2

@Herato Bajernowi Munszen pod warunkiem, że Baja swój mecz wygra.

0

I teraz BVB robi comeback i wygrywa 3-2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przecież ten cały BVB to klub mem. Ale co się zesrali to nie mam pytań xD
A już mistrza mieli a już się cieszyli. xD
Mainz na bank dostanie sporą premię od Baja za tę akcję. ;D

0

@Adamski69 Znam tę statystykę. Natomiast jest jest jeszcze jedna ciekawa statystyka mianowicie Boston w meczach o "życie" w tych PO jest 4-0. Także dopóki piłka w grze wszystko się może zdarzyć.
Wierzę w Celtów bierzemy mecz nr 6 i całą serię. Przejdziemy do historii. ;)

0

@FireBarca1899 Efekt dobrej zmiany.

2

@Comentateiro Można śmiało napisać, że Ten Haag to jeden ze zwycięzców tego sezonu. Pamiętam podśmiechujki z początku jego kadencji, ale po wygranych nad Kloppem, Artetą, Pepciem i resztą ta narracje odwróciła się o 180 stopni. W przyszłym sezonie będzie bardzo ciekawie. Widać tu pomysł na drużynę.

2

@FcPortoFan1999 @Mns21 @Kidd @Comentateiro Robi się ciekawie. Celtics na wyjazdach mają bilans 5-2 i jeśli się nie mylę to najlepszy bilans w PO. Do tego w meczach o "życie" w tych PO mają bilans 4-0. W ostatnich 2 meczach Boston nie pozwolił Heat rzucić więcej niż 100pkt.
Miami u siebie mają 6-1 (jedyna porażka u siebie z Celtami). No waga tego spotkania będzie przepotężna. ;)
Miami mają kłopoty.

9

TD Garden mocno rozgrzane. Boston Celtics biorą G5 110-97.
Wynik nie odzwierciedla pełnej dominacji Celtów w tym meczu. Znakomita gra w obronie + walka. Tak to powinno wyglądać od początku. W serii mamy 3-2 dla Miami. Szykuje się wielka batalia na Florydzie w meczu nr 6.
Walczymy!!!! ;D
@zadafcb @Roni/VEB @Comentateiro @ronni37 @Kidd @MarianoItalianoVero @Mns21 @Arkon


6

Jazda Celtics!!!!!
;)


2

@kamyk_23 Nie skreślaj Bostonu tak szybko. ;)
Bierzemy to dzisiaj.

0

@Kidd Robota ważniejsza. Odpoczywaj. Nie wiem czy ja Tobie wysyłałem link z meczami- powtórkami bez reklam i bez poznania wyniku spotkań NBA. Jeśli chcesz to wyślę ci link i na spokojnie po pracy sobie obejrzysz cały mecz. Daj znać. ;)
Bierzemy to dzisiaj.

2

@Kidd Dzisiaj będę oglądał bo to ważny mecz. I jak podały media Gabe Vincent z Miami nie zagra także musimy dzisiaj wygrać. To raz a dwa jeszcze nie przegraliśmy 3 spotkań z rzędu w Bostonie. ;)
Walczymy.

0

@Mns21 Oczywiście masz rację to taki żarcik. ;)

8

City nadchodzi ;D

/photo/1

0

@DonMatteo901 "Z tematu na artykuł naukowy, przez przypadek dostałem materiał na doktorat" ;D
Ale złoto xD

1

@kamyk_23 I pewnie tak będzie. ;)

0

@SeWo77 Petycja powinna być jak nic.
Ale odklejka ;D

4

@Kidd I ten ból dupy całej ligi gdybyśmy wrócili z 0-3. Ależ to by była piękna historia. ;)
@Adamski69 Może po takim meczu karta się odwróci i to Miami się zakrztuszą? kto wie. ;)

9

Finały Wschodu: Po znakomitej grze w obronie Celtics biora G4 116-99 i w serii mamy 3-1 dla Miami.
Wracamy Panowie.... do Bostonu ;D
Rob Williams na pełnej ;)


@zadafcb @Mns21 @Arkon @takisobiektos @MarianoItalianoVero @Kidd @ronni37 @Encore @kamyk_23

1

@Arkon Wydaje mi się, że na obecny wynik składa się kilka rzeczy. Brak doświadczenia u trenera, słaba forma zawodników w tym liderów, słaba rotacja i najważniejsze bardzo słaba gra w obronie. Mi osobiście brakuje takiej charyzmy jaką posiada Miami. Przecież tam jest 7 gości, którzy nie byli wybrani w drafcie a grają znakomicie. W Bostonie masa talentu a wyglądają tak jakby pierwszy raz się spotkali na parkiecie.

1

@Kidd @prucnalkam Jeśli chodzi o ESPN to przed serią była sonda w której Boston miał 97% szans na sweepa z Miami. A ty się zaraz okażę, że Miami z tymi 3% zrobi sweepa na Bostonie. No nic walczymy. ;D

1

@AmigoBlancos Chłopaki wyżej pięknie to wyjaśnili. Natomiast jak tylko dodam, że w NBA możesz mieć wielkich grajków przyszłych Członków Galerii Sław a możesz nawet nie powąchać gry w finale NBA o wygraniu już nie mówię. To jest całe piękno najlepszej ligi świata. Zobacz taki Doncić no chłop genialny 5 sezon w lidze a smak finałów zna tylko z gry NBA2K. ;)

0

@Eto'o9 R10 Dopóki ta flegma Tebas będzie prowadził swoje nieudolne rządy w LL to nic w tej materii się nie zmieni. Tu trzeba stanowczych decyzji.

6

@barcelonaLM Jeremiasz napisał prawdę, która boli wielu. Bronek chłop jak Dąb taki Sasin x3 a przewraca się jak emeryt. No "krulowi" nie przystoi tak się zachowywać. Sytuacja z Finałów konferencji Zachodniej mecz nr. 2. ;D


1

@Objectivo @Kidd A ja jestem ciekawy czy Miami wystarczy sił. Bo te 3 serie na Wschodzie zagrali wyśmienicie bez, żadnej wpadki. Kryzys może przyjść właśnie na finały.

1

@Kidd O to chodzi urwać ten jeden mecz. ;)

1

@Kidd Kurcze mam nadzieję, że nie dołączymy do Lakersów i dzisiaj wygramy. Mocno na to liczę.

1

@Lionel_Messi10 Pięknie i gratulacje byczku ;D

1

@takisobiektos I ta mina Davisa po rzucie Jokera. ;D
Pięknie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?