0

Czy mamy tu kogoś kto pracuje w PLaY bo mam pytanko?
Otóż dzisiaj podpisałem nowa umowę na usługi telekomunikacyjne gdzieś przed 12 i do tej pory nie mogę zadzwonić z tego nr. Nie otrzymałem również hasła do dokumentów pdf. To normalne?

0

@Faro Wiecie co się rzuca w oczy ogladajac te zagrania Basketsa? Ile ten placek w koszulce z nr 10 marnował sytuacji po znakomitych pasach od Busiego. To głowa mała. Przecież Rasiak w prime strzelił by mnóstwo bramek. Dajcie spokój.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

7

@Uukasz_93 Przecież to Brazol i te pełne skupienie na piłce w przypadku turlacza to oksymoron. Ten gość to jedna wielka rozrywka/zabawa.

3

Henryk Kejn w Baja Munsien?
Panie kochany ależ tam będzie ogień xD


2

No nie, trzymajcie mnie bo nie wytrzymie...
Ten słynny już zapalnik, który został "zgubiony" przez Naszych Harcerzy ma długość ok. 11 cm. Natomiast powierzchnia Puszczy Białowieskiej to ponad 3000 km2.
Ku...a wpuścić grzybiarzy no niech szukaja tego. xD
Co za kraj? Obce rakiety spadaja, nikt nic nie wie, zapalniki gubimy aj... xD

2

@Zoker Kaka do wrzutek, Canales, tak na szybko.

2

@Sysia11 Ja mówię o Barcelonie Kszawiego. U Nas w grze za dużo jest trzymania piłki przy nodze a za mało szybkiej i dynamicznej gry do przodu. Tak ja to robi Genk. Podanie 1-2 sekundy i piłka już na skrzydle. Bez zbędnego klepania.

1

Tak patrzę sobie na ten Genk i pierwsze co się rzuca w oczy to genialny pressing. Szybki doskok ofensywnych graczy, odbiór i sytuacja bramkowa. To raz a dwa zobaczcie jak szybko piłeczka Belgom chodzi, a dlaczego? Bo graja z pierwszej piłki nie do boku i do tyłu jak ma to miejsce u Kszawiego tylko z pierwszej szybko i do przodu. 4-5 podań i sytuacja bramkowa. Tak kiedyś graliśmy za Pepa.

1

@Popitek12 MarianSzybkiruchacz - dupki lęca na to jak szalone.

1

@Kuba_1 Ja nie o takim syfie mówię. Ile Xavi u Nas już jest? 2,5 roku? i po tym czasie nadal mamy problem z rejestracja zawodników. W Londynie nie ma takich problemów. Zobacz jak wyglada kadra arsenalu a jak Barcelony. Zobacz jaki komfort pracy ma arteta. U Nas takiego komfortu by nie miał.

6

@Kuba_1 Moim zdaniem i arteta by tu nic nie zwojował a przynajmniej nie w sezon czy dwa. Zobacz jaki komfort pracy ma w Londynie gdzie spokojnie się rozwija jako trener a teraz porównaj to z syfem panujacym w Barcelonie gdzie problem jest z rejestracja zawodników. No z czym do ludzi.

0

@SinMistico Byczku priv

2

Jeszcze troszkę i młodziutki Yamal posadzi tego placka Rafinie na ławce i dobrze. Bo nie mogę patrzeć na tego Brazylijskiego magika.

0

Dobra Xavi jednak do Grudnia
;)

2

Xavi po meczu:
Przegraliśmy bo rezerwy Tottenhamu grało z nastawieniem wygania PL a My nie.

1

@Hubertusk Moim zdaniem Kundel poleciał sie poskarżyć, że jak nie będzie grał na ŚO to odejdzie do pessie. I Kszawi nie miał wyjścia wystawia Araujo na PO

0

Kszawi do końca Sierpnia

2

@JordiAlbion Dupa pisiorkom się pali przed wyborami to biora co jest a że przypadkiem trafił się lekarz to wzieli. ;)

0

@kamilop Obawiam się, że kolejne nieudolne rzady tych dziadów z pisdu skończa się katastrofa dla Polski. Chyba, że Ciebie interesuja tylko pieniażki to tak.
Edit:
Rym fajnie wyszedł ;D

0

@dreed93 Spokojnie poczekaj. Ludzie maja ich dosyć tak jak kiedyś z Peło.

4

@MesQueUnClub96 To przyjdzie Niedzwiedz i Nas zje.
@HighestInTheRoom Koniec tych nieudaczników z pisdu jest bliski.
Pycha kroczy przed upadkiem.

14

Pażdziernika piętnastego pogonimy kaczyńskiego!!!!

2

@marcin62 Kto mieczem wojuje od miecza ginie.

3

@Kapitan hawk 3 rezerwowe słowo to:
- optymizm
;)

1

@TR3YWAY I oto właśnie im chodzi. Zobacz ile tu podniecenia. Zobacz jak wszyscy odpalili jak pojawiły się bzdury o Turlaczu. strona aż się zagotowała. Jest obrót to i do pieca więcej wrzucaja. Proste.

2

@mekston @Zoker Panowie tu nie ma się co kłócić. Messi szybko te rekordy pobije. Poziom jest bardzo słaby. Taka prawda. ;)

0

@FcPortoFan1999 Drzwi w Legii sa dla niego zawsze szeroko otwarte. ;)

1

@escarabajo Szkoda Karbownika myślałem, że zrobi wielka karierę.

9

GOAT będzie się dobrze bawił w tej lidze bananowej. ;)
Coś czuję, że te rekordy będa padały jeden za drugim. ;)

/photo/1

0

as? i dalej nie ma co czytać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?