fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Nie gra dzisiaj ;)
4
4-30 do końca i Niemcy +21
Zabawa
Szreder? Pan koszykarz
2
Doncić podwajany i Słowenia nie istnieje. Niemcy na miękko robia run 19-6.
Niemcy wygraja tytuł. 3 Niemieckie wieże czyszcza deskę aż miło.
3
Klatwa Gladbach wreszcie przełamana. Borussia-Park zdobyta.
3 pkt na konto Baja Munszen.
3
@Encore Najlepszy Napastnik na świecie.
2
Jego Wyskokośc Haaland dzisiaj x3
1
Bundesliga następna kolejka i starcie Baja vs Bayer będzie się działo. ;)
0
@Smixu No jak co rok kible wymieniaja.
1
@takisobiektos Jutro Słowenia vs Niemcy szykuje się genialne meczycho ;D
Clarkson petarda.
@MesQueUnClub96 T-mac zrobił coś absurdalnie wielkiego. Już wyobrażam sobie co tam w szatni Spurs działo się po tym meczu ;D
Pop wkurwiony rzucał wszystkim i wszystkimi ;D
0
@HighestInTheRoom Bardzo fajne zespoły. NIe ma się co bać tylko trzeba walczyć z każdym. Jest szansa na grę na Wiosnę ;)
0
@barcowy1899 a moim zdaniem ten cały Feliks to będzie jeden wielki placek.
Nie zastanawia Was jedna rzecz? skoro to taki koks jak go tu niektórzy maluja to dlaczego nikt poważny się nim nie zainteresował tylko siedział naburmuszony w tym atletico?
Z Kanselo może być podobnie. Biega od klubu do klubu.
0
@Encore Bo tu nie chodzi o żadna prawdę czy ciekawy wywiad w tych śmieciowych mediach tylko o to co się najbardziej klika: czyli polowanie na sensację.
Smutne to, ale takie mamy czasy.
5
@Katalończyk 99 Ja myślę, że ta dupa się nie odzywa bo robi teraz resercz na słowa:
Kim jest Romero, Barcelona, optymizm i co to do cholery jest ten flightradar xD
Jak to ogarnie to znowu do Ciebie napisze. ;)
2
@takisobiektos a ja tylko dodam, że sukces Łotyszów bez kontuzjowanego Krzyśka. Wielkie brawa.
@MesQueUnClub96 Niemcy maja obronę Top 5 turnieju
6
Nie ma co patrzeć na to z kim się gra trzeba walczyć z każdym.
Powodzonka Raków!!!
1
@Firestone To już jest kompromitacja. Przypomnę, że ten cały Kanselo już leciał samolotem do Nas.
1
@escarabajo Dostałby po dupie no coś w tym jest. Ostatnie wybory pokazały, że mieszkańcy Stolicy nie nabieraja się na tego magika z Żoliborza.
Kidawa - Błońska średniej klasy polityk zrobiła wynik w Warszawie powyżej 400 tyś głosów a kaczynka ledwo ponad 200 tyś. No z czym do ludzi ;D
3
NIe wiem czy zwróciliście uwagę, ale kaczyński startuje z jedynka w... Kielcach.
Mały krasnal nie może wygrać w Warszawie to ucieka gdzie indziej.
Dajcie spokój.
1
Wycierania pieroga ciag dalszy. Hiszpania zaliczona to teraz czas na arabów.
anka w tym tempie to obrócisz cały świat. xD
1
@escarabajo Może nie tyle, że zbawi, ale pomoże. Nie mamy nic do stracenia ;)
0
@escarabajo No jest bardzo słaba natomiast kupiliśmy tego Steva Kapuadi i mam nadzieję, że nam pomoże w obronie bo to co gramy z tyłu to katastrofa.
16
Wielkie brawa Legia!!! ❤❤❤
Dwie ciekawostki otóż Legia nigdy w swojej historii nie grała karnych w Europejskich pucharach i za pierwszym razem wygrała, ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
Druga to taka, że Legia w drodze do fazy grupowej LKE w każdym meczu traciła min. jedna bramkę.
Gramy dalej Panowie!!!!!
(L)
2
@Arkon Gramy dalej i to najważniejsze ;D
1
@kazbychu Dupy pękaja i pieknie ;D
4
Tobiasz!!!!!!
Legia Warszawa w LKE!!!!!
(L)
2
Kurwa teraz te karne będa strzelać do Grudnia ;D
ale ręczniki w tej bramce
2
Jazda Legia!!!!
(L)
3
@tbas On już nie ma siły grać. Dzisiaj bardzo dobre zawody. ale chłop nie ma już siły.
1
Piszę to z bólem, ale gra Legii to jeden wielki Chaos. Kramer dostaje piłkę i nie atakowany podaje do... przeciwnika. Ribeiro podobnie co kontakt z piłka to strata. Baku mnóstwo sił a nie potrafi podać celnie na dwa metry. Wybijanki jedna wielka kopanina.
4
ale co zepsuli piłke meczowa to głowa mała.