0

@Isso89 2-0 dla Naszych ;)

1

@Rust_Cohle Uważaj żebyś się nie oblał ;)

0

@Keson Suns przede wszystkim musza się zastanowić czy będa silniejsi z aytonem czy nie. Wszyscy jak tu jesteśmy wiemy, że ayton to zwykły placek za 32 mln, który nie potrafi bronić. Uważam, że Suns powinni go wywalić i zgarnać z rynku gościa, który pomoże w obronie gdzie sa olbrzymie problemy.
Jeszcze jedna rzecz zwróć uwagę, że we wszystkich statystykach wysokich bryluja: Joker, antek, Davis, Embiid i jeszcze ze dwóch czy 3 by się znalazło tylko nie ayton nie bez powodu.

1

@Androchem Oj tak Pretsi pieknie pozbierał te picki no jest potężny kapitał na przyszłość i pewnie do handlowania również na gwiazdę. Generalnie moje zdanie jest takie, że to co zrobiono w OKC to wzór jak powinna wygladać przebudowa. Bez większych gwiazd kosekwętnie drużyna budowana na młodych tak jak kiedyś GSW. Tylko z tym, że OKC ma jeszcze większy potencjał. I w tym sezonie OKC bedzie czarnym koniem i zagra w Plaoffs. ;D

1

@BartqRKO Tak z tego co czytałem do Nurkicia będa picki tylko nie wiem czy od Miami czy od PTB,
@Androchem Temat antka jest mega goracy i jeszcze o tym pogadamy bo to złożony temat. ;)
Osobiście uważam, że do żadnego OKC nie pójdzie bo do gry o wysokiego Bucks rusza wszystkie wielkie rynki. ;)

3

@Barcasub Celtics tych połamańców biora na miękko.
@Keson Tak tutaj @Androchem pieknie to wyjaśnił. Suns nie potrzebuja ognia z przodu bo już maja BIG 3 Duranta - Beala - Bookera. Natomiast pozbywaja się maxymalnej umowy aytona, dla ktorego nie ma miejsca. Nurkić da więcej w obronie czego mocno potrzebuja Suns.
@Arkon Kurcze z Bucks mam problem taki, że My nie wiemy co ten nowy trener z nimi zrobi. Bo albo wejda razem z dzrzwiami na Wschodzie czego bardzo bym nie chciał z uwagi na Boston albo bedzie tu potężny kleks. na Zachodzie również jest ciasno bo do ekip, które wymieniłeś sa jeszcze młodzi gniewni z SacTown i te miśki z Memphis. ;)
@Comentateiro Dzięki byczku super wynik wczoraj. ;)
Jestem ciekawy co Bucks pokaża bo na Wschodzie robi się ciasno. ;)

7

@Barcasub lakers to będa brać proszki przeciwbólowe co najwyżej.
@Androchem No 76 mega problem do tego potężne kwasy na linii Broda - Morey. Nie ukrywam bardzo mnie to cieszy. ;)
@Arkon Dokładnie, ale kto nie ryzykuje nie ma pierścienia. ;)

12

Drama pod tytułem "Lillard chce do Miami" powoli dobiega końca.
John Gambodoro zwiazany z organizacja z arizony twierdzi, że za 24h bedzie bomba. Trójstronny deal Suns - PTB - Heat.
I tak:
do PTB leci ayton + Herro + picki
Suns biora Nurkicia + picki
Heat biora Lillarda
Moje zdanie jest takie, że Joe Cronin (GM PTB) bardzo dobrze temat rozgrywa i pewnie dostanie to co chciał. Suns pozbywaja się tego placka aytona (32 mln w tym sezonie) i biora Nurkicia (17 mln) który jest zdecydowanie lepszym obrońca. Heat wiadomo. ;)
@zadafcb @Encore @BartqRKO @ronni37 @Kidd @partymaker @takisobiektos @Comentateiro i wszyscy fani NBa ;)

0

@takisobiektos No niby tak, ale przyznaj, że gdyby race były do tego to już pełen kosmos. i te miny tych placków z anglii ;D

15

ESPN pokazuje wczorajsza oprawę na Legii ❤❤❤
Duma
(L)

/photo/1

0

@Barcasub To prawda natomiast II połowa pokazała, że potrafimy dobrze grać w obronie. Kwestia czasu jak to wszystko pieknie będzie chodzić.

2

@shahman To nie może być prawda.
Mówimy o tym samym Messim, który tylko człapie po boisku, krzyczy na kolegów, zwalnia trenerów i jest chciwy na kasę?
To musi być jakieś kłamstwo.

1

@BorzyKrzys Moim zdaniem tam gdzie sa wielkie $ tam zawsze znajda się ganguski (szemrane towarzystwo), którzy szukaja łatwych pieniędzy.

0

@Pawci023x Czyżby? Legia była blisko pokonania realu skończyło się na 3-3. ;)
a do 89 minuty było 3-2 dla Legii.

11

@DragonxNF a nigdy w życiu. Przy LM mam ciary
a przy LE ziew.

9

Wielkie zwycięstwo Legii!!!
Wielkie brawa za walkę. Wielka Duma
3 pkt zostaja w Stolicy.
(L)
Raków powodzonka!!

/photo/1

1

Walczyć Legia Walczyć!!!!

0

@SteuerFreiMoney Jednym słowem zapowiada się ciekawy wieczór ;D

2

Tak sobie myślę, że @Rust_Cohle cierpliwie czeka aby wyjaśnić tych wszystkich śmieszków, którzy tak cisna bekę z potężnego Loserpoolu. xD
Już tam coś skrobie w razie zwycięstwa.

2

Muciiiiiiii!!!!!
Potężna Villa upada po raz drugi
Jazda Legia!!!!!!!!
(L)

2

@Kgorecki2500 Sa takie rzeczy w życiu na ktore nie żal pieniedzy.
May the Force be with you ;)

0

@martin43 Stać go to sobie wiesza.

2

@FcPortoFan1999 Nie ukrywam, że bardzo mnie cieszy ten powrót Loserpoolu do LE.
Oby częściej odwiedzali te rozgrywki. ;)

2

@escarabajo Nie wiemy czy Villa powaznie będzie podchodzić do tych rozgrywek. ;)
Ja Legii nie skreślam. a co do tej defensywy to powolutku sie zmienia i mam nadzieję, że dzisiaj bedzie na zero z tyłu. ;)

1

@Lionel_Messi10 O to poproszę bardzo ;D
@Isso89 Mega szanuje super gierka ;D
te starsze gierki maja mega klimacik ;)

0

@Chaoss No właśnie szukam sobie starsza wersję FM12 bo świetnie mi się w niego grało. Kiedyś bez problemu ściagałem sobie z torrentów a teraz lipa.

0

Januszki a takie pytanko mam odnośnie Football Menadzerka.
Gdzie mogę za friko bez żadnych rejestracji i zakładania kont ściagnać sobie FM?

0

O czerwo dla Kopenhagi czyi Galata zaraz zrobi remontade.
Trzymaj Berlin jeszcze troszkę!!!

0

NETFLIX prezentuje:
Legenda Manchesteru United i reprezentacji Anglii
"Beckham"
Premiera 4 Pażdziernika


4

@ChampionLW U mnie podobnie same zdradzieckie mordy z pisdu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?