1

@Arkon W tym sezonie MAtS był bezkonkurencyjny. Genialna forma.
Na wyróżnienie zasługuje Pope.

1

Z okazji 61 ur. Pana Czarka Pazury przypomniała mi się ta oto genialna cena.
"Zrobię porządek z Wami wszystkimi ku....". PSY


0

Mam tylko nadzieję, że z tym Roke nie będzie tak jak z Gundoganem. Że wszystko dogadane tylko oferty brak.

9

Umarł Król niech żyje Król.
Jego Wysokość Joker I
Wielkie gratulacje Denver!!! Znakomity sezon. Absolutnie najlepsza drużyna sezonu 22/23.
Ja chciałbym tylko dodać, ze swoją ogromną cegiełkę w sukces organizacji z Kolorado dołożył Nasz rodak Polak - Rafał Juć, który jest szefem Scoutingu. Wielkie Brawa Denver.
Brawo Joker!!!


0

@takisobiektos Mam nadzieję, że to ostatni taniec Jokera. ;)
Genialny sezon Serba i całych Denver. ;)

0

5 osłona Gry o Tron w wielkim finale NBA.
W Kolorado miejscowi Denver Nuggets są o krok od pierwszego historycznego tytułu. Wystarczy dzisiaj postawić "kropkę nad i" i wygrać. Miami z kolei muszą rzucić wszystko co mają aby przedłużyć serię. Zapowiada się ciekawe widowisko. G 2-30.
I jeszcze taka ciekawostka otóż drużyny, które prowadziły w serii finałowej 3-1 mają bilans 35-1.
Just One More. Jazda Denver!!!
#JokerMusisz ;D


7

Lukaku... ;D


21

Pepula Nasz Człowiek ;D

/photo/1

0

@Hosh Aj człowiek zmęczony.

6

Gratulacje City czapki z głów przed maszyną Pepa, która w tym sezonie ligowym nie miała sobie równych. Wspaniały sezon okraszony zwycięstwem w CL. Natomiast gdyby dzisiaj zamiast Interu był cipke lepszy zespół to nie było by co zbierać z City. Ilość wylewów po stronie Manchesteru porażała. Foden miał piłkę na zamknięcie meczu i strzela w bramkarza i ten placek Lukaku...
Jeszcze raz gratulacje Pepciu!!!!

/photo/1

2

Gratulacje City!!!!
Gratulacje Pepciu!!!

3

Ale wylewy w tej obronie City. Ja pieprze.

0

Rodriiiiiiiii!!!!!
Cityyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!
Jazda Pepciu!!!!

0

No i teraz City zaczyna grać jak nalezy.
Jazda City!!!

0

Ależ padakę gra City. Pachnie bramką dla Interu.

1

Iga w słuchawkach a tam BOYS - jesteś Szalona

0

@BorzyKrzys Powiew świeżości. I jeśli się nie połamią to jest szansa na Dynastię. ;)
Joker 28 lat
Jamal 26
Porter 24
Brown 26
Braun 22
Gordon 27
No jest potencjał. Moga zdominować Zachód na lata. ;)

11

@molibden Te w których wygrywała Barcelona.

4

Finały NBA.
Już tylko jedno zwycięstwo dzieli Denver Nuggets od pierwszego w historii organizacji tytułu. Joker, Jamal a w szczególności Gordon, Brown i wreszcie Porter Jr. prowadzą do wielkiego zwycięstwa w meczu nr 4. Miami bezradni na fizyczność drużyny trenera Malone. I tylko katastrofa w postaci jakiejś kontuzji Jokera może odwrócić tę serię. Pierwsza szansa na zamknięcie finałów już we Wtorek w Denver.
Just One More. Jazda Denver!!!!
#JokerMusisz
Joker + Gordon = Zabawa ;D


4

@Patryk1899 Ciężko będzie przebić wygraną na Mundialu. Haaland genialny sezon, ale to Messi bierze ZP.
ZP - imienia Leonidasa Messiego.

0

@SenseiFCB Wygrał 2 pierścienie jakże upragnione. Następnie tak sobie myślę, że zabrakło motywacji do dalszej rywalizacji. Wielka Legenda Pistons.

1

@Zazinho W serii 3-0 tytuł na wyciągniecie ręki. Powodzonka Szczecin!!!
;D

2

@FcPortoFan1999 Dokładnie jeśli dzisiaj będzie kupa po stronie Heat to Joker tego nie wypuści no są za mocni. ;)
@MarianoItalianoVero Ja podobnie ;) i dlatego jutro sobie obejrzę powtórkę bez reklam na spokojnie ;D

4

Przed Nami 4 odsłona Gry o Tron w Wielkim finale NBA.
Na Florydzie Miami podejmują Denver Nuggets. Sytuacja dla gospodarzy bardzo trudna w serii przegrywają 2-1 i dzisiaj Heat no muszą zagrać wielki mecz i wygrać aby powalczyć jeszcze w tej serii. A Joker i jego banda? po wielkim zwycięstwie w meczu nr 3 odzyskali przewagę parkietu i dzisiaj bez ciśnienia spróbują wyrwać 3 zwycięstwo. Szykuje się wielkie meczycho. g. 2-30
Jeszcze tylko 2 zwycięstwa. Jazda Denver!!!
#JokerMusisz ;D


4

Floryda. W wielkim finale NBA Denver na ogromnym spokoju biorą Game 3 109-94. Wynik nie odzwierciedla pełnej dominacji Jokera i jego bandy. Fizyczność i wzrost po stronie chłopaków trenera Malone robi robotę. Obrona w wykonaniu Denver to coś pięknego deska wylizana do czysta no Miami nie mają nic do powiedzenia. Na uwagę zasługują 15 pkt świeżaka Brauna, który dał świetną energię z ławki. Coś mi się wydaje, że trener Spoelstra już wie, że tej serii nie wygra. Jeszcze tylko 2 zwycięstwa. W serii mamy 2-1
#JokerMusisz


0

@FcPortoFan1999 JUż koniec jak na finał Konferencji to całkiem niezły.

1

Brawo Viola!!!!

2

@BartqRKO Serce podpowiada, że 3-1 dla Denver, a rozum 2-2 ;)
@FcPortoFan1999 Nie wolę aby to Joker zgarnął tytuł. Jest przekozakiem. #PreczZMiami ;)

2

Floryda g. 2-30
Przed Nami trzecie starcie w wielkim Finale NBA. Heat vs Nuggets. W serii mamy remis po 1.
Jazda Denver!!!
#JokerMusisz


2

@michal26 Ja Ci powiem tak. Messi ma już 36 lat i lepszy już nie będzie. Wygrał wszystko co było do wygrania jest absolutną Legendą i nic tego nie zmieni. Czas pomyśleć o przyszłości i zarobić trochę drobnych na spokojną emeryturkę. I nie ma w tym nic dziwnego czy złego. Bo dźwigał Barcelonę/Argentynę na barach ile? 10/12 lat. No ile można? Czas odpocząć.
I tylko jednego żałuję. Że nie pożegnaliśmy Naszej Legendy tak jak na to zasługuje czyli przy wypełnionym po brzegi Nowym Camp Nou skandującym nazwisko: Messi, Messi, Messi.
Powodzonka Wodzu!!!.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?