fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matheu12 Słuchaj jak się oglada popisy kadry z Owcami gdzie 3/4 meczu to kopanina to ciężko o emocje. W Muminkach jest więcej akcji niż popisach naszych gwiazd na boisku.
Natomiast Lasku świetnie komentował Legię w Europie.
18
Robercik w wywiadzie po meczowym powiedział, że dzisiaj chłopaki zagrali dobry mecz.
ale odklejka xD
2
@HighestInTheRoom Stary tu składy nic nie dadza jeśli na boisku nie będzie walki, zaangażowania i poświęcenia. Tu na chwilę obecna to jest jedno wielkie kopanie się po czole.
4
@Barca1992 I dlatego nie ma sie chyba co nastawiać, że druga cześć będzie coś warta a szkoda, bo był ogromny potencjał na ciekawa serię.
6
@macio_944 Pan Kowal? absolutny Top ;D
0
@Pixelo Byczku Ty ogladałes ten mecz?
0
No coż po takim spektaklu w wykonaniu Naszych ta cała albania sra po gaciach.
14
Nie wiem jak Wy, ale ja czuje lekki niedosyt. Owce mogły i powinny tu zremisować. Natomiast trzeba zwrócić uwagę, że jutro chłopaki do roboty więc nie grali na 100%.
Szkoda.
5
Lewandinho Mentala naśladuje? xD
ale nur xD
0
Mega szanuje wolę walki Wyspiarzy. Przecież oni ta piłkę traktuja jak hobby. Jutro do roboty a walcza jak równy z równym.
5
Jeszcze tylko 85 minut. Trzymajcie się tam Owce!!!!
Remis jest w zasięgu
2
@Katalonbar Mentzen bierze tego Pietru na miękko.
0
@tristan87 Dziękuje postoje. Starsi maja pierwszeństwo.
2
@Essos Bogu niech będą dzięki.
9
@Kondziubarca Błagam Owce aby padł ten remis. I te pękajace dupy.... xD
0
@esem91 Z 1000 razy ;D
0
@Rust_Cohle ;)
1
@Rust_Cohle Jesteś w miare inteligentny więc nie łykaj wszystkiego jak pelikan.
Zwykła prowokacja sfrustrowanych kibiców małych klubików nienawidzacych Legii. I to wszystko w tym temacie.
3
Wyspy dzisiaj robia na Na Narodowym remis.
Wyobrażcie sobie co by tu się staneło.
Prawdziwy ogień. Wysyp tych naszych mejwenów i ich wysrywy, że "wiedzieli, że tak będzie" itd, Tik toki Najmanów, wpisy prezydenckie o stanie Polskiego sportu. Jeden wielki ogień.
a na Wyspach? zwykły dzień w pracy. xD
Chciałbym to zobaczyć.
2
@Kgorecki2500 On nie zapomniał i słusznie. Nie można być biernym w takim postępowaniu. Walczy o prawdę dla siebie i rodziny. I ja to mocno szanuje ;)
@Barcelonka070 Po pierwsze to nie sa moi ulubieńcy.
Po drugie wszędzie sa odklejeńcy i trzeba z tym walczyć bez względu na upodobania polityczne/społeczne.
7
@MesQueUnClub_87
"Trudne czasy kreuja silnych ludzi
Silni ludzie kreuja lekkie czasy
Lekkie czasy tworza słabych ludzi
a słabi ludzie tworza ciężkie czasy."
Tak było, jest i będzie.
1
Pisdu próbował skompromitować Brejzę Pegasusem ale coś nie pykło. xD
prawi i sprawiedliwi
6
Kiedyś to była La Bambla nie to co teraz....
zwykła zbieranina avatarów
5
@MessiForeverTheBest Co się z tym światem porobiło. Dajcie spokój.
8
@Jakchcesz Daj spokój ciężko to sobie nawet wyobrazić. Co się z tym światem porobiło przecież kiedyś tak nie było.
1
@partymaker To uważaj tam na fryzjera ;D
52
@Pedri16Future Ta sytuacja powinna być dla Ciebie przestroga na przyszłość. Na syfiaste strony wrzutek się nie wchodzi. Ich cyrk ich małpy.
Wyjatek stanowi wygrane przez Nas El Clasico wtedy wchodzimy do syfiastej kawiarenki pośmiać się z tych klaunów.
1
@takisobiektos Widziałem właśnie mega słabe zawody ;D
1
@takisobiektos Bertans w obronie placek natomiast tymi trójkami mocno Łotyszy trzymał w grze. Niemcy w końcówce spuchli i to może martwić przed starciem z Jankesami. Bertans miał w powietrzu piłkę meczowa i aż dziw bierze, że nie pchał się pod kosz gdzie Niemcy nie byli ustawieni w obronie. Zaryzykował i jednak się nie opłaciło. Wielkie brawa dla Łotyszy za walkę a Niemcy w strefie medalowej.
Zobaczymy co Doncić zrobi z Kanada. ;)
0
Niemcy za mocni dla Łotyszy. Klepanie trójek to troszkę za mało.