fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Tatum i Brown za chwilę wejda w swój prime. To absolutna Topka Ligi i tak jak @kamil295 słusznie napisał Liga generuje coraz wieksze przychody a co za tym idzie $ dla zawodników będzie coraz wyższa. Dzisiaj zastanawiamy się czy te 300 czy 400 mln to dużo? za 4-5 lat ktoś podpisze za 500 i 600.
3
@MesQueUnClub96 Przesadzili? Przecież ta liga jest mega przepłacona i gdyby w Bostonie nie dostali tych pieniędzy to otrzymaliby w innej organizacji. Prosty temat. Dlatego, że to Koksy tej ligi a nie placki z Choroszczy
Tatum otrzyma 400 mln.
1
@hayek Mam na myśli to czym się zajmował. ;)
2
@LaLigaPD Nie mogę tego pojąć przecież gościu Ciebie już nie ma w poważnym sporcie. Jak mogłeś nie wiedzieć co bierzesz? Parodia.
3
@DLFCB Gdyby to Naymar dostał takiego strzała to by turlał się do Brazylii. xD
2
@Bobo25 Jazda Pogoń!!!
0
@szkutnik91 Jesli już maja być jakieś ruchy to teraz tak aby Barcelona miała czas na uzupełnienie składu.
0
Araujo gasi Wenicjusza jak peta xD
1
Ależ szalona sekwencja. Wenicjusz Złota Wara w poprzeczkę, następnie Gundo gra długa na Lewego i w sytuacji sam na sam Bombel strzela w Czibo.
to wszystko w meczu towarzyskim. ;D
Meczycho.
2
Spider Man = MAtS ❤❤❤
9
Wenicjusz Złota Wara xD
Ale meczyk super. Akcja za akcję.
Jazda Barca z tymi madryckimi plackami!!!
4
@sidi12843 Stadion Dallas Cowboys. Tam nie oszczędzaja.
@adi7adi8 Dlatego, że to nie jest stadion do piłki. ;)
0
@Kazragore Możliwe opady gradu.
5
!!!OJO La Bambla!!!!!
Póżnym popołudniem i w Nocy maja przejść potężne burze z gradem. Zabezpieczcie w domach co możecie i uważajcie tam na siebie.
2
@GeneralXavi Absolutnie. Genialny klimat i świetna gra aktorska.
Serial Top TOPÓW,
0
Ale z tym Dembele to dajcie spokój kto to widział takie rzeczy. xD
Niech to okienko już się zamknie. Bo nie wytrzymie. ;D
1
@DLFCB Piszesz tak jakby pół miasta zdemolowali. Chłopaki chcieli podziękować za gościnę i spokojnie jada do domku. Wielkie mi Halo.
Szukanie sensacji na siłę.
2
@skyline94p Powiedz kumplowi, że pomylił odwagę z odważnikiem.
to raz a dwa jak już musisz z Nim rozmawiać to upewnij się, że jest trzeżwy.
0
@MesQueUnClub96 Uuuu widzę ból dupy?
2
Brawo Legia!!!!
Walczymy do końca. Jazda!!!!
0
@MesQueUnClub96 Zjedz Snickersa.
4
Jazda Legia!!!!!!
(L)
0
@maniak33333 No lipa pamiętaj, że o awansie decyduje dwumecz. Także spokojnie. ;)
0
@EkspertzOrlikq ;)
4
@EkspertzOrlikq Legia dwa razy awansowała do rozgrywek wiosennych nie jak widzew szybkie porażki i do domku. To raz a dwa przynajmniej Legia nie spadała do I ligi.
Dokształć się.
3
@maniak33333 Mecz się jeszcze nie skończył a już poziom szydery wywala poza skale. Legia zagrała dwa razy w LM gdzie inne Nasze kluby moga tylko pomarzyć. To tak na szybko.
4
@Peciak Szczekają bo boli ich wielka Legia. Tak było, jest i będzie. Proste.
0
@analitykTaktyki Obawiam się, żę nie przestanie. To jest wpisane w jego DNA
1
@JaroCoach Torres: Chcecie się mnie pozbyć z Barcelony nawet za darmo?
Mam ważny kontrakt i nigdzie nie idę i ch..j mnie to obchodzi.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@chlip1 Dla dobra ogóły wyłączmy La Bamble.