fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Po zwycięstwo Legio!!!!!
Jazda!!!!
(L)
1
@ChampionLW Oby tylko po drodze się nie zersali.
0
@Witekk10 a mi tu pachnie sensacja i 3 raz z rzędu LE w Naszym wykonaniu. Obym się mylił. ;)
9
Barca, Porto, Szachtar i Royal.
No powiem szczerze Grupa Śmierci - 4 średniej klasy ekipy. Będzie ciężko tu każdy może wygrać z każdym.
1
@budel17 No to tylko Barcelona także nie ma się co dziwić. ;D
0
Ale z tym Kanselo to dajcie spokój. Przecież chłopak już leciał do Barcelony nawet z Babcia się nie pożegnał tak się spieszył do Nas. A przecież był taki optymizm aj szkoda strzępić ryja na to wszytko.
xD
1
@Tasde Ja pikole jak to brzmi w ogóle xD
Niemcy wydaja 400 Miliardów E a w Polandii 100 mld ZŁOTYCH xD
No śmiech po prostu. I jak w tym kraju ma być dobrze ja się pytam?
0
@barcowy1899 No dokładnie. Kurcze zobacz jak my z kontrami wychodzimy przecież to parodia. Zamiast szybko rzucić piłkę do przodu to my zaczynamy klepanie. Przeciwnik zdaży wrócić i co? znowu klepiemy od lewej do prawej. ;D
1
@barcowy1899 Z Pedrim i generalnie z naszymi pomocnikami jest taki problem, że przez te jeban....e DNa czyli klepanie do boku i do tyłu nie pokazuja pełnego potencjału. Bo jak Pedri ma robić po 10-15 asyst skoro ciagle gra do boku?
Marzy mi się Kloppinio na ławce trenerskiej, który nauczyłby Naszych szybkiej gry do przodu. Trzeba koniecznie skończyć z tym bezsensownym klepaniem, które nic nie wnosi a często wręcz hamuje nasza grę. Więcej prostopadłych piłek. Więcej piłek za plecy obrońców na szybkich Naszych skrzydłowych. I to wszystko by inaczej wyglądało. I te cyferki robiłby wrażenie.
0
@Pedri16Future W klubie panuje optymizm także nie się czym martwić. xD
2
@Comentateiro Serie a może wreszcie wskoczyć na szczyt a i ten cały arsenal może być grożny. No powiem Ci to może być Ciekawa edycja LM. ;)
@kryhaa No tak ja piszę na chwilę obecna. Jak sobie tak ogladacie poczatek sezonu to nie ma ekipy o której można powiedzieć: WoW
30
Gdyby Raków miał atak Legii to z tej całej Kopenhagi nie było by co zbierać. Taka prawda. Szkoda bo to powinna być LM dla Rakowa.
2
@macio_944 To oczywiste. ;)
7
a ja Wam powiem, jak tak sobię patrzę na ten poczatek sezonu i zbliżajaca się wielkimi krokami LM to nie widzę jakiegoś wielkiego faworyta. City osłabione, Baja, My, wrzutki, pessie kopia się po czole. To może być LM pełna niespodzianek.
0
Pogoń po tej kompromitacji w Gent posypała się niesamowicie.
2
@Nano22 Najlepszy Stand Up? to Dziennik o 19-30. ;)
3
@takisobiektos @MesQueUnClub96 @Encore
Panowie ja Was uspokoję bo Niemcy to biora. Cały turniej. ;)
2
Kamil Glik przechodzi właśnie testy medyczne w... Cracovii.
Umowa na dwa lata.
Przeglad Sportowy.
0
@takisobiektos Szanuje @Emhyr i jego zdanie w tej sprawie.
Moje zdanie na temat Romero się nie zmieni. ;)
0
@hayek Więc moje pytanie jest takie: Czy Chopina można rozbudować mniejszym kosztem i przygotować tak aby spełnił wszystkie założone cele?
1
@karolszymek Nigdy go nie lubiłem. Przerost formy nad treścia.
I te teksty typu: zegarki, wykrzykniki petarda na twichu a tak na prawde z dużej chmury mały deszcz.
Zwykły atencjusz.
0
@hayek Tylko, że Chopin jest w Centrum gdzie masz świetny dojazd a jak dojechać na ten wypizdówkek?
0
@Antajbandaj Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o... łapówki dla lojalnych partii pisdu.
2
@macio_944 Jestem bardzo ciekawy czy Indie zaatakuja i wyladuja na Księżycu. Maja dobra passe a ten sukces może dodać im skrzydeł.
5
@Hadim Gdyby te plany sprzedaży były za Tuska to by go na stosie spalili wyzywajac od zdrajców i Niemieckich sprzedawczyków, ale jak robi to prawilne pisdu to będa teksty typu "było stare, niefunkcjonalne to trzeba sprzedać i stawiać nowe domy dla Polaków. Przecież nie będa na ulicach mieszkać Nasi rodacy." I Lemingi będa klaskać z zachwytu, że pisdu dobrze rzadzi i dba o interesy Polaków. xD
1
@MadafakinGuy Wielki wyczyn, ale szanujmy się jego wkład na parkiecie był mizerny.
@Androchem Bill Legenda. Natomiast Jordan zmienił oblicze NBa - na zawsze.
Wszyscy kopiuja Jordana nie bez powodu.
8
@Androchem Jordan 6 finałów - 6 pierścieni.
Dodam tylko, że osiagnał to w jednej organzacji. Zamykam dyskusję.
Michael "air" Jordan - GOaT
3
ale z tym Kanselo to dajcie spokój kto to widział takie rzeczy.
1
@MesQueUnClub96 Fakty sa takie, że od dłuższego czasu Lewy jest cienki jak sik pajaka. I nic nie daje tej drużynie.
5
Gawincjusz - Nasz człowiek ❤❤❤