fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo1989 ale wiesz jak to jest z tym prawem?
Ogladałeś film "Kler" Wojtka Smarzowskiego? i tam jest scena z rynnami.
"Chodzi o to, aby zbierać, a nie zebrać i skończyć zbieranie".
I tak właśnie działa system w Policji. Jak będa surowo karać kierowców to Ci zaczną jeździć spokojnie i dla drogówki nie będzie zajęcia. Bo jak będą wszyscy jeździć zgodnie z przepisami to kogo będą karać?
I tak to się kręci.
0
Tak jest!!!!
Brawo City!!!!
1
@DonCarletto Upss ... w takim razie to już nie aktualne ;D
1
@pt9 Przepraszam masz rację. Mam audi to ja rządzę na drodze.
0
Sevilla mocno zagubiona na tle świetnie grajacych zawodników City.
1
@FutbolFan I ja się w 100% zgadzam. Bo wiesz jak u Nas jest na drogach?
Mam bmw, leksusa, mercedesa to ja mam pierwszeństwo.
0
@PatrychoO Chciałbym Ci bardzo pomóc, ale nie używam lornetki tylko teleskop. Spróbuj poszukać może na Youtubie jakieś poradniki odnośnie obserwacji nieba za pomoca lornetki. ;)
2
@Comentateiro Nie widzę innej opcji jak zwycięstwo.
W meczu z Austria i wcześniej z tymi Odrabasami zawiódł Kosta Runjaić. Żle ustawia drużynę szczególnie w obronie i to widać jak przeciwnicy mocno doskakuja do obrońców Legii wymuszajac na Nich koszmarne błędy. Po przejściu na 4-4-2 gramy spokojnie z tyłu i lepiej z przodu.
Jutro po zwycięstwo!!!
(L)
9
@FutbolFan @Kgorecki2500 Już był dzisiaj wpis na La Bambli odnośnie tej sprawy. Pan Wołoszański już w 2007 roku jeśli dobrze pamiętam przyznał się do tego natomiast jak podała tu jedna osoba On pracował w pionie sztabowym czy coś takiego. Także nie róbmy z tego nie wiadomo jakiej sensacji.
Kurcze szkoda, że nie zapisałem sobie tej dyskusji bo ten użytkownik świetnie opisał cała ta historię z Panem Wołoszańskim.
I tak w dużym skrócie to chcac wyjechać za granicę uczyć się SB musiało założyć mu teczkę.
3
@ranger3120 Podobno był, ale szybko się zawinał.
33
Od Soboty do wczoraj Policja zatrzymała ponad 1700 nietrzeźwych kierowców.
Ponad 1700!!!
Masakra
0
@HighestInTheRoom To prawda Sparta wczoraj dominowała a mimo to, Kopenhaga strzeliła na wyjeżdzie 3 bramki. Rywal bardzo trudny i będzie bardzo ciężko ich ograć.
5
Zeke podpisał roczna umowę z 6 krotnym mistrzem NFL New England Patriots
Witamy w Bostonie byczku!!!
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
@zadafcb @kamil295 @Mistrzu888 @Verema
2
Oriol
0
@Herato Materazzi
10
@MesQueUnClub96 Eminem
0
@DamianBarcaCule Dokładne takie same jak za sld i innych.
1
@barcelonaLM Nie ma się też co dziwić. Jaka władza taka defilada.
1
@michal26 Otóż to!!!
Zdrówka i pozdrawiam Cię serdecznie w ten cudowny słoneczny dzionek. ;)
5
@draxidox Poczekaj na Duet Sasin - Suski. Komor przy tych błaznach to amator w bamboszach.
2
@Colon Dziędziel Marian po tych oczach wszędzie go poznam.
5
@tomek8756 Ja uwielbiam i czekam cały rok na ciepełko. Uwielbiam takie upały po 33 stopnie. Woda, słoneczko, pifko, grill. ;D
I powiem Ci, że ta nasza strefa klimatycza jest tak niesprawiedliwa. 8 miesięcy chlapy, wiatru, deszczu szeroko rozumianego zimna i tylko 3 tygodnie ciepła. :(
0
@!34RC3!_0N4 Jak widzisz nawet tak grube akcje przechodza.
0
@!34RC3!_0N4 Powiem Ci, że ogladam tego sportu trochę głównie w USa gdzie technologia jest na zupełnie innym poziomie i można śmiało powiedzieć, że Europa to średniowiecze w tej kwestii a mimo to jest również masa błędów i dziwnych historii. Var w swoim zamyśle ma ograniczyć ilość błedów a nie je wykluczyć do zera. Bo tam gdzie zarzadza człowiek tam pojawia się błędy. Tak było jest i będzie.
0
@Alfuncjusz_Alf Żeby komentować dana dyscyplinę to trzeba znać przepisy.
Jak to sobie wyobrażasz? komentujesz coś czego nie rozumiesz. To po co to komentować?
2
Ogladałem ten mecz w Hiszpańskiej stacji i po pierwszych powtórkach obaj komentujacy ten mecz powiedzieil zgodnie, że powinien być karny.
Tymczasem sędzia xD
0
@SamuelUmtiti Priv
0
Tyle człowiek czekał i dostał takie gówno. aj
3
Oby tylko Barcelona wyszła dzisiaj z nastawieniem jak na LM. Trawa jest na optymalnej wysokości dobrze przycięta, słońce nie świeci. Nie będzie wymówek
6
Po zwyciestwo Barca!!!