3

@Kondziubarca Ciekawe jak procentowo wygladają te odczucia Romero: 80%, 60% czy jednak 35%. Szkoda, że nie sprecyzował tak mielibyśmy jaśniejszy obraz tych odzczuć.

4

@ikar34 Ja o tym samym pomyślałem. Podjechać wieczorkiem maluchem z @Luciano99 @Deviler @Kessie wejść razem z drzwiami ustawić prowokatorów do pionu, przy okazji opróżnić lodówke tak dla zasady i kulturalnie odjechać w nieznanym kierunku. Czy to takie trudne do cholery?
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@GeraltzKatalonii Dokładnie. Sezon ogórkowy więc pismaki wymyślają już historie. Na spokojnie zacznijmy sprzedawać i robić miejsce w składzie.

1

@Godlo Smutna prawda. Takie czasy nastały. Kto wie może jeszcze doczekamy, że biali hetero będą się za dnia ukrywali. ;)
Kurcze co z tym światem się porobiło.

10

@Comentateiro Moim zdaniem dochodzimy już do takiego momentu gdzie najlepiej nic nie mówić/pisać i tylko przytakiwać. Bo nawet niewinny jak się wydaje żart (głupi bo głupi) powoduje nieprawdopodobny wylew nienawiści i żółci. A przecież Szkło jest programem Satyrycznym.

1

@Arkon No w Miami jest już dwóch kozaków Butler i Bam także tam również byłoby ciasno. Z tego co podały media to właśnie Brogdon miał iść do Suns. A przynajmniej takie były plany. No zobaczymy co będzie dalej bo moim zdaniem to nie koniec. ;)

4

@zadafcb @partymaker @BartqRKO @Encore @Arkon Robi się ciekawie. Zobaczymy co teraz zrobią Wizards z CP3. Wykupią kontrakt i FA czy będa go trzymać.
Ja Suns bym nie skreślał pamietajmy, że mają jeszcze na maxymalnym kontrakcie tego placka Aytona i gdyby ktoś przypadkiem się pomylił i go chciał to Phoenix mogą bardzo ładnie ten temat rozegrać i pozbierać zadaniowców na ławke.

1

@takisobiektos Złoty chłopak ;D
@LS Oj tak ;D

14

TAKKKKKK!!!!!
Palau Balugrana na stojąco w ostatnich sekundach. Barca bierze mecz nr 2 86-85.
Znakomite zawody i jeszcze jedno Mirotić wart jest każdych $
Kończymy serię w madrycie.
Jazda Barca po 20 tytuł!!!!!

/photo/1

3

1:30 do końca i tylko 1 pkt przewagi wrzutek.
Jazda Barca!!!!!!

0

@tbas Tragedia co Oni wyprawiają.

0

Ale teraz srakę gramy w kosza to nie mam pytań. Mecz był pod kontrola.

5

Janek Vesely zamyka I połowę!!!!
Do przerwy prowadzimy 45-41
Jazda Barca!!!! ❤❤❤


1

Jokubaitis + Sanli = zabawa
Końcówka 1 połowy i +3 dla wrzutek


2

Powiem Wam szczerze ogladam sport w USA głównie NBA i NFL i tam praca w mediach społecznościowych (twitter) to jest zupełnie inny poziom. Po ciekawych akcjach na parkiecie/boisku minuta dwie i media już tym żyją a w Hiszpanii mecz o mistrzostwo ligi i dwie akcje z I połowy zmieszczone w mediach.

0

@thorin @tristan87 To jeszcze nic. Podczas finałów NBA w Miami mecz nr4. Conor znokautował Maskotkę Heat. Chłop miał wstrząśnienie mózgu. A dlaczego tak się stało? Conor reklamował.... własny środek przeciwbólowy. xD


5

Najważniejsza postać na boisku - Quarterback prawdziwy lider/mózg drużyny.
Ciekawa pozycja na Netflixie dla wszystkich fanów NFL.
@zadafcb @kamil295 @Mistrzu888


0

@FCB24 Właśnie tego się obawiam.

13

Palau Blaugrana rozpalona do czerwoności.
W finale Ligi Endesa Barcelona po znakomitej II połowie bierze mecz nr 1 z wrzutkami 97-88.
Brawo Panowie!!! Jeszcze tylko 2 zwycięstwa.
Vamos Barca!!!! ❤❤❤

/photo/1

1

Oczy bolą od oglądania tej kopaniny w wykonaniu Polski. Już widze ten styl Polaków za Szantosza.

1

@takisobiektos No trzeba przyznać, że grubo się bawią. ;D
@pt9 Mega zazdro. ;D

3

W Koszykarskiej Europie ostatnie rozstrzygnięcia. W Grecji w finałowej serii Panathinaikos Ateny rywalizował o tytuł z Olympiakosem Pireus. W serii było 2-1 dla Pireusu (gramy do 3 zwycięstw). W meczu nr 4 w Atenach kibice gospodarzy mocno liczyli na wielkie zwycięstwo Koniczynek i.... się mocno przeliczyli. Pod koniec 3qw przy stanie 35-63 dla Gości ;D kibice nie wytrzymali:


Mecz zakończono przed czasem a Olympiakos zdobył swój 14 tytuł w historii. ;)
Gratulacje!!!

1

@takisobiektos Boston Wyjśniony poważnie? Miami wygrali ledwo 4-3 ;D
Za to te placki z Florydy ładnie wyjaśnił Joker w finale. ;)

8

Gratulacje Szczecin!!!
Gratulcje @Zazinho ;)
Śląsk pięknie wyjaśniony ;D

/photo/1

2

@Arkon Ja postawię na Walkera. Cały sezon znakomity.

1

Daj spokój Panie Kuman nawet przegrać nie potrafisz. Teraz trzeba dogrywkę ogladać.

4

Dwa finały i dwie porażki drużyn z Florydy. Miami przegrywają finał NBA a dzisiaj w wielkim finale NHL Vegas Golden Knights zmietli z planszy hokeistów Florydy Panthers. 9-3 a w całej serii 4-1.
Floryda płacze. Coś pięknego ;D
Mark Stone podnosi Puchar Stanleya
Gratulacje Panowie!!!


2

@Przemek2323 A propo tych kg to tak mi się przypomniało z filmu Barei. ;D

2

@HighestInTheRoom Pierwszy mecz na Legii i to z beniaminkiem. Bardzo dobrze. ;)
(L)

3

@Luciano99 Pełny profit. I tak można sobie żyć. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?