fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ArcziArtt wrzutki sapia i kwestionuja bo boli ich wielka Barcelona. Króciutko.
1
@Kamiloza91 No jeśli młody będzie grał tak jak do tej pory to z wzoru Hajty wychodzi 0,045% szansy na to, że go wykupimy.
Po pierwsze Nas nie stać a po drugie Nas nie stać a po trzecie My nie umiemy w transfery więc atleti nie będzie się z Nami bawić w jakieś spłaty ratalne.
3
"Nie lubię chamstwa" - Michał Probierz
0
@LukaszFan Zaczekajmy do pierwszej porażki i ten obraz normalności mocno się zmieni.
1
@Matheu12 Moim zdaniem Papszunowi chodziło o to, że w te 6-7 lat wygrał z Rakowem wszystko i szuka nowych wyzwań nowego projektu.
0
No to tylko czekać jak Glik wróci do kadry xD
Powiew świeżości.
1
@T^L Tym bardziej nie powinien się za to brać. Mamy kim grać niech On lepiej skupi się na strzelaniu bramek.
4
Klepać, dogrywać... Lewy ty chyba za dużo Messiego w Muzeum Barcy się naoglądałeś.
Ty masz problem przyjać piłkę a za rozgrywanie się bierzesz, xDxDxD
Rób to za co Ci płaca czyli za strzelanie bramek.
2
Gavincjusz - Nasz Człowiek ❤❤❤
Pierwsza bramka w LM tego dzieciaka.
1
Po cichu liczę, że ta klątwa Portugalców dobiegła końca.
1
Gramy jak równy z równym.
1
Mocno laguje ten atak Milanu xD
4
Po zwycięstwo Barcelono!!!
Visca el Barca!!!!
0
@Barcasub Nie tylko portfele.
0
@Cotutajsiedzieje a niektórzy tutaj chcieli tego pajaca w Barcelonie xD
#NieDlaTurlacza
11
@Deviler Wygrać to pewnie wygraja pytanie czy będa rzadzić samodzielnie czy nie i czy opozycja będzie miała większośc sejmowa. O to trwa batalia.
0
@Death_voice ale co w tym dziwnego? Jego przyjęcie jego zasady/selekcja. Proste
Na siłę robienie gównoburzy.
0
@Ptasior To prawda, natomiast trzeba powiedzieć, że i My nie byliśmy jakoś super przygotowani do obrony przed kacapami o czym również wspominał Pan Generał. Teraz mamy amerykanów, sprzęt. Ja w tej dziedzinie fachowcem nie jestem więc nie będę się w to zagłębiał. ;)
2
@Saviola88 Chyba jednak z lewicy bo to się w głowie nie mieści.
@tomek8756 Ja teraz połapałbym tych wszystkich aktywiszczów i niech z własnej kieszeni to naprawiaja. Proste.
11
@tomek8756 Na te aktywiszcze to brak mi słów. I co Oni chcieli przez to osiagnać ja się pytam?
Banda debili i zwykłych atencjuszy. Przecież tu nie ma nic wspólnego z Ekologia.
1
Z informacji Przegladu Sportowego wynika, że to Marek Papszun zostanie nowym kołczem reprezentacji Polski a asystentem Marka ma zostać Łukasz Piszczek.
2
@Rewolucja123 Uważam, że to poruszanie się będzie zależeć od jakości przeciwnika Betis grał radosna piłkę zobaczymy jak to będzie wygladało z autobusami.
4
@Rewolucja123 Moim zdaniem z tymi ocenami/przepowiedniami zaczekajmy nie ma co patrzeć na potencjał po jednym meczu.
0
@FcPortoFan1999 No czy bardzo dobre to bym nie powiedział a na pewno nie dla wszystkich.
2
@ObiwanKenobi Kilka lat temu w jednym z wywiadów Gen Skrzypczak powiedział, że gdyby kacapy uderzyły na Polskę cała siła to w 7-8 godzin byliby pod Warszawa.
To tak odnośnie tej strategii rządzących.
2
Ja rozumiem, że czasy ciężkie i trzeba sobie radzić itd, ale kurła na litość bukmacher na bukmacherze na tej stronie. Promocja goni promocję, że można oczopląsu dostać.
Dajcie spokój co to się porobiło.
1
@Artysta9 Tak jest
21
Jutro rozpoczynamy grę o Tron.
Jazda Barca!!!
2
@GeneralXavi Ciekawe czy panuje optymizm po wyborze Peszki jedno jest pewne atmosfera będzie TOP. xD
3
@BorzyKrzys a co żle powiedział?
Jak na skromnego chłopaka z Dębicy to wypowiedz w punkt. ;)
Czego nie można powiedzieć o tych patałachach z reprezentacji kopanej bez charakteru i jaj.