1

@Borneo Te działki im się po prostu należały!!!
parafrazujac słowa z mównicy sejmowej pani premier Straszydło.
xD

0

@BartqRKO Czy aby na pewno tak było z Bealem?
Czy przypadkiem nie było tak, że to Beal zagroził Wizards, że podpisze nowa umowę pod warunkiem, że będzie miał prawo votum?

4

@takisobiektos Jaki komisarz taka liga...
To wszystko wymyka się spod kontroli a moim zdaniem to dopiero poczatek problemów jakie czekaja ligę. Przez nieudolne rzady to zawodnik trzęsie liga a nie odwrotnie.
Zwróćcie uwagę jak to wszystko jest zarzadzane? komisarz/liga wprowadzaja nowa umowę CBa, w wielkim skrócie ma pomagać tym mniejszym rynkom w sprowadzaniu gwiazd do swoich organizacji i co się dzieje?
Bradley Beal przy podpisywaniu umowy z Wizards zastrzega sobie "prawo votum".
To oznacza, że to zawodnik zdecyduje gdzie będzie chciał grać w razie transferu.
Skoro to prawo jest legalne to kwestia czasu będzie jak największe gwiazdy zrobia to samo przy podpisywaniu nowych umów. I tak to się kręci.
xD

11

Ten gość jest tak mocno odklejony że głowa mała xD

2

Powiem Wam, że nie mamy szczęścia do tych Portugalców. No nie mamy.
Barcelona nie ma i nasza repka też nie ma.

0

Kiedyś to była reprezentacja nie to co teraz zbieranina celebrytów.

1

@esem91 Wybacz powinienem użyć słowa "większość".

0

Po losowaniu grup el do ME wszyscy jednym głosem mówili:
Pierwsze miejsce w takiej grupie to obowiazek.
Tymczasem Polska.... xD
Dajcie spokój

2

@kamil295 Richardson QB Colts dzisiaj super zawody. Mimo, że przegrali to widać, że chłopak nie boi sie grać. ;)
Natomiast pamietajmy to dopiero poczatek przygody zobaczymy co będzie dalej. ;)

0

ale dajcie spokój przecież z Owcami wszystko działało a teraz?

3

@kamil295 Stres robi swoje ;D

7

Witamy w NFL świeżaczku :D
Young i pierwsza strata w sezonie.
@zadafcb @kamil295 @Mistrzu888 @ronni37 @Adran360 @Verema@Vitoo@jakub87

2

@zadafcb @kamil295 Odpalone i już ogladamy, nowy, świeżutki i pachnacy sezon NFL ;D

3

Let's Play Ball!!!
Pats Nation Baby!!!!
❤❤❤

1

@takisobiektos Niemcy nie przegrali, żadnego spotkania na tym turnieju.
Wielkie brawa.

1

@takisobiektos Jazda Niemcy!!!
;)

3

@maroon 8 zł? Orlen i Obajtek lubia to.

1

@Peciak Najważniejsze, że był optymizm. xD

7

@Kamilos84 "Tuskowi nikt nie uwierzy w te bajki". Tymczasem sondaże daja im ponad 25% poparcia. ;D
Także tego ;D
a pamietasz jak Orlen dymał Cię na cenie "palifka". No ale ważniejsze sa przychody prawda? ;D

3

@kamil295 Fajnie, że mecze NFL będa w pokazywane w Polskiej tv. Ja natomiast zostaje przy wersji angielskiej/amerykańskiej człowiek już się przyzwyczaił do głosu Scotta Hansona z RedZone chłopaków z stacji FOX czy CBS. I jestem przekonany, że emocje w komentarzu z USa sa na zupełnie innym poziomie. Ja słuchajac chłopaków czuję się jak na meczu. ;D

4

@zadafcb Patriots vs Eagles zapowiada się wybornie ;)
Lions dzisiaj pięknie wyjaśnili Patryka i całych Chiefs. ;D

5

Wielkie wielkie brawa Niemcy!!
Teraz po złoto MŚ.
NIemcy sa jedyna ekipa na tym turnieju która jeszcze nie przegrała meczu.
Bilans 7-0

4

@TheNekro94 ale odklejka xD
Ja rozumiem, że tym dziennikarzom coś trzeba powiedzieć, ale opowiadać takie farmazony? Dajcie spokój ;D

5

@Ptasior Pan Kowal? dla mnie Top ;D

4

@sebasek99 Pieknie napisane.
Ja chciałbym jednak zwrócić uwagę na jedna rzecz. Co innego jest pomagać somsiadowi zza miedzy, którego powiedzmy "znamy", z którym łaczy Nas historia (mniej lub bardziej) a co innego pomaganie ludziom z odległej Syrii czy afganistanu, który dla Nas jest odległym i często niezrozumiałym światem. Nie znamy ich kultury, zwyczajów itd. Zobacz we Francji w Niemczech co się dzieje. I żeby nie było to trzeba tym ludziom pomagać tylko z głowa.

1

@michal26 No Drugi garnitur bo gwiazdy amerykańskie nie chca grać w tym turnieju. To dla amerykanów mniej istotny turniej. NBa na pierwszym miejscu dalej Igrzyska Olimpijskie i Mś.
Tak to wyglada od lat.

2

@takisobiektos @LS Ja tylko dodam Panowie, że Serbowie w finale MŚ bez udziału Jokera.
Wielkie brawa.

7

@BorzyKrzys Tu nie chodzi o to co jest głupie a co nie tylko chodzi o możliwość wyboru.
Powtórzę to wielki przywilej mieć wybor. Nie marnujmy tego.

54

@BorzyKrzys Nie marnujmy poświęcenia Naszych rodaków, którzy przelewali krew za wolność. Za możliwość wyboru. Rozumiem, że ciężko jest głosować na tych złodzieji, ale jesli nie masz na kogo głosować to oddaj nieważny głos i pokaż, że nie podoba Ci się to co się dzieje. Wolność wyboru to ogromny dar nie marnujmy go.
Takie jest moje zdanie.

1

"Oficjalnie unieważniam wysoka inflację."
adam "jaszczomp" Glapiński

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?