0

@ArcziArtt wrzutki sapia i kwestionuja bo boli ich wielka Barcelona. Króciutko.

1

@Kamiloza91 No jeśli młody będzie grał tak jak do tej pory to z wzoru Hajty wychodzi 0,045% szansy na to, że go wykupimy.
Po pierwsze Nas nie stać a po drugie Nas nie stać a po trzecie My nie umiemy w transfery więc atleti nie będzie się z Nami bawić w jakieś spłaty ratalne.

3

"Nie lubię chamstwa" - Michał Probierz

0

@LukaszFan Zaczekajmy do pierwszej porażki i ten obraz normalności mocno się zmieni.

1

@Matheu12 Moim zdaniem Papszunowi chodziło o to, że w te 6-7 lat wygrał z Rakowem wszystko i szuka nowych wyzwań nowego projektu.

0

No to tylko czekać jak Glik wróci do kadry xD
Powiew świeżości.

1

@T^L Tym bardziej nie powinien się za to brać. Mamy kim grać niech On lepiej skupi się na strzelaniu bramek.

4

Klepać, dogrywać... Lewy ty chyba za dużo Messiego w Muzeum Barcy się naoglądałeś.
Ty masz problem przyjać piłkę a za rozgrywanie się bierzesz, xDxDxD
Rób to za co Ci płaca czyli za strzelanie bramek.

2

Gavincjusz - Nasz Człowiek ❤❤❤
Pierwsza bramka w LM tego dzieciaka.

/photo/1

1

Po cichu liczę, że ta klątwa Portugalców dobiegła końca.

1

Gramy jak równy z równym.

1

Mocno laguje ten atak Milanu xD

4

Po zwycięstwo Barcelono!!!
Visca el Barca!!!!

/photo/1

0

@Barcasub Nie tylko portfele.

0

@Cotutajsiedzieje a niektórzy tutaj chcieli tego pajaca w Barcelonie xD
#NieDlaTurlacza

11

@Deviler Wygrać to pewnie wygraja pytanie czy będa rzadzić samodzielnie czy nie i czy opozycja będzie miała większośc sejmowa. O to trwa batalia.

0

@Death_voice ale co w tym dziwnego? Jego przyjęcie jego zasady/selekcja. Proste
Na siłę robienie gównoburzy.

0

@Ptasior To prawda, natomiast trzeba powiedzieć, że i My nie byliśmy jakoś super przygotowani do obrony przed kacapami o czym również wspominał Pan Generał. Teraz mamy amerykanów, sprzęt. Ja w tej dziedzinie fachowcem nie jestem więc nie będę się w to zagłębiał. ;)

2

@Saviola88 Chyba jednak z lewicy bo to się w głowie nie mieści.
@tomek8756 Ja teraz połapałbym tych wszystkich aktywiszczów i niech z własnej kieszeni to naprawiaja. Proste.

11

@tomek8756 Na te aktywiszcze to brak mi słów. I co Oni chcieli przez to osiagnać ja się pytam?
Banda debili i zwykłych atencjuszy. Przecież tu nie ma nic wspólnego z Ekologia.

1

Z informacji Przegladu Sportowego wynika, że to Marek Papszun zostanie nowym kołczem reprezentacji Polski a asystentem Marka ma zostać Łukasz Piszczek.

2

@Rewolucja123 Uważam, że to poruszanie się będzie zależeć od jakości przeciwnika Betis grał radosna piłkę zobaczymy jak to będzie wygladało z autobusami.

4

@Rewolucja123 Moim zdaniem z tymi ocenami/przepowiedniami zaczekajmy nie ma co patrzeć na potencjał po jednym meczu.

0

@FcPortoFan1999 No czy bardzo dobre to bym nie powiedział a na pewno nie dla wszystkich.

2

@ObiwanKenobi Kilka lat temu w jednym z wywiadów Gen Skrzypczak powiedział, że gdyby kacapy uderzyły na Polskę cała siła to w 7-8 godzin byliby pod Warszawa.
To tak odnośnie tej strategii rządzących.

2

Ja rozumiem, że czasy ciężkie i trzeba sobie radzić itd, ale kurła na litość bukmacher na bukmacherze na tej stronie. Promocja goni promocję, że można oczopląsu dostać.
Dajcie spokój co to się porobiło.

1

@Artysta9 Tak jest

21

Jutro rozpoczynamy grę o Tron.
Jazda Barca!!!

/photo/1

2

@GeneralXavi Ciekawe czy panuje optymizm po wyborze Peszki jedno jest pewne atmosfera będzie TOP. xD

3

@BorzyKrzys a co żle powiedział?
Jak na skromnego chłopaka z Dębicy to wypowiedz w punkt. ;)
Czego nie można powiedzieć o tych patałachach z reprezentacji kopanej bez charakteru i jaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?