0

@Survier Zaraz Ci wrzucę zdjęcie. To raz a dwa graj mniejszymi pozycjami bo jak widzisz na Złocie wszyscy się szykowali do odbicia a rynek wszystkich wywiózł jeszcze niżej i wszystko wskazuje na to, że pójdą jeszcze niżej.

0

@Survier Za duża pozycję otworzyłeś. Masz na dole coś takiego jak "poziom zabezpieczenia". Jeśli spadnie do 60% to broker z automatu zamyka pozycję.

1

@reloaded A może Obecność?

0

@Rust_Cohle Zgłoś się bezzwłocznie do El Jarka on zbiera kwity i pędzi na Policje.

1

@HighestInTheRoom Zdrówka i Powodzonka!!! (L)

2

@zadafcb "Ale pamiętajcie, nikogo poza USA ten sport nie obchodzi" - dokładnie.
Najlepsze jest to, że gdy jest okazja zobaczyć najlepszych zawodników NFL na Żywo w Europie to zawsze, zawsze są pełne stadiony. Londyn ostatnio Monachium wypełnione po brzegi. Ale tak jak napisałeś - nikogo poza USA ten sport nie obchodzi. ;D

1

@takisobiektos :D w dobrze poukładanej drużynie jego mózg nie jest potrzebny. Ma tylko rzucać/pakować do kosza. Proste tak aby nie przeciążać jego umysłu w skomplikowane zagrywki. ;)

2

@takisobiektos Kurcze chciałem go w Bostonie za Ala. Idealna 4. Dobra 3, silny i dynamiczny grajek. Fajnie pcha się pod kosz. No niech mu się wiedzie w Jazz. ;)
Może Danny po starej znajomości za te 2-3 sezony zgodzi się na wymianę za jakieś drobne. ;D

0

Panowie gdyby ktoś w przyszłości wypełniał Druk IN-1 i miał problemy z wypełnieniem rybryk związanych z powierzchnia gruntu czy domu i zastanawiał się czy wpisać pełną wartość działki/domu ( w metrach 2) czy tylko udział to informuje, że należy wpisać PEŁNĄ wartość bez względu na to kto i jaki ma udział w spadku.
Panowie @Tomiveb @Explode jeszcze raz dziękuje za Pomoc. Pozdrawiam Was serdecznie. ;)

2

@takisobiektos To pierwszy Polak w barwach Celtics. No niech mu się wiedzie. Chet Holmgren również zapowiedział, że w lidze letniej zagra. I jestem bardzo ciekawy jak wyglada po tej rocznej przerwie. Czy coś masy złapał? zobaczymy ;)

4

Parecho? Jaki Parecho ja się pytam. No nie idę się napić bo na trzeżwo nie da rady tego wytrzymać.

1

@Tomiveb @Explode Dziękuję raz jeszcze. ;)

0

@Tomiveb I chyba tak zrobię, że wypełnię sobie tylko dane wszystkich współpodatników a w Urzędzie dopytam jakie wartości i gdzie mam wpisać.

0

@Tomiveb Tak masz rację mogę w załaczniku wpisać wszystkich współwłaścicieli z tym, że nie widzę gdzie mam wpisać jaki jest udział każdego Nich. I teraz tak w pierwszej części głównego druku IN-1 jest informacja o powierzchni działki i teraz tak czy mam w tym polu własnymi słowami napisać, ze jest to 1/3 działki? czy wpisać cała wartość działki w m2?
@Explode Dziękuję ;D

0

@Explode Czyli Twoim zdaniem cała trójka powinna wypełnić taki druk podajac swój udział w Nieruchomości.

0

Ludki mam taki problem: Może ktoś z Was wypełniał druk IN-1 i może podpowiedzieć.

3 osoby w spadku otrzymały dom z działka. Ojciec i 2 synów. Wszyscy otrzymali równa część czyli po 1/3. Jeden z synów i tylko ON otrzymał z Urzędu miasta druk IN-1 do wypełnienia. Informacja o nieruchomościach i obiektach budowlanych. I teraz moje pytanie: Czy ten druk ma wypełnić wpisując swoją 1/3 domu i działki, czy na tym druku ma podać całą wartość domu i działki w m2.
PS: Potrzebuje pomocy w tej sprawie więc Śmieszkom i wszystkim żartownisiom na tej stronie dziękuje ;)

0

putin ucieka z Moskwy do Wojdału.
Ukraińska Prawda.

1

@Przemek2323 No własnie słychać głosy, że coraz więcej żołnierzy popiera tego Piergożina. I stąd ta panika na kremlu.

1

@ToWinaSedziego Romero to wymyślił tak na 65%. ;)

0

@Sulimo A ja tak się zastanawiam czy ten cały Yellow to może wybuchnąć za Naszego życia czy jednak marne szanse?

7

Teraz tak sobię myślę, że ten cały chaos u ruskich to może być idealna szansa Ukrainców na wyprowadzenie potężnego ofensywnego ciosu na polu bitwy.

0

@Peciak Kurcze dobrze, że wygranej Messiego na Mistrzostwach Świata nie przegapiłeś. ;)

0

@Nazio87 I totalnej opozycji.

3

Grubo xD


2

@Kondziubarca Ida po putina ;D

0

@koziar Ale żeby do tych PO wejść to trzeba coś wygrywać nie uważasz? Trzeba się postarać o to żeby grać o tytuł.

0

@koziar Czyli w Europie spadaja z lig to się bardziej staraja w NBA się nie staraja bo nie spadaja tak? Bzdura. W NBA jak się nie starasz i zasuwasz to Cię w tej lidze nie ma. Nikt z takim grajkiem nie podpisze umowy i wracasz sobie do Europy wlaczyć przed spadkiem z ligi. Intesywności w NBA jest na bardzo wysokim poziomie popatrz ile jest kontuzji w tej lidze. Łamia się jak zapałki.

0

@matirix20 Kluby wybieraja a zawodnicy nie maja nic do gadania.
@koziar Walka w lidze bananowej to zupełnie inna bajka niż starcia z Embiidem, Antkiem, Jokerem, Davisem itd. Gra się co 2-3 dni do tego loty często setki km np na Wschód. Intensywność grania w NBA jest na zupełnie innym poziomie. 70 meczów? w NBA jest ponad 80 do rozegrania + PO.

0

@koziar Obawiam się, że chłopak nie wytrzyma gry w NBA i się połamie. Sochan ubity i sporo masy mięśniowej a w debiutanckim sezonie miał ile? 4-5 urazy. To sporo. Do tego gra 3 razy w tygodniu. Będzie cięzko.

1

Wczoraj w Nocy w okolicach g. 00-05 w Południowej a następnie Zachodniej części Polski można było zaobserwować deorbitacja drugiego stopnia chińskiej rakiety Chang Zheng 2D. O czym poinformował Adam Hurcewicz na fanpage'u "O kosmosie i astronautyce".
Na czym polega Deorbitacja? to nic innego jak sprowadzenie ciała niebieskiego w jego gęste warstwy atmosfery lub na powierzchnię Ziemi. Jest to manewr w pełni kontrolowany. Autorem nagrania jest Karol Wójcicki.
https://fb.watch/llI4DEuG1_/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?