fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Leo życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Dziękuje za wszystko, za tytułu, emocje za ogromną radość z oglądania Barcelony, którą prowadziłeś latami. Baw się dobrze w Miami. ❤❤❤
Psy szczekają, karawana jedzie dalej. 8 ZP tuż tuż.
2
@IronSanHybrid Kurcze jaki przejazd taka zapłata. A że przejazd był słaby to i kierowca dostał gonga. I ja to mocno szanuje płacę i wymagam. Ach te dzisiejsze Ubery. ;D
2
@Tasde "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej." Albert Einstein
2
@partymaker I tu pełna zgoda bo już w Kings świetnie sobie radził i gdy usłyszałem że oddali go do Indiany to nie mogłem uwierzyć. A po tej wymianie pojawiły się plotki, że Menedzment Kings nawet nie wiedział kim jest ten cały Haliburton. Organizacja mem xD
Wracajac do tematu to Indiana zaryzykowała dajac mu ogromne $, ale wiesz dobrze bo ogladasz NBA, że jeśli mu nie dadzą tych $ to zrobi to ktoś inny. I dlatego Pacers nie chcieli popełnić błędu SacTown. Bardzo dobra decyzja chyba jedna z najlepszych w ostatnich latach bo ten chłopak to przyszłość cienkich jak sik pajaka Pacers. ;)
I w 100% zgadzam się z @Mistrzu888 w kwestii LaMelo. To zwykły pajac typowy streetballer a nie gracz, który jest liderem rozegrania. Typowy show-men. Natomiast tu trzeba oddać rodzinie Ball, że wiedza jak biznes NBA rozegrać. Te wygłupy wystarczyły aby pięknie wydoić Hornets z kasy i to im się udało. I teraz tak: zobaczymy co się z tym chłopakiem stanie. Czy naprostują go jak starszego brata, który również w Lakers pajacował a dopiero w Pels i w Bulls nauczyli go grać w koszykówkę czy dalej będzie się popisywał i ogladał poważne granie w PO przed TV/konsolą. ;)
3
@LionelM95 Kołysanka dla nieznajomej - Perfect
3
@partymaker Hali to będzie wielki grajek. Indiana bardzo dobry ruch. On jest wart każdych $. Widziałem go w meczach z Bostonem i robił z chłopaków wiatraki. Przypomnę, że chłopak ma 23 lata.
1
@Arkon Oby tylko bez kontuzji. Chłopaki się zgraja i wszystko będzie pięknie chodziło. Jesli chodzi o lewa stronę to jeszcze poczekajmy może coś się zmieni. Zielu nie śpi więc może coś jeszcze wyczaruje. ;)
0
@Pressinho Watpię w to, że PTB będa chcieli wymienić DAME z ekipa z Zachodu. To raz a dwa nie wiemy czego PTB chca w zamian? bo za frytki go nie puszcza.
4
Najlepsza fałszywa 9 na świecie!!! ;D
Dzięki za wszystko Fabs!!!!! ❤❤❤
6
@PatrychoO I to sa trudne sprawy. ;D
4
@Tomo1989 #PiekłoKolarzyWeFrancji
2
@Rust_Cohle Ma gotowe skrypty i jedzie na dwie strony kopiuj/wklej. Flash i fcbarca.com za jednym zamachem. I ja to szanuje. ;D
1
@takisobiektos I wydaje się, że jest to dobry ruch bo jak popatrzymy na SacTown to tam właśnie brakuje podkoszowego. Sabonis potrzebuje pomocy w pomalowanym. To raz a dwa zobaczymy jak Bułgar będzie wygladał na tle szybko grającej drużynie z Kalifornii.
1
@Gaucho Spokojnie kwestia godzin.
0
@MesQueUnClub96 No i już pięknie to wyglada. I Brawo ;)
0
@MesQueUnClub96 Nie no byczku powiedz, że się wygłupiłeś przecież to profanacja. Albo Celtics albo te Lakers. Z mocnym akcentem, że jednak jesteś za Celtics ;D
@Encore wracając do Szamana to był już na rozmowie z Mavs, Rakietami, Suns i teraz Lakers. Choć uważam, że temat Last Dance Bronka i Szamana jest zamknięty.
1
@Mario96w Masz rację nie wiemy tego choć coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że większość z tych sług jest zmanipulowana do granic możliwości. Bo Jeden z drugim został powołany do głoszenia Słowa Bożego i pomagania a nie głoszenia/popierania/nagabywania ludzi na kogo głosować. Przecież to jest tak słabe. ;)
1
@Mario96w Bredzisz. Bóg nigdy nic nikomu nie kazał. A już na pewno nie tej bandzie debili z pis.
9
@Objectivo Dla mnie osoby wierzącej to jednak gruba przesada. Po co Boga mieszać do tego syfu jakim jest polityka. Niech się papraja w swoim gównie, ale z dala od Boga.
1
@Kgorecki2500 Ja Ci powiem tak:
Jedyna i słuszna opcja to Border Collie. ;D
https://zapodaj.net/plik-cIIWZFmEYT
2
@Borneo Spokojnie za kilka minut wjedzie aktualizacja. ;D
4
Powiew optymizmu? Nie wiem jak Wy, ale ja jestem w 54,38% optymistycznie nastawiony do całej sprawy.
11
@mindbender84 Na Zachodzie to potrafia się bawić nie to co w zacofanej Polsce.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@kondzix2115 Popcorn mam gotowy.
1
@Criss18Barca Kasa Misiu. W obecnych czasach nikogo nie obchodzi czy organizmy sa przemęczone czy nie. Liczą się tylko zyski i oglądalność.
6
Jak najwięcej zdrówka SZEFIE!!!
2
@HighestInTheRoom @Arkon Zabawa ;D
Jedziemy z plackami (L)
0
@FcPortoFan1999 To więcej niż pewne. Ten sezon będzie Nasz!! (L)
;)
1
@Survier Dużo zielonych i powodzonka ;D
0
@Survier W prawym dolnym rogu masz pozycję: poziom zabezpieczenia. I jeśli spadnie do 60% to zamykają.
https://zapodaj.net/plik-sWhQXgHILa