fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Ja jestem w grupie, która uwielbia taką gorąca pogodę. Czekam na to cały rok. ;D
@Sulimo Wieczorkiem/Nad ranem do Was przyjdzie. ;)
4
!!!OJO Uwaga La Bambla!!!!
Dzisiaj przez Polskę przejdą bardzo gwałtowne i niebezpieczne burze z gradem i ulewami. Także uważajcie tam na siebie.
11
@pacior95 Generalnie kawiarenka to jedno wielkie XD zupełnie inna rzeczywistość: Totalnie odklejona rzeczywistość. xD
1
@tbas #PiekłoCzarnychKoszulek
4
@arcziFCB #PiekłoBiałych
2
@Kamiloza91 Sezon długi i każdy swoje zagra. dojdą kontuzje, zmęczenie. To raz a dwa lepiej mieć więcej niż mniej. Ten sezon to pokazał. Kontuzja Pedriego i byliśmy w dupie.
0
@MesQueUnClub_87 Zmierzam do tego, że jesli będzie grał tam gdzie powinien będzie dobrze. Natomiast jęsli będzie rzucany raz na skrzydło raz na fałszywa 9 jak Fabs to będzie ciekawie.
Bo u Xaviego wiadomo, że nic nie wiadomo.
1
@MesQueUnClub_87 Z tym Topem czy Flopem dużo będzie zależało od tego gdzie nasz taktyk Xavi będzie go wystawiał. Bo jęsli będzie grał w pomocy albo obronie to wiadomo, że nic z tego nie będzie.
3
@tomek8756 Mateuszek kłamczuszek:
I co z tego, że mamy putinflację na poziomie 13% skoro jestesmy na 3 miejscu?
Za tuska bylibyśmy na ostatnim.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
A ja Wam powiem, że tego Turasa to ja nigdy nie lubiłem. Fałszywy jakiś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
Ale jak to? przecież już wszystko było załatwione, Deco dogadany, transfer kwestią godzin, optymizm i ten na La Bambli również... i poszedł do wrzutek? Dajce spokój kto to widział takie rzeczy.
0
@Joe_Pesci Taka kraftowa kula mocy.
4
@HighestInTheRoom @Arkon @Bartosz85 @FcPortoFan1999 W II połowie gra Legii znakomita bez zbędnego klepania, szybko i do przodu szczególnie Lewa strona pięknie chodziła a Muci i Kun dzisiaj zabawa. Super wydolność Patryka chodzi jak przecinak. To będzie super transfer Legii. W 4 meczach bilans 4-0-0 a w bramkach 12-1. Pięknie. Teraz lejemy placki z Rakowa w SPP i walczymy o 17 tytuł.
Jazda Legia!!! (L)
PS: mecz drugiej kolejki z Cracovią przełożony.
0
@HighestInTheRoom Jazda z Plackami!!!
(L)
2
Czy poznamy dziś decyzję Ardy Gülera? moim zdaniem TAK aczkolwiek NIE.
Gdyby ktoś chciał wiedzieć jak procentowo wyglada ta sprawa to wynik oscyluje w granicach 50,67% i mocno się waha. Także spodziewajcie się kolejnych aktualizacji.
PS: Jest optymizm ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@capoN Spada na 1.5
4
@Jakchcesz DLC to dla amatorów a ja poważny gracz jestem.
@bartas97 Roxy to mnie nie obchodzi, ale jakby trochę paneli dali albo chociaż ze 4 stare opony to bym nie pogardził.
0
Tak się zastanawiam ten cały dodatek węglowy to będzie w tym roku?
6
Czyżby DeAndre Hopkins zawitał do Bostonu?
Panie Kraft podpisujmy tego koksa ;D
Pats Nation Baby!!!
@zadafcb @Mistrzu888 @kamil295 @Verema
1
@MesQueUnClub96 @FcPortoFan1999 Proszę nie nadużywać imienia użytkownika mego. ;)
0
@Sulimo Tak mnie ostatnio naszło na te wulkany więc zapytam. Czy jest jakiś mega - super wulkan, który może się na dniach przebudzić i zniszczyć naszą cywilizację?
0
@shahman Pamiątka na całe życie. xD
0
@Maciek069 Już raz się na Nas wypiął. Pamiętasz?
Nie dla turlacza.
1
@krzywy pisda z naszych podatków. Bo niby skąd? ;)
0
@inFamous To brawo. Oby tylko Zielek się nie zesrał jak w reprezentacji Polski.
0
@Ukasz czy będzie grał za darmo? Oczywiście bo kocha Barcelonę ponad życie jak wyborcy kochają ponad życie pis.
3
@Barcelonka070 Rzadzacy mają w dupie Polaków. Tam licza się grube wały i kaska. Zobacz jak Obajtek dymał Polaków na paliwie. Wszędzie ceny spadały a w Polsce rosły lub utrzymywały wysoki poziom. A na konferencji się chwali jaki gigantyczny zysk wypracowali - tak zwany historyczny.
0
@Barcelonka070 Moim zdaniem tu wszyscy kłamia. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $.
7
Turlacz coraz bliżej Barcelony tak na 50,873%.
PS: Będę aktualizował na bierząco zmianę procentową. Także spokojnie La Bamblo odczucia są bardziej pozytywne niż negatywne.