2

@Kgorecki2500 Ja jestem w grupie, która uwielbia taką gorąca pogodę. Czekam na to cały rok. ;D
@Sulimo Wieczorkiem/Nad ranem do Was przyjdzie. ;)

4

!!!OJO Uwaga La Bambla!!!!
Dzisiaj przez Polskę przejdą bardzo gwałtowne i niebezpieczne burze z gradem i ulewami. Także uważajcie tam na siebie.

/photo/1

11

@pacior95 Generalnie kawiarenka to jedno wielkie XD zupełnie inna rzeczywistość: Totalnie odklejona rzeczywistość. xD

1

@tbas #PiekłoCzarnychKoszulek

4

@arcziFCB #PiekłoBiałych

2

@Kamiloza91 Sezon długi i każdy swoje zagra. dojdą kontuzje, zmęczenie. To raz a dwa lepiej mieć więcej niż mniej. Ten sezon to pokazał. Kontuzja Pedriego i byliśmy w dupie.

0

@MesQueUnClub_87 Zmierzam do tego, że jesli będzie grał tam gdzie powinien będzie dobrze. Natomiast jęsli będzie rzucany raz na skrzydło raz na fałszywa 9 jak Fabs to będzie ciekawie.
Bo u Xaviego wiadomo, że nic nie wiadomo.

1

@MesQueUnClub_87 Z tym Topem czy Flopem dużo będzie zależało od tego gdzie nasz taktyk Xavi będzie go wystawiał. Bo jęsli będzie grał w pomocy albo obronie to wiadomo, że nic z tego nie będzie.

3

@tomek8756 Mateuszek kłamczuszek:
I co z tego, że mamy putinflację na poziomie 13% skoro jestesmy na 3 miejscu?
Za tuska bylibyśmy na ostatnim.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

A ja Wam powiem, że tego Turasa to ja nigdy nie lubiłem. Fałszywy jakiś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

Ale jak to? przecież już wszystko było załatwione, Deco dogadany, transfer kwestią godzin, optymizm i ten na La Bambli również... i poszedł do wrzutek? Dajce spokój kto to widział takie rzeczy.

0

@Joe_Pesci Taka kraftowa kula mocy.

4

@HighestInTheRoom @Arkon @Bartosz85 @FcPortoFan1999 W II połowie gra Legii znakomita bez zbędnego klepania, szybko i do przodu szczególnie Lewa strona pięknie chodziła a Muci i Kun dzisiaj zabawa. Super wydolność Patryka chodzi jak przecinak. To będzie super transfer Legii. W 4 meczach bilans 4-0-0 a w bramkach 12-1. Pięknie. Teraz lejemy placki z Rakowa w SPP i walczymy o 17 tytuł.
Jazda Legia!!! (L)
PS: mecz drugiej kolejki z Cracovią przełożony.

0

@HighestInTheRoom Jazda z Plackami!!!
(L)

2

Czy poznamy dziś decyzję Ardy Gülera? moim zdaniem TAK aczkolwiek NIE.
Gdyby ktoś chciał wiedzieć jak procentowo wyglada ta sprawa to wynik oscyluje w granicach 50,67% i mocno się waha. Także spodziewajcie się kolejnych aktualizacji.
PS: Jest optymizm ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@capoN Spada na 1.5

4

@Jakchcesz DLC to dla amatorów a ja poważny gracz jestem.
@bartas97 Roxy to mnie nie obchodzi, ale jakby trochę paneli dali albo chociaż ze 4 stare opony to bym nie pogardził.

0

Tak się zastanawiam ten cały dodatek węglowy to będzie w tym roku?

6

Czyżby DeAndre Hopkins zawitał do Bostonu?
Panie Kraft podpisujmy tego koksa ;D
Pats Nation Baby!!!
@zadafcb @Mistrzu888 @kamil295 @Verema

/photo/1

1

@MesQueUnClub96 @FcPortoFan1999 Proszę nie nadużywać imienia użytkownika mego. ;)

0

@Sulimo Tak mnie ostatnio naszło na te wulkany więc zapytam. Czy jest jakiś mega - super wulkan, który może się na dniach przebudzić i zniszczyć naszą cywilizację?

0

@shahman Pamiątka na całe życie. xD

0

@Maciek069 Już raz się na Nas wypiął. Pamiętasz?
Nie dla turlacza.

1

@krzywy pisda z naszych podatków. Bo niby skąd? ;)

0

@inFamous To brawo. Oby tylko Zielek się nie zesrał jak w reprezentacji Polski.

0

@Ukasz czy będzie grał za darmo? Oczywiście bo kocha Barcelonę ponad życie jak wyborcy kochają ponad życie pis.

3

@Barcelonka070 Rzadzacy mają w dupie Polaków. Tam licza się grube wały i kaska. Zobacz jak Obajtek dymał Polaków na paliwie. Wszędzie ceny spadały a w Polsce rosły lub utrzymywały wysoki poziom. A na konferencji się chwali jaki gigantyczny zysk wypracowali - tak zwany historyczny.

0

@Barcelonka070 Moim zdaniem tu wszyscy kłamia. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $.

7

Turlacz coraz bliżej Barcelony tak na 50,873%.
PS: Będę aktualizował na bierząco zmianę procentową. Także spokojnie La Bamblo odczucia są bardziej pozytywne niż negatywne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?