3

Lewandinho za te dzisiejsze popisy to powinien z buta wracać do Barcelony.

0

ale co Njukasel się zesrało grajac w przewadze to nie mam pytań.

4

Swoja droga wyobrażam sobie wenętrzna radość Setiena gdy widzi jak jego zawodnicy klepia Barcelonę.

2

Remontada Panowie. aj szkoda strzępić ryja

1

Ja tylko przypomnę wszystkim, że nowa umowa dla Xawiego wjedzie na dniach.
Także tego xD

0

15 minut spotkania 2-0 dla Barcy. I tak to powinno wyglać kibice wrzutek już moga wyłaczyć. xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Tak jest brawo City!!!!
Foden na boisku i od razu bramka, ale co Rodri tym strzałem pozamiatał to u la la. ;D

0

@panczo No taka była umowa z umarlakami to raz a dwa aragorn nie wiedział, że poradza sobie w obronie Gondoru, a dwa nie mieli planu na ewentualny atak na Mordor. Także dobrze wyszło ;)

3

Lekko Zaśmiane ;D
Kapiszonki znowu się zesrały. Brawo Fulham ❤

/photo/1

4

Lewy jak czytasz Nasze komentarze to pozdrów La Bamble w jakimś programie/wywiadzie.

1

@kazbychu Ogromny niedosyt. Skończymy z nimi w Warszawie.

6

Do końca Legio!!!
Walczymy do końca. Brawo Kramer!!!

2

Gra Legii w obronie to jedna wielka komedia pomyłek. Wszysycy stoja i się przygladaja.

0

Jazda Legia walczyć!!!!!

2

Brawo Gual!!!
Jazda Legia!!!!

3

@Barcasub Kun w meczach przedsezonowych chodził jak przecinak. Byłem pod ogromnym wrażenie tego chłopaka. a teraz zgasł niesamowicie. No nic mu nie idzie. Szkoda bo jest potencjał na tej lewej stronie.

3

@bartas97 Krótko i na temat.
Ciekawe czy zobaczył śwatło w tunelu?
;D

2

18

Po zwycięstwo Legio!!!!

Mam tak samo jak TY
Miasto moje a w nim...
(L)

/photo/1
@Bartosz85 @Arkon @Szreko @Isso89 @kazbychu @HighestInTheRoom @AssisMoreira @mkord @hayek

1

No dzisiaj Czarny dzień na kolei.
@okiemtypera_lucaxx95 mam nadzieję, że u Ciebie spokój na trasie?

1

@mindbender84 Na Zachodzie sobie poradzili.

1

@Soetie Watpię w to, ale niech walczy.

1

@Soetie Z głowa zaczął pracować już w poprzednim sezonie. Po jakimś meczu chyba z Getafe powiedzial o tym, że ma problemy.

2

@VeB 1899 Najważniejsze, że panuje optymizm. ;D

3

@Kidd Pewnie szeryfowi nie spodobał się pomysł z sonda i posprzatał. Stare La Bamblowe praktyki adminów.

2

Coś mi się wydaje, że ten chłopak ma za słaba głowę na grę w Barcelonie.

5

@Chucky Taki wariant byłby najlepszy dla Polski powiadasz?
Odważna teza. xD
I wspólne konferencje Korwina z Macierewiczem. Już nie mogę się doczekać tego cyrku ;D

3

@BordowyPtak Mentzen to nie, ale na sto procent w delegacji powinien znaleźć się Macierewicz. Chłop ma smykałkę do rozwiazywania tragedii lotniczych. No ma talent dziad jeden.
Gdy wszyscy zastanawiają się co mogło być przyczyna tragedii to Macierewicz już obszerny raport drukuje.

1

@esem91 Jacek Grejlisz - Złota Łydka
Wielki człowiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?