej rywalizacji. Wielka Legenda Pistons.
1
@Zazinho W serii 3-0 tytuł na wyciągniecie ręki. Powodzonka Szczecin!!!
;D
2
@FcPortoFan1999 Dokładnie jeśli dzisiaj będzie kupa po stronie Heat to Joker tego nie wypuści no są za mocni. ;)
@MarianoItalianoVero Ja podobnie ;) i dlatego jutro sobie obejrzę powtórkę bez reklam na spokojnie ;D
4
Przed Nami 4 odsłona Gry o Tron w Wielkim finale NBA.
Na Florydzie Miami podejmują Denver Nuggets. Sytuacja dla gospodarzy bardzo trudna w serii przegrywają 2-1 i dzisiaj Heat no muszą zagrać wielki mecz i wygrać aby powalczyć jeszcze w tej serii. A Joker i jego banda? po wielkim zwycięstwie w meczu nr 3 odzyskali przewagę parkietu i dzisiaj bez ciśnienia spróbują wyrwać 3 zwycięstwo. Szykuje się wielkie meczycho. g. 2-30
Jeszcze tylko 2 zwycięstwa. Jazda Denver!!!
#JokerMusisz ;D
4
Floryda. W wielkim finale NBA Denver na ogromnym spokoju biorą Game 3 109-94. Wynik nie odzwierciedla pełnej dominacji Jokera i jego bandy. Fizyczność i wzrost po stronie chłopaków trenera Malone robi robotę. Obrona w wykonaniu Denver to coś pięknego deska wylizana do czysta no Miami nie mają nic do powiedzenia. Na uwagę zasługują 15 pkt świeżaka Brauna, który dał świetną energię z ławki. Coś mi się wydaje, że trener Spoelstra już wie, że tej serii nie wygra. Jeszcze tylko 2 zwycięstwa. W serii mamy 2-1
#JokerMusisz
0
@FcPortoFan1999 JUż koniec jak na finał Konferencji to całkiem niezły.
1
Brawo Viola!!!!
2
@BartqRKO Serce podpowiada, że 3-1 dla Denver, a rozum 2-2 ;)
@FcPortoFan1999 Nie wolę aby to Joker zgarnął tytuł. Jest przekozakiem. #PreczZMiami ;)
2
Floryda g. 2-30
Przed Nami trzecie starcie w wielkim Finale NBA. Heat vs Nuggets. W serii mamy remis po 1.
Jazda Denver!!!
#JokerMusisz
2
@michal26 Ja Ci powiem tak. Messi ma już 36 lat i lepszy już nie będzie. Wygrał wszystko co było do wygrania jest absolutną Legendą i nic tego nie zmieni. Czas pomyśleć o przyszłości i zarobić trochę drobnych na spokojną emeryturkę. I nie ma w tym nic dziwnego czy złego. Bo dźwigał Barcelonę/Argentynę na barach ile? 10/12 lat. No ile można? Czas odpocząć.
I tylko jednego żałuję. Że nie pożegnaliśmy Naszej Legendy tak jak na to zasługuje czyli przy wypełnionym po brzegi Nowym Camp Nou skandującym nazwisko: Messi, Messi, Messi.
Powodzonka Wodzu!!!.