8

Xavi: Arsenal zagrał, jakby to była Liga Mistrzów.
No właśnie Generale a My zagraliśmy jakby to był Puchar Katalonii. Na totalnej wyjebce.
Widać, że Naszych jeszcze sraka trzymała.

1

@Ojciec5tkidzieci Otóż to.

1

Raków to powinien reklamówkę z fantami przygotować bramkarzowi Karabachu. Dzisiaj gra tego gościa to jeden wielki wylew.

1

Raków upadł po raz drugi. Ale co Karabah poklepał.

1

@tomek8756 Najpiękniejsza pora Roku. ;)

0

@Barcasub Widać, że Kosta ma plan na Legię. Poczekajmy z osadami. ;)

0

@Barcasub Ładnie poukładał ten syf po Czesiu i to w pół roku. Biliśmy się do końca o tytuł wygraliśmy w 10 PP a teraz SPP. Idziemy w dobrym kierunku.

3

@Ziemny Moja Panna może się na Ciebie zesrać co najwyżej.

0

@FCB24 To się okaże ;)

0

@Ziemny I co w związku z tym? majtki już zmieniłeś?

0

14

Kosta Runjaić - 2026
Powodzonka trenerze!!!
(L)
@HighestInTheRoom @Arkon @Bartosz85 @Isso89 @kazbychu @Szreko @Prorokk @escarabajo @Barcasub @mkord

/photo/1

0

@FCB24 @Encore Jeśli wygraja tytuł to nie będzie czego żałować. Trzeba ryzykować.

0

@jordi93 A tak na poważnie to nie ma żadnych szans na to. W PL świetnie odpalił, gra w najlepszej ekipie na świecie z genialnym trenerem. Po co miałby tu przychodzić? My mamy problemy z rejestracja zawodników. No z czym do ludzi? ;D

0

@jordi93 Oczywiście. Procentowo to ok 65,78%
Tak zwany pewniaczek. ;)

1

Ach Janusze biznesu xD
Zwykłe placki chodzą po 20-30 mln a w Barcelonie wypożyczenie. xD

2

@Mistrzu888 Nie tyle podział co losowanie. ;)
Pod koniec każdego sezonu drużyny będa losowane tak jak ma to miejsce w LM. Czyli podziały na koszyki/grupy uwzględniając bilans z poprzedniego sezonu. I tak Bucks, Celtics, 76 to były 3 najlepsze ekipy poprzedniego sezonu i losowane są z pierwszego koszyka itd. Podobnie na Zachodzie. I co sezon zobaczymy zupełnie inne grupy. ;)
Ciekawy pomysł choć podzielam Twoje obawy, że to może być niewypał tu generalnie kasa ma odgrywać główną rolę. Natomiast podoba mi się formuła, że w fazie pucharowej będzie tylko jeden mecz. Czyli nie będzie kalkulowania tylko trzeba będzie wygrać przegrany odpada z turnieju. No zobaczymy co sie wydarzy. ;)

2

@Tomek54321 No jeszcze nic Cię nie ominęło ;)
to pierwsza edycja także wszyscy jesteśmy ciekawi jak to będzie wygladało. ;)

9

A tak prezentuja się grupy w Pucharze NBA ;)
Cavs, 76, Hawks, Pistons, Pacers
Celtics, Magic, Raptors, Nets, Bulls
GSW, SacTown, T-Wolves, OKC, Spurs tu będzie ciekawie.
Pozostałe grupy niżej. ;)
@zadafcb @Zazinho @MarianoItalianoVero @Mns21 @ronni37 @Kidd @BartqRKO @FearTheBeard @Comentateiro

/photo/1

1

@ronni37 Zwycięstwa i porażki w tym pucharze będą zaliczone do bilansu w sezonie regularnym. Jesli chodzi o ilość spotkań w sezonie to z tego co czytałem tylko finaliści tego turnieju zagraja jeden/dwa mecze więcej od pozostałych. Czyli 83 spotkania ;)
@Barcasub To trudne pytanie bo wiesz jak jest w NBA dzisiaj jesteś faworytem do tytułu a za dwa dni łamie się pół zespołu i tankujesz. Na papierze moja czwórka to; Denver, Suns na Zachodzie i Celtics, Bucks na Wschodzie. ;)

13

No dobra sezon ogórkowy w pełni. Wczoraj Szantusz, dzisiaj Mekambe xD.
Czas na chwilę oderwać się od tego medialnego syfu. W NBA się dzieje poznaliśmy szczegóły dotyczące Pucharu NBA. Tak tak PUCHARU NBA. xD
I edycja tego tworu już w tym sezonie na przełomie Listopada - finały na początku Grudnia w Las Vegas.
Puchar odbędzie się w trakcie sezonu a to oznacza, żę wszystkie mecze rozgrywane w tej formie będą zaliczane do sezonu regularnego. O co tu chodzi?
Będzie 6 grup 5 zespołowych podzielonych na 2 Konferencje. Czyli 3 grupy na Zachodzie i 3 na Wschodzie. W każdej grupie gramy 4 spotkania (2 u siebie i 2 na wyjeżdzie). Z każdej grupy wychodzi zwycięzca + 2 dzikie karty. W rundzie Pucharowej mamy tylko jeden mecz i tak do finału. Zapowiada się ciekawie ;)
@zadafcb @Comentateiro @MarianoItalianoVero @Mns21 @Kidd @ronni37 @BartqRKO @magister97r @kamil295 I wszyscy fani NBA


15

Na Gulera Nas nie stać a Wy się jakimś Mekambe podniecacie. Dajcie spokój.

4

@LS Możemy wygrać albo przegrać. Nie widzę innej opcji.

3

Ja rozumiem, że Szantusz teraz na La Bambli to nr 1, ale jestem ciekawy jaki obrót robimy dziennie z komentarzami? ;D

2

Może i PZPN podejmuje złe decyzje z trenerami, ale za to Portugalscy trenerzy ru...ja Nas bez mydła.

3

@Kondziubarca Kurcze zabrakło, że to wszystko od skromnego chłopaka z Dębicy. xD
Ale i tak złoto. ;)

1

@FcPortoFan1999 @takisobiektos Lepszy Marek niż te podrabiańce pokroju Wuja Brzęczka. Sam jakimś wielkim fanem Papszuna nie jestem, ale na chwilę obecna to jedyny kandydat.

2

Marek Papszun udzielił kilka tyg. temu wywiadu w Przegladzie Sportowym w którym wyrażnie zaznaczył, że chce prowadzić kadrę Narodowa. Pewnie nie sadził, że stanie się to tak szybko. xD
Welcome Marek Papszun to Polisz Narodowy Tim Danza Kaduro Hits 2023

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?