9

Leo życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Dziękuje za wszystko, za tytułu, emocje za ogromną radość z oglądania Barcelony, którą prowadziłeś latami. Baw się dobrze w Miami. ❤❤❤
Psy szczekają, karawana jedzie dalej. 8 ZP tuż tuż.

2

@IronSanHybrid Kurcze jaki przejazd taka zapłata. A że przejazd był słaby to i kierowca dostał gonga. I ja to mocno szanuje płacę i wymagam. Ach te dzisiejsze Ubery. ;D

2

@Tasde "Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej." Albert Einstein

2

@partymaker I tu pełna zgoda bo już w Kings świetnie sobie radził i gdy usłyszałem że oddali go do Indiany to nie mogłem uwierzyć. A po tej wymianie pojawiły się plotki, że Menedzment Kings nawet nie wiedział kim jest ten cały Haliburton. Organizacja mem xD
Wracajac do tematu to Indiana zaryzykowała dajac mu ogromne $, ale wiesz dobrze bo ogladasz NBA, że jeśli mu nie dadzą tych $ to zrobi to ktoś inny. I dlatego Pacers nie chcieli popełnić błędu SacTown. Bardzo dobra decyzja chyba jedna z najlepszych w ostatnich latach bo ten chłopak to przyszłość cienkich jak sik pajaka Pacers. ;)
I w 100% zgadzam się z @Mistrzu888 w kwestii LaMelo. To zwykły pajac typowy streetballer a nie gracz, który jest liderem rozegrania. Typowy show-men. Natomiast tu trzeba oddać rodzinie Ball, że wiedza jak biznes NBA rozegrać. Te wygłupy wystarczyły aby pięknie wydoić Hornets z kasy i to im się udało. I teraz tak: zobaczymy co się z tym chłopakiem stanie. Czy naprostują go jak starszego brata, który również w Lakers pajacował a dopiero w Pels i w Bulls nauczyli go grać w koszykówkę czy dalej będzie się popisywał i ogladał poważne granie w PO przed TV/konsolą. ;)

3

@LionelM95 Kołysanka dla nieznajomej - Perfect

3

@partymaker Hali to będzie wielki grajek. Indiana bardzo dobry ruch. On jest wart każdych $. Widziałem go w meczach z Bostonem i robił z chłopaków wiatraki. Przypomnę, że chłopak ma 23 lata.

1

@Arkon Oby tylko bez kontuzji. Chłopaki się zgraja i wszystko będzie pięknie chodziło. Jesli chodzi o lewa stronę to jeszcze poczekajmy może coś się zmieni. Zielu nie śpi więc może coś jeszcze wyczaruje. ;)

0

@Pressinho Watpię w to, że PTB będa chcieli wymienić DAME z ekipa z Zachodu. To raz a dwa nie wiemy czego PTB chca w zamian? bo za frytki go nie puszcza.

4

Najlepsza fałszywa 9 na świecie!!! ;D
Dzięki za wszystko Fabs!!!!! ❤❤❤

6

@PatrychoO I to sa trudne sprawy. ;D

4

@Tomo1989 #PiekłoKolarzyWeFrancji

2

@Rust_Cohle Ma gotowe skrypty i jedzie na dwie strony kopiuj/wklej. Flash i fcbarca.com za jednym zamachem. I ja to szanuje. ;D

1

@takisobiektos I wydaje się, że jest to dobry ruch bo jak popatrzymy na SacTown to tam właśnie brakuje podkoszowego. Sabonis potrzebuje pomocy w pomalowanym. To raz a dwa zobaczymy jak Bułgar będzie wygladał na tle szybko grającej drużynie z Kalifornii.

1

@Gaucho Spokojnie kwestia godzin.

0

@MesQueUnClub96 No i już pięknie to wyglada. I Brawo ;)

0

@MesQueUnClub96 Nie no byczku powiedz, że się wygłupiłeś przecież to profanacja. Albo Celtics albo te Lakers. Z mocnym akcentem, że jednak jesteś za Celtics ;D
@Encore wracając do Szamana to był już na rozmowie z Mavs, Rakietami, Suns i teraz Lakers. Choć uważam, że temat Last Dance Bronka i Szamana jest zamknięty.

1

@Mario96w Masz rację nie wiemy tego choć coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że większość z tych sług jest zmanipulowana do granic możliwości. Bo Jeden z drugim został powołany do głoszenia Słowa Bożego i pomagania a nie głoszenia/popierania/nagabywania ludzi na kogo głosować. Przecież to jest tak słabe. ;)

1

@Mario96w Bredzisz. Bóg nigdy nic nikomu nie kazał. A już na pewno nie tej bandzie debili z pis.

9

@Objectivo Dla mnie osoby wierzącej to jednak gruba przesada. Po co Boga mieszać do tego syfu jakim jest polityka. Niech się papraja w swoim gównie, ale z dala od Boga.

1

@Kgorecki2500 Ja Ci powiem tak:
Jedyna i słuszna opcja to Border Collie. ;D
https://zapodaj.net/plik-cIIWZFmEYT

2

@Borneo Spokojnie za kilka minut wjedzie aktualizacja. ;D

4

Powiew optymizmu? Nie wiem jak Wy, ale ja jestem w 54,38% optymistycznie nastawiony do całej sprawy.

11

@mindbender84 Na Zachodzie to potrafia się bawić nie to co w zacofanej Polsce.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@kondzix2115 Popcorn mam gotowy.

1

@Criss18Barca Kasa Misiu. W obecnych czasach nikogo nie obchodzi czy organizmy sa przemęczone czy nie. Liczą się tylko zyski i oglądalność.

6

Jak najwięcej zdrówka SZEFIE!!!

2

@HighestInTheRoom @Arkon Zabawa ;D
Jedziemy z plackami (L)

0

@FcPortoFan1999 To więcej niż pewne. Ten sezon będzie Nasz!! (L)
;)

1

@Survier Dużo zielonych i powodzonka ;D

0

@Survier W prawym dolnym rogu masz pozycję: poziom zabezpieczenia. I jeśli spadnie do 60% to zamykają.
https://zapodaj.net/plik-sWhQXgHILa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?