fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Xavi: Arsenal zagrał, jakby to była Liga Mistrzów.
No właśnie Generale a My zagraliśmy jakby to był Puchar Katalonii. Na totalnej wyjebce.
Widać, że Naszych jeszcze sraka trzymała.
1
@Ojciec5tkidzieci Otóż to.
1
Raków to powinien reklamówkę z fantami przygotować bramkarzowi Karabachu. Dzisiaj gra tego gościa to jeden wielki wylew.
1
Raków upadł po raz drugi. Ale co Karabah poklepał.
1
@tomek8756 Najpiękniejsza pora Roku. ;)
0
@Barcasub Widać, że Kosta ma plan na Legię. Poczekajmy z osadami. ;)
0
@Barcasub Ładnie poukładał ten syf po Czesiu i to w pół roku. Biliśmy się do końca o tytuł wygraliśmy w 10 PP a teraz SPP. Idziemy w dobrym kierunku.
3
@Ziemny Moja Panna może się na Ciebie zesrać co najwyżej.
0
@FCB24 To się okaże ;)
0
@Ziemny I co w związku z tym? majtki już zmieniłeś?
0
@fart @KRISU77 @AssisMoreira
14
Kosta Runjaić - 2026
Powodzonka trenerze!!!
(L)
@HighestInTheRoom @Arkon @Bartosz85 @Isso89 @kazbychu @Szreko @Prorokk @escarabajo @Barcasub @mkord
0
@FCB24 @Encore Jeśli wygraja tytuł to nie będzie czego żałować. Trzeba ryzykować.
0
@jordi93 A tak na poważnie to nie ma żadnych szans na to. W PL świetnie odpalił, gra w najlepszej ekipie na świecie z genialnym trenerem. Po co miałby tu przychodzić? My mamy problemy z rejestracja zawodników. No z czym do ludzi? ;D
0
@jordi93 Oczywiście. Procentowo to ok 65,78%
Tak zwany pewniaczek. ;)
1
Ach Janusze biznesu xD
Zwykłe placki chodzą po 20-30 mln a w Barcelonie wypożyczenie. xD
2
@Mistrzu888 Nie tyle podział co losowanie. ;)
Pod koniec każdego sezonu drużyny będa losowane tak jak ma to miejsce w LM. Czyli podziały na koszyki/grupy uwzględniając bilans z poprzedniego sezonu. I tak Bucks, Celtics, 76 to były 3 najlepsze ekipy poprzedniego sezonu i losowane są z pierwszego koszyka itd. Podobnie na Zachodzie. I co sezon zobaczymy zupełnie inne grupy. ;)
Ciekawy pomysł choć podzielam Twoje obawy, że to może być niewypał tu generalnie kasa ma odgrywać główną rolę. Natomiast podoba mi się formuła, że w fazie pucharowej będzie tylko jeden mecz. Czyli nie będzie kalkulowania tylko trzeba będzie wygrać przegrany odpada z turnieju. No zobaczymy co sie wydarzy. ;)
2
@Tomek54321 No jeszcze nic Cię nie ominęło ;)
to pierwsza edycja także wszyscy jesteśmy ciekawi jak to będzie wygladało. ;)
3
@fart @Encore @Kessie @kamiVeB @kamil295 @Mistrzu888 @magister97r @czółkovsky@takisobiektos @Roni/VEB
9
A tak prezentuja się grupy w Pucharze NBA ;)
Cavs, 76, Hawks, Pistons, Pacers
Celtics, Magic, Raptors, Nets, Bulls
GSW, SacTown, T-Wolves, OKC, Spurs tu będzie ciekawie.
Pozostałe grupy niżej. ;)
@zadafcb @Zazinho @MarianoItalianoVero @Mns21 @ronni37 @Kidd @BartqRKO @FearTheBeard @Comentateiro
1
@ronni37 Zwycięstwa i porażki w tym pucharze będą zaliczone do bilansu w sezonie regularnym. Jesli chodzi o ilość spotkań w sezonie to z tego co czytałem tylko finaliści tego turnieju zagraja jeden/dwa mecze więcej od pozostałych. Czyli 83 spotkania ;)
@Barcasub To trudne pytanie bo wiesz jak jest w NBA dzisiaj jesteś faworytem do tytułu a za dwa dni łamie się pół zespołu i tankujesz. Na papierze moja czwórka to; Denver, Suns na Zachodzie i Celtics, Bucks na Wschodzie. ;)
1
@fart @takisobiektos @kamyk_23 @Mistrzu888@Roni/VEB@Encore @kamiVeB
13
No dobra sezon ogórkowy w pełni. Wczoraj Szantusz, dzisiaj Mekambe xD.
Czas na chwilę oderwać się od tego medialnego syfu. W NBA się dzieje poznaliśmy szczegóły dotyczące Pucharu NBA. Tak tak PUCHARU NBA. xD
I edycja tego tworu już w tym sezonie na przełomie Listopada - finały na początku Grudnia w Las Vegas.
Puchar odbędzie się w trakcie sezonu a to oznacza, żę wszystkie mecze rozgrywane w tej formie będą zaliczane do sezonu regularnego. O co tu chodzi?
Będzie 6 grup 5 zespołowych podzielonych na 2 Konferencje. Czyli 3 grupy na Zachodzie i 3 na Wschodzie. W każdej grupie gramy 4 spotkania (2 u siebie i 2 na wyjeżdzie). Z każdej grupy wychodzi zwycięzca + 2 dzikie karty. W rundzie Pucharowej mamy tylko jeden mecz i tak do finału. Zapowiada się ciekawie ;)
@zadafcb @Comentateiro @MarianoItalianoVero @Mns21 @Kidd @ronni37 @BartqRKO @magister97r @kamil295 I wszyscy fani NBA
15
Na Gulera Nas nie stać a Wy się jakimś Mekambe podniecacie. Dajcie spokój.
4
@LS Możemy wygrać albo przegrać. Nie widzę innej opcji.
3
Ja rozumiem, że Szantusz teraz na La Bambli to nr 1, ale jestem ciekawy jaki obrót robimy dziennie z komentarzami? ;D
2
Może i PZPN podejmuje złe decyzje z trenerami, ale za to Portugalscy trenerzy ru...ja Nas bez mydła.
3
@Kondziubarca Kurcze zabrakło, że to wszystko od skromnego chłopaka z Dębicy. xD
Ale i tak złoto. ;)
1
@FcPortoFan1999 @takisobiektos Lepszy Marek niż te podrabiańce pokroju Wuja Brzęczka. Sam jakimś wielkim fanem Papszuna nie jestem, ale na chwilę obecna to jedyny kandydat.
2
Marek Papszun udzielił kilka tyg. temu wywiadu w Przegladzie Sportowym w którym wyrażnie zaznaczył, że chce prowadzić kadrę Narodowa. Pewnie nie sadził, że stanie się to tak szybko. xD
Welcome Marek Papszun to Polisz Narodowy Tim Danza Kaduro Hits 2023