fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Arkon Bardzo dobrze. Nie śpimy tylko działamy. ;)
(L)
7
Marcin Jamkowski z polskiego oddziału The Explorers Club:
"Rozszczelnione zostały ściany łodzi i zapadły się do wewnątrz. W takim przypadku załoga zginęła w tak krótkim czasie, że mózg ludzki nie był w stanie tego zarejestrować."
Implozja - w warunkach domowych przeprowadzona przez ekspertów Centrum Nauki Kopernik w Warszawie,
1
@cchesterr43 Daj mu wódki i przestanie rumakować.
4
@HighestInTheRoom @FcPortoFan1999 @macio_944 I tak jest zawsze. ;D
Czekasz na ten deszcz nastawiasz się, że w końcu popada i lipa. Natomiast przy tak wysokiej temperaturze takie ostrzeżenia zawsze należy traktować poważnie i z rozwaga. Bo o tragedię/nieszczęście bardzo łatwo. Także uważajcie tam na siebie. ;)
7
!!!!Alert La Bambli!!!!
Ostrzeżenie od IMGW. Dzisiaj w Nocy (szczególnie Południowo- Zachodnia część) i Jutro przejdą bardzo groźne burze.
Także uważajcie tam na siebie. ;)
1
@ChampagneMex Nie ja Brogdona lubię fajny gość, ale Smarta uwielbiam bo oddawał serce na boisku. I to człowiek z wybrany w Drafcie także ogromny sentyment mam do chłopaka. "Każdy zespół w NBA chciałby mieć takiego guarda" wczoraj Clippersi już byli z Celtamii (Wizards) dogadani w sprawie Brogdona i nagle się rozmyślili tak? Ciekawe.
I tak jak napisałeś mam nadzieję, że to większy plan Brada i to nie koniec ruchów. ;)
0
@ChampagneMex Z nagrody nie nagród. 67 meczy z ławki nie jako starter. Więcej minut większe ryzyko kontuzji. I kto będzie za Niego grał?
Przypominam 20 mnl za sezon.
Zobacz jego historię kontuzji wszędzie gdzie grał jako starter był połamany. To nie przypadek. Dlatego Celtics grali Nim z ławki bo taki mieli na Niego plan. I to wypaliło.
0
@ChampagneMex To prawda słabszy sezon w wykonaniu Smarta, ale to nadal topka ligi na tej pozycji. Szanuje White'a, ale Smart to serce Celtów i do tego Brogdon połamaniec, który wchodzi z ławki za 20 mln za sezon.
2
@takisobiektos O kurde co tu się stało? wczoraj informacje były takie, że oddajemy pick II rundowy i Brogdona. Ale nie Smarta :(
1
@BartqRKO To jest bardzo dobre pytanie. Bo jeśli Krzysiek przyjdzie tu rzucać za 3 to nic z tego nie będzie. Natomiast jeśli Mazzulla zacznie nim grać w pomalowanym i w półdystansie to będzie to potężny upgrade. Marzy mi się, że Krzysiek będzie grał tak jak Bam Adebayo. Pierwsza 5:
Al - Tatum - Smart - Brown - Krzysiek. @zadafcb @Miracle_aligner No wyglada to pięknie. Oby tylko zdrówko dopisało. ;)
3
Komentarz usunięty
2
@Rust_Cohle Szczerze Ci powiem, ze ja to mam na nich wywalone jajca. Tylko szkoda mi tych kibiców, którzy jeżdza po świecie za tymi paraliżami, zdzierają gardło, wydaja pieniażki, poświęcaja swój czas na nich. A wychodzi sobie zarobiony pan piłkarz Janek Bednarek i opowiada o Wakacjach.
1
@HighestInTheRoom Oby szybko złapał język z chłopakami z Legii bo nie ukrywam, że będzie Nam bardzo potrzebny. Czas odzyskać koronę. (L)
;)
0
@bartekvisca To Polska tu wszystko jest możliwe.
2
@Miracle_aligner Uważam, że winę o to jak wyglądaja limity płac w dużej mierze ponosi LIga, która przestała nad tym panować. Lata zaniedbań spowodowały potężny chaos i teraz próbują to odkręcić wprowadzając nowa umowę CBA, który wprowadzi jeszcze większy Chaos.
2
@matirix20 @cchesterr43 Antek jak wchodził do ligi też wyglądał jak Wemba a po 4-5 sezonach jest wielki koks. Także spokojnie już tam o chłopaka zadbają. ;)
3
Najgorętsze nazwisko w tegorocznym Drafcie Wiktor Wembanyama. Już za kilkanaście godzin zostanie zaprezentowany jako nowa gwiazda organizacji z Texasu - San Antonio Spurs.
Korzystając z chwili wolnego Wemba zwiedził stadion NY Yankees i oddał pierwszy rzut. ;)
Oby lepiej rzucał do kosza ;D
5
@Luciano99 Bardzo agresywna ta 11, ale po tym co te nasze lale wczoraj zagrały to chyba najlepsza opcja. ;)
Powodzonka Chłopaki!!!
PS: Tylko trzymajcie na smyczy @VegetaPolska bo to pies na baby. Pójdzie w Tango i Was mocno osłabi. ;)
1
Wczorajsze zwycięstwo Mołdawii nad Polską jest największym sukcesem tej reprezentacji w historii. No jak to ku..a brzmi.
A przed Nami jeszcze Wyspy Owcze.
3
@semafor I jeszcze do tego tytuł piłkarzy ręcznych, którzy na 30 spotkań wygrali wszystkie mecze. Bilans 30-0-0. ;)
3
Może faktycznie gramy słabo, ale za to przegrywamy z Mołdawia.
25
Nic tak nie smakuje jak tytuł zdobyty na parkiecie największego rywala.
FC Barcelona nowym Mistrzem Hiszpanii sezonu 22/23!!!!
Po raz 20!!!!
Gratulacje Chłopaki!!!!!❤❤❤
Visca el BARCA!!!!!
1
Jeszcze chwilka i odpalamy!!!!
Jazda Barca!!!!
1
Kulesza: Czesiu bo taka głupia sprawa wyszła... Może byś jednak wrócił trenować tych patałachów z tymi premiami za mundial to jakoś się dogadamy.
1
Kurcze szkoda z Niemcami się udało. Ale na lepszego przeciwnika jak Mołdawia to za mało.
2
Jesteśmy kurwa dziadami.
I żadne Szantosze, Murinia czy inne Klopy tego nie zmienia.
7
NIE dla turlacza.
1
@MesQueUnClub96 Popcorn mam gotowy. ;)
0
@gruchaxd7 Ja stawiam na 1-1 dla Mołdawii.
0
@Bobo25 A ja schabowy z bigosikiem.