21

Po zwycięstwo Legio!!!!!
Jazda!!!!
(L)

/photo/1

1

@ChampionLW Oby tylko po drodze się nie zersali.

0

@Witekk10 a mi tu pachnie sensacja i 3 raz z rzędu LE w Naszym wykonaniu. Obym się mylił. ;)

9

Barca, Porto, Szachtar i Royal.

No powiem szczerze Grupa Śmierci - 4 średniej klasy ekipy. Będzie ciężko tu każdy może wygrać z każdym.

1

@budel17 No to tylko Barcelona także nie ma się co dziwić. ;D

0

Ale z tym Kanselo to dajcie spokój. Przecież chłopak już leciał do Barcelony nawet z Babcia się nie pożegnał tak się spieszył do Nas. A przecież był taki optymizm aj szkoda strzępić ryja na to wszytko.
xD

1

@Tasde Ja pikole jak to brzmi w ogóle xD
Niemcy wydaja 400 Miliardów E a w Polandii 100 mld ZŁOTYCH xD
No śmiech po prostu. I jak w tym kraju ma być dobrze ja się pytam?

0

@barcowy1899 No dokładnie. Kurcze zobacz jak my z kontrami wychodzimy przecież to parodia. Zamiast szybko rzucić piłkę do przodu to my zaczynamy klepanie. Przeciwnik zdaży wrócić i co? znowu klepiemy od lewej do prawej. ;D

1

@barcowy1899 Z Pedrim i generalnie z naszymi pomocnikami jest taki problem, że przez te jeban....e DNa czyli klepanie do boku i do tyłu nie pokazuja pełnego potencjału. Bo jak Pedri ma robić po 10-15 asyst skoro ciagle gra do boku?
Marzy mi się Kloppinio na ławce trenerskiej, który nauczyłby Naszych szybkiej gry do przodu. Trzeba koniecznie skończyć z tym bezsensownym klepaniem, które nic nie wnosi a często wręcz hamuje nasza grę. Więcej prostopadłych piłek. Więcej piłek za plecy obrońców na szybkich Naszych skrzydłowych. I to wszystko by inaczej wyglądało. I te cyferki robiłby wrażenie.

0

@Pedri16Future W klubie panuje optymizm także nie się czym martwić. xD

2

@Comentateiro Serie a może wreszcie wskoczyć na szczyt a i ten cały arsenal może być grożny. No powiem Ci to może być Ciekawa edycja LM. ;)
@kryhaa No tak ja piszę na chwilę obecna. Jak sobie tak ogladacie poczatek sezonu to nie ma ekipy o której można powiedzieć: WoW

30

Gdyby Raków miał atak Legii to z tej całej Kopenhagi nie było by co zbierać. Taka prawda. Szkoda bo to powinna być LM dla Rakowa.

2

@macio_944 To oczywiste. ;)

7

a ja Wam powiem, jak tak sobię patrzę na ten poczatek sezonu i zbliżajaca się wielkimi krokami LM to nie widzę jakiegoś wielkiego faworyta. City osłabione, Baja, My, wrzutki, pessie kopia się po czole. To może być LM pełna niespodzianek.

0

Pogoń po tej kompromitacji w Gent posypała się niesamowicie.

2

@Nano22 Najlepszy Stand Up? to Dziennik o 19-30. ;)

3

@takisobiektos @MesQueUnClub96 @Encore
Panowie ja Was uspokoję bo Niemcy to biora. Cały turniej. ;)

2

Kamil Glik przechodzi właśnie testy medyczne w... Cracovii.
Umowa na dwa lata.
Przeglad Sportowy.

0

@takisobiektos Szanuje @Emhyr i jego zdanie w tej sprawie.
Moje zdanie na temat Romero się nie zmieni. ;)

0

@hayek Więc moje pytanie jest takie: Czy Chopina można rozbudować mniejszym kosztem i przygotować tak aby spełnił wszystkie założone cele?

1

@karolszymek Nigdy go nie lubiłem. Przerost formy nad treścia.
I te teksty typu: zegarki, wykrzykniki petarda na twichu a tak na prawde z dużej chmury mały deszcz.
Zwykły atencjusz.

0

@hayek Tylko, że Chopin jest w Centrum gdzie masz świetny dojazd a jak dojechać na ten wypizdówkek?

0

@Antajbandaj Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o... łapówki dla lojalnych partii pisdu.

2

@macio_944 Jestem bardzo ciekawy czy Indie zaatakuja i wyladuja na Księżycu. Maja dobra passe a ten sukces może dodać im skrzydeł.

5

@Hadim Gdyby te plany sprzedaży były za Tuska to by go na stosie spalili wyzywajac od zdrajców i Niemieckich sprzedawczyków, ale jak robi to prawilne pisdu to będa teksty typu "było stare, niefunkcjonalne to trzeba sprzedać i stawiać nowe domy dla Polaków. Przecież nie będa na ulicach mieszkać Nasi rodacy." I Lemingi będa klaskać z zachwytu, że pisdu dobrze rzadzi i dba o interesy Polaków. xD

1

@MadafakinGuy Wielki wyczyn, ale szanujmy się jego wkład na parkiecie był mizerny.
@Androchem Bill Legenda. Natomiast Jordan zmienił oblicze NBa - na zawsze.
Wszyscy kopiuja Jordana nie bez powodu.

8

@Androchem Jordan 6 finałów - 6 pierścieni.
Dodam tylko, że osiagnał to w jednej organzacji. Zamykam dyskusję.
Michael "air" Jordan - GOaT

3

ale z tym Kanselo to dajcie spokój kto to widział takie rzeczy.

1

@MesQueUnClub96 Fakty sa takie, że od dłuższego czasu Lewy jest cienki jak sik pajaka. I nic nie daje tej drużynie.

5

Gawincjusz - Nasz człowiek ❤❤❤

/photo/1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?