2

Kiedy się skończy ta cała pajacerka Ferrari ja się pytam. No ile można?

3

@barcelonaLM Żadna ekipa w historii NBA nie awansowała do kolejnej rundy przegrywając w serii 0-3. Miejmy nadzieję, że Boston Celtics to zrobią jako pierwsi. ;)

2

@Comentateiro Ciśnienie mi tak skoczyło, że szok. ;D
Nie mogłem uwierzyć, że White to zmieścił. I wybuch szalonej radości. To prawda Celtics mieli chyba na 2-3 minuty przed końcem +10, ale trzeba oddać Miami, że przycisnęli w końcówce i to mocno. Widać było, że chcieli za wszelką cenę to skończyć w Miami. Na szczęście dla Bostonu był Derrick White w odpowiednim czasie i miejscu i zamknął mecz. I zgadzam się z Tobą odnośnie tego, że seria wymyka się wszelkiej logice. To wszystko wydaje się wręcz nieprawdopodobne czyste szaleństwo. ;)
I powiem Ci jedno bez względu na to kto wygra w Poniedziałek ta seria przejdzie do historii. To raz a dwa TD Garden będzie pękało w szwach a atmosfera w hali będzie szalona. To będzie wielki mecz i mam nadzieję, że to Celtics w G7 postawią "kropkę nad i". ;)

2

@MarianoItalianoVero W poniedziałek całe TD Garden cały Boston odpali niesamowicie. Szykuje się wielkie meczycho. ;D

3

@Kidd Coś pięknego ;D
Wygramy to byczku!!!!

0

@budel17 Oj Żałuj byczku ;D

2

@Sinirsey Nigdy w historii NBA nic takiego się nie wydarzyło. Nikt nie wrócił ze stanu 0-3. Obecnie bilans wynosi 150-0.

2

@Zazinho Ależ emocje. I to są finały ;D a nie szybki sweep i na rybki ;D

3

@Zazinho Dziękuję Spurs za Derricka White'a. To wielki skarb Celtów. ;D
Genialny grajek i świetny obrońca. ;)

4

@kamyk_23 O tym samym pomyślałem. Miami mieli Boston na widelcu. 3 piłki meczowe mecz nr 4,5,6 i nie dali rady. Ależ będzie się działo w meczu nr 7. ;)

14

W zajebi...cie kozackim meczu nr 6 finałów konferencji Mistrzowie Wschodu Boston Celtics pokonali Miami Heat 104-103 i w serii mamy remis po 3-3.
To była prawdziwa uczta. Było wszystko. Te ostatnie minuty postarzały mnie o 10 lat. Ale wiecie co? było warto. Dla takich chwil się żyje!!!! ;D
Panowie wracamy do Bostonu pisać historię. Bierzemy tę serię!!!!!
Brown i Tatum są 5-1 w meczach nr 7.
AL mówi: nie dzisiaj Miami - Celtics to biorą
#BleedGreen
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
@zadafcb @Mns21 @Arkon @Comentateiro @MarianoItalianoVero @Kidd @ronni37 @Miracle_aligner @kamyk_23@Zazinho


6

Boston Celtics!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
White kochaniutki!!!!!!!
Tak Ku.....a!!!!
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

0

@Encore Mecz o być albo nie być. ;D

0

Jazda Celtics!!!!!

2

@Zazinho Butler niech lepiej zostanie w szatni. ;)

4

Tatum spektakularny 25pkt + znakomita obrona Celtics i do przerwy +4 dla Celtów. Miami grają na bardzo wysokim % za 3 - 60% a mimo to przegrywają. W II połowie spuchną w tej kwestii i tu jest ogromna szansa dla Bostonu.
Tatum + Rob na pełnej
Bierzemy to dzisiaj. Jazda Celtics!!!!
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ


3

@wierbafcb Ja również pozdrawiam serdecznie. Celtics w 7 powolutku i spokojnie.
@Comentateiro To prawda odpala wtedy gdy się robi gorąco. Zobaczymy czy dzisiaj będzie podobnie. ;)
Liczę mocno, że swoją grą natchnie chłopaków i zrobimy co trzeba. Wygramy.

8

Finały Konferencji Wschodniej. Floryda mecz nr 6 g: 2-30
Miami Heat - Boston Celtics
Heat spróbują zamknąć serię i zameldować się w wielkim finale NBA.
Celtics walczą o zwycięstwo i powrót do Bostonu na mecz nr 7.
Zapowiada się genialne widowisko. ;)
Let's Go Celtics!!!


2

@bartas97 A i pewnie dlatego tak cicho. ;)

3

@Uukasz_93 Szczerze? to bardziej stype przypomina. ;D

0

@tristan87 Kurcze patrząc na to gdzie byliśmy sezon temu i jakim składem graliśmy to wynik na duży plus. ;)

0

@tristan87 Doceniam ironię.

2

I taka ciekawostka na zakończenie sezonu Naszej Ekstraklapy otóż Legia Warszawa jest jedynym zespołem w lidze niepokonanym na własnym stadionie.
Bilans 12-5-0 a w bramkach 38-17. Brawo Kosta.
(L)

0

@Bagsik88 Coż trzeba posypać głowę popiołem. Start mieli znakomity póżniej z koleki na kolejkę grali co raz słabiej. Grali straszną padakę do tego zmienili trenera. Gubili pkt na potęgę a i tak wygrali ligę.

28

Ale z tym BVB to dajcie spokój no kto to widział takie rzeczy.
xD


2

@MesQueUnClub96 Daj spokój każdy wiedział, że BVB się zesra. Wrzuć na luz.

2

33 tytuł. Brawo Baja Munsien.

/photo/1

3

Musiala wyjaśnia cienkie jak sik pająka BVB.
https://x.com/i/status/1662479784385863681

1

Ale co Baja wytrzymał ciśnienie do tego sraka BVB jak co sezon i mamy co mamy. Czyli 33 tytuł dla Bawarczyków.

0

Teraz Baja tego nie wypuści. Ale końcówka sezonu Ło Cię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?