3

ale co Cardinals się zesrali to nie mam pytań. Prowadzili w 3qw 28-7 a na 4 minuty do końca mamy remis po 28.

1

Tego Wilsona to zaraz będa zbierać z tego boiska. Dallas mocno napompowane. ;D
Parsons wchodzi w tego dzieciaka jak w masło.


0

@DamianBarcaCule Disco mnie nie interesuje, ale piłkę nasza klubowa ogladam ;)

1

Z Polska piłka jest jak z Disco Polo niby nikt nie lubi, ale każdy oglada.

0

@Colon adam Glapiński?
a druga opcja Kutino?

1

Chelsea stabilnie ale nadal chujo...o

3

@P33ck Ronnie O'Sullivan - GOaT ❤❤❤

9

@draxidox Kiedyś to były programy nie to co teraz ;D

3

@mekston NIe wiem czy to nie jest jakiś fejur ale tak po tym zdarzeniu wyglada ten gościu. ;D
https://x.com/TrollFootball/status/1703186749424357777/photo/1

8

O kurła Kamerzysta ledwo ustał na nogach po wolnym Mentala xD


1

@draxidox "Jeśli ktoś ma utonać to po prostu utonie" - Prawo Murphiego.

0

@BordowyPtak Ja.
Nie gram/obstawiam i co kolejkę jestem do przodu.

2

Na 8 spotkań Piast robi 6 remisów.

1

Widać, gołym okiem, że Lewego jeszcze po kadrze trzyma.

3

Może i Lewy jest chujo...y w rozegraniu, ale za to tragicznie podaje.

1

@Isso89 1-0 dla nas :)

0

@Popitek12 Zwykłe skurwysy...y. Podobnie w małżeństwie. Jest tyle wolnych osób na świecie a biora się za zajęte/zajetych i mieszaja.
Do takich nie mam szacunku.

5

@tristan87 "I nikt Nam nie wmówi, że białe jest białe a czarne jest czarne."
Jarek Kaczyński

1

ale co apteki marnuja to głowa mała. Dajcie spokój.

0

Brawo Baja Munsien!!!!

5

@hayek pisdu jest odporny na afery bo "pieniaszki" Polakom rozdaje. Gdyby nie to już dawno nie było by ich u władzy. Przeciętnego Kowalskiego nie interesuja afery w polityce tylko domowy portfel.
I tak jak napisałeś PO uczepiło się tego pisdu i od utraty władzy w 2015 roku co wybory to próbuja na siłę pokazać Polakom, że pisdu to zło a wystarczyło tylko skupić się na własnym programie, który przekona rodaków do zmiany. Proste.

0

@FCB_dimiC Media, poczta, szeroko rozumiana rozrywka to wszystko na kompie. Telefon służy do innych rzeczy. Tak jestem nauczony. ;)

0

@Lola120 ok 25 minut dziennie a to dlatego, że telefon służy mi do rozmów i smsów.

1

@MesQueUnClub96 Watpię w to, ale niech próbuje ;)
To bedzie sezon Celtów

2

Praca, praca i jeszcze raz cięzka praca.
Jeszcze miesiac i zaczynamy nowy sezon NBa ;D
#BleedGreen


8

@Rust_Cohle I to podanie od Kszawiego aj
Kiedyś to była piłka - dwa podania i bramka a dzisiaj? długa na Lewego i może się uda, albo do boku i do tyłu. Co się z tym światem porobiło to dajcie spokój.

3

@takisobiektos @MesQueUnClub96 @escarabajo @BartqRKO @Encore
Odnośnie tego dawania wolnego gwiazdom tak do tej sprawy podchodzi Jayson Tatum gwiazda Boston Celtics:
"Ja nie mam tego w sobie, że decyduję, że jak gramy dzisiaj z Hornets, to sobie odpuszczę. Jadę do Charlotte zagrać mecz tylko dwa razy w roku. Ktoś zapłacił duże pieniądze, żeby zobaczyć mnie w akcji. Nie chcę wyjść na aroganta, ale wiele dzieciaków na trybunach ma moje buty czy koszulki z moim nazwiskiem. Ale nie odpuszczę tego spotkania tylko dlatego, że gramy w poniedziałkowy wieczór w Charlotte, a mecz jest pokazywany tylko na League Pass. Najwięksi i najlepsi gracze tak nie robią."
I takie powinno być podejście każdego grajka w NBa.
Mega szanuje postawę JT.


3

@zadafcb No Jets nie maja szczęścia. Na poczatku sezonu 2022 achillesa zerwał Breece Hall teraz Rodgers. No jakieś fatum a mimo to pokonali Bills z Wilsonem na rozegraniu. Spora niespodzianka. No tak grajacy Bills nie maja czego szukać w tym sezonie. Na ogromny plus ofensywa Miami no byli nie do zatrzymania.
Dallas pięknie wyjaśnil NY Giants 40-0. Przypominam, że Daniel Jones podpisał nowa umowę na uwaga 160 mln. i w tym meczu rzucił niewiele ponad 100 yardów i zanotował 2 INT oby tak dalej ;D
Na koniec słów kilka o Patriots. Szkoda tych pierwszych 5-7 minut gdzie kompletnie sie posypaliśmy i Eagles szybko zrobili 16-0. W II połowie graliśmy znakomicie w obronie i wreszcie ten atak pokazał, że coś tam potrafimy.
W 2 kolejce gramy z Dolphins także będzie ciekawie ;D

0

@PatrychoO Będzie ogladane ;)

1

@Medium Jak tak dalej pójdzie to i Czechosłowacja Nas zleje. Dajcie spokój.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?