fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kondziubarca Przeczytane głosem Wielkiego Bora.
0
@SuperPatsonFCB " "kilka tygodni temu" - no właśnie, przecież sytuacja się może zmienić, a już zwłaszcza taka". I dlatego zawsze mnie śmieszą takie wyliczanki i to u takiego żródła. Dzisiaj 80% za dwa tyg 35%, Jutro 85 % a finalnie kupa. ;D
8
@tarczon A dlaczego nie? Przecież to Nasz człowiek, Legenda klubu i najlepszy piłkarz w historii. Messi nigdy się nie znudzi.
5
Czas na krótkie podsumowanie:
- Kilka tyg temu Romero: Messi na 80% w Barcelonie także można stawiać domy i otwierać szampana.
- Ten sam Romero tydzień/dwa temu: Obniżam swoje wyliczenia (wzór Hajty) z 80 do 60%. Także stwiajcie domy, ale z tym szampanem to jeszcze poczekajmy.
- Dzisiaj Messi w Miami.
Także tego. Ale co się ubawiłem to moje. xD
4
Tak jest Brawo Puszcza!!!! i cyk 3-1
1
@FcPortoFan1999 I bardzo kurcze dobrze ;D
#PreczZFlorydą
4
W tym całym amoku informacyjnym przypomnę, że dzisiaj mamy Wtorek 6 Czerwca i świeci Słoneczko. Pozdrawiam.
2
@RoberDzik Przecież nie mają większości. Więc nic z tego nie będzie. ;)
Będzie powtórka wyborów.
1
@PatrykBarca Dlatego jestem ciekawy jak ten United będzie wyglądał w przyszłym sezonie.
1
@FcPortoFan1999 To sygnał, że kończy/skończyła się era wielkich GSW. Czas na zmiany.
1
@FcPortoFan1999 Obawiam się, że GSW mają ograniczone pole manewru. To raz a dwa układ sił na Zachodzie jest taki, że nie ma miejsca dla Stefana.
2
@PatrykBarca Miałem raczej na myśli to, że nazwiska nazwiskami, ale to co prezentowali na boisku przed Holendrem, a to co grali obecnie to niebo a ziemia.
1
@FcPortoFan1999 Raczej ploty bo Boston nie stać na takiego grajka chyba, że... Brown, albo jakaś konkretna paczka pójdzie w wymianie, ale wątpię w to.
1
@FcPortoFan1999 Wypluń te słowa. Dosyć tej Florydy no ile można? ;)
#PreczZFlorydą
0
@Bartosz2327 "Pifko" i emocje? Zapraszamy na Prage. ;D
4
@Comentateiro Moim skromnym zdaniem to jednak transfer Ten Haaga był najlepszy - decydujący. Chłop z boiskowych partaczy zrobił grajków potrafiących wygrać z każdym. Jestem ciekawy co będzie w kolejnym sezonie. ;)
4
@Deviler Gruba odklejka xD
2
@MesQueUnClub_87 Myślę sobie, że ta grupa pewnie ma wyrobione zdanie na różne sprawy związane z Polską tylko najnormalniej w świecie boją sie głośno o tym mówić, żeby nie zostać zaszufladkowanym przez innych.
1
@Survier Bardziej obrzydzenie do tego syfu jaki zgotował nam pis.
24
Powiem Wam szczerze już pomijając sympatie polityczne, ale ja nie pamiętam takiej nienawiści w Narodzie jak za czasów pis. Takiego podziału w społeczeństwie. Jak mawiają młodzi ludzie - Masakracja.
12
Z jednej strony fajnie, że Leo "GOAT" Messi odchodzi z pesssie a z drugiej zajebiście. xD
Powodzonka Leo!!!
❤❤❤
1
@barcelonaLM A wiesz co jest najgorsze? tu nie widać końca tej nieustannej polaryzacji.
0
pis ponad wszystko!!!!
Od początku byłem przed pisem i zawsze będę po pisie.
A od tych wybielonych pełowców to ja depresji dostaje. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
5
Chciałbym być sobą
Chciałbym być sobą wreszcie
Jak co dzień rano, bułkę maślaną
Popijam kawą, nad gazety plamą
Nikt mi nie powie, wiem co mam robic
Szklanką o ścianę rzucam, chcę wychodzic
Na klatce stoi cieć, co się boi
Nawet odsłonić, miotłę ściska w dłoni
Ortalion szary, chwytam za bary
I przerażonej twarzy krzyczę prosto w nos!
Chciałbym być sobą
Chciałbym być sobą wreszcie
1
@Kessie Kiedyś w tych reklamach była ta fantazja/polot a dzisiaj? ;D
5
@wasacz Czyli nic nowego. Dudu jak cały pisioland - to jeden wielki bubel.
7
O widzę Dudu nowelizcję ustawy Lex Tusk szykuje. Dopiero co podpisał a już nowelizację szykuje. Psycha siada. xD
Prezydent mem.
0
@ChampagneMex Dokładnie natomiast z tym Herro też nie wiadomo jak będzie czy od razu odpali? przecież miał złamaną rękę. Jedno jest pewne jeśli Miami nie wymyślą czegoś to może być szybka seria.
To pierwsza porażka Heat w tych PO w meczu otwarcia. Do tej pory wygrywali G1 przeciwko Bucks, Knicks i Celtics.
3
Finały NBA: Denver Nuggets bez większych problemów biorą G1 104-93.
Fizyczność i siła po stronie Denver i to widać od początku serii. Gordon przestawiał tego krasnala Vincenta od koszem jak chciał.
Linijka Pana Jokera 27pkt, 10zb i 14 asyst - debiut w finałach i od razu z rekordem asyst. ;)
Denver w 5
BESTIA
5
@Chucky On już jest w takim stadium, że to płuca jego badają. ;D