0

@Tomo1989 ale wiesz jak to jest z tym prawem?
Ogladałeś film "Kler" Wojtka Smarzowskiego? i tam jest scena z rynnami.
"Chodzi o to, aby zbierać, a nie zebrać i skończyć zbieranie".
I tak właśnie działa system w Policji. Jak będa surowo karać kierowców to Ci zaczną jeździć spokojnie i dla drogówki nie będzie zajęcia. Bo jak będą wszyscy jeździć zgodnie z przepisami to kogo będą karać?
I tak to się kręci.

0

Tak jest!!!!
Brawo City!!!!

1

@DonCarletto Upss ... w takim razie to już nie aktualne ;D

1

@pt9 Przepraszam masz rację. Mam audi to ja rządzę na drodze.

0

Sevilla mocno zagubiona na tle świetnie grajacych zawodników City.

1

@FutbolFan I ja się w 100% zgadzam. Bo wiesz jak u Nas jest na drogach?
Mam bmw, leksusa, mercedesa to ja mam pierwszeństwo.

0

@PatrychoO Chciałbym Ci bardzo pomóc, ale nie używam lornetki tylko teleskop. Spróbuj poszukać może na Youtubie jakieś poradniki odnośnie obserwacji nieba za pomoca lornetki. ;)

2

@Comentateiro Nie widzę innej opcji jak zwycięstwo.
W meczu z Austria i wcześniej z tymi Odrabasami zawiódł Kosta Runjaić. Żle ustawia drużynę szczególnie w obronie i to widać jak przeciwnicy mocno doskakuja do obrońców Legii wymuszajac na Nich koszmarne błędy. Po przejściu na 4-4-2 gramy spokojnie z tyłu i lepiej z przodu.
Jutro po zwycięstwo!!!
(L)

9

@FutbolFan @Kgorecki2500 Już był dzisiaj wpis na La Bambli odnośnie tej sprawy. Pan Wołoszański już w 2007 roku jeśli dobrze pamiętam przyznał się do tego natomiast jak podała tu jedna osoba On pracował w pionie sztabowym czy coś takiego. Także nie róbmy z tego nie wiadomo jakiej sensacji.
Kurcze szkoda, że nie zapisałem sobie tej dyskusji bo ten użytkownik świetnie opisał cała ta historię z Panem Wołoszańskim.
I tak w dużym skrócie to chcac wyjechać za granicę uczyć się SB musiało założyć mu teczkę.

3

@ranger3120 Podobno był, ale szybko się zawinał.

33

Od Soboty do wczoraj Policja zatrzymała ponad 1700 nietrzeźwych kierowców.
Ponad 1700!!!
Masakra

0

@HighestInTheRoom To prawda Sparta wczoraj dominowała a mimo to, Kopenhaga strzeliła na wyjeżdzie 3 bramki. Rywal bardzo trudny i będzie bardzo ciężko ich ograć.

5

Zeke podpisał roczna umowę z 6 krotnym mistrzem NFL New England Patriots
Witamy w Bostonie byczku!!!
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
@zadafcb @kamil295 @Mistrzu888 @Verema

/photo/1

2

Oriol


0

@Herato Materazzi

10

0

@DamianBarcaCule Dokładne takie same jak za sld i innych.

1

@barcelonaLM Nie ma się też co dziwić. Jaka władza taka defilada.

1

@michal26 Otóż to!!!
Zdrówka i pozdrawiam Cię serdecznie w ten cudowny słoneczny dzionek. ;)

5

@draxidox Poczekaj na Duet Sasin - Suski. Komor przy tych błaznach to amator w bamboszach.

2

@Colon Dziędziel Marian po tych oczach wszędzie go poznam.

5

@tomek8756 Ja uwielbiam i czekam cały rok na ciepełko. Uwielbiam takie upały po 33 stopnie. Woda, słoneczko, pifko, grill. ;D
I powiem Ci, że ta nasza strefa klimatycza jest tak niesprawiedliwa. 8 miesięcy chlapy, wiatru, deszczu szeroko rozumianego zimna i tylko 3 tygodnie ciepła. :(

0

@!34RC3!_0N4 Jak widzisz nawet tak grube akcje przechodza.

0

@!34RC3!_0N4 Powiem Ci, że ogladam tego sportu trochę głównie w USa gdzie technologia jest na zupełnie innym poziomie i można śmiało powiedzieć, że Europa to średniowiecze w tej kwestii a mimo to jest również masa błędów i dziwnych historii. Var w swoim zamyśle ma ograniczyć ilość błedów a nie je wykluczyć do zera. Bo tam gdzie zarzadza człowiek tam pojawia się błędy. Tak było jest i będzie.

0

@Alfuncjusz_Alf Żeby komentować dana dyscyplinę to trzeba znać przepisy.
Jak to sobie wyobrażasz? komentujesz coś czego nie rozumiesz. To po co to komentować?

2

Ogladałem ten mecz w Hiszpańskiej stacji i po pierwszych powtórkach obaj komentujacy ten mecz powiedzieil zgodnie, że powinien być karny.
Tymczasem sędzia xD

0

0

Tyle człowiek czekał i dostał takie gówno. aj

3

Oby tylko Barcelona wyszła dzisiaj z nastawieniem jak na LM. Trawa jest na optymalnej wysokości dobrze przycięta, słońce nie świeci. Nie będzie wymówek

6

Po zwyciestwo Barca!!!

/photo/1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?