2

@MesQueUnClub96 Tatum i Brown za chwilę wejda w swój prime. To absolutna Topka Ligi i tak jak @kamil295 słusznie napisał Liga generuje coraz wieksze przychody a co za tym idzie $ dla zawodników będzie coraz wyższa. Dzisiaj zastanawiamy się czy te 300 czy 400 mln to dużo? za 4-5 lat ktoś podpisze za 500 i 600.

3

@MesQueUnClub96 Przesadzili? Przecież ta liga jest mega przepłacona i gdyby w Bostonie nie dostali tych pieniędzy to otrzymaliby w innej organizacji. Prosty temat. Dlatego, że to Koksy tej ligi a nie placki z Choroszczy
Tatum otrzyma 400 mln.

1

@hayek Mam na myśli to czym się zajmował. ;)

2

@LaLigaPD Nie mogę tego pojąć przecież gościu Ciebie już nie ma w poważnym sporcie. Jak mogłeś nie wiedzieć co bierzesz? Parodia.

3

@DLFCB Gdyby to Naymar dostał takiego strzała to by turlał się do Brazylii. xD

2

@Bobo25 Jazda Pogoń!!!

0

@szkutnik91 Jesli już maja być jakieś ruchy to teraz tak aby Barcelona miała czas na uzupełnienie składu.

0

Araujo gasi Wenicjusza jak peta xD

1

Ależ szalona sekwencja. Wenicjusz Złota Wara w poprzeczkę, następnie Gundo gra długa na Lewego i w sytuacji sam na sam Bombel strzela w Czibo.
to wszystko w meczu towarzyskim. ;D
Meczycho.

2

Spider Man = MAtS ❤❤❤

9

Wenicjusz Złota Wara xD
Ale meczyk super. Akcja za akcję.
Jazda Barca z tymi madryckimi plackami!!!

4

@sidi12843 Stadion Dallas Cowboys. Tam nie oszczędzaja.
@adi7adi8 Dlatego, że to nie jest stadion do piłki. ;)

0

@Kazragore Możliwe opady gradu.

5

!!!OJO La Bambla!!!!!
Póżnym popołudniem i w Nocy maja przejść potężne burze z gradem. Zabezpieczcie w domach co możecie i uważajcie tam na siebie.

/photo/2

2

@GeneralXavi Absolutnie. Genialny klimat i świetna gra aktorska.
Serial Top TOPÓW,

0

Ale z tym Dembele to dajcie spokój kto to widział takie rzeczy. xD
Niech to okienko już się zamknie. Bo nie wytrzymie. ;D

1

@DLFCB Piszesz tak jakby pół miasta zdemolowali. Chłopaki chcieli podziękować za gościnę i spokojnie jada do domku. Wielkie mi Halo.
Szukanie sensacji na siłę.

2

@skyline94p Powiedz kumplowi, że pomylił odwagę z odważnikiem.
to raz a dwa jak już musisz z Nim rozmawiać to upewnij się, że jest trzeżwy.

0

@MesQueUnClub96 Uuuu widzę ból dupy?

2

Brawo Legia!!!!
Walczymy do końca. Jazda!!!!

0

@MesQueUnClub96 Zjedz Snickersa.

4

Jazda Legia!!!!!!
(L)

0

@maniak33333 No lipa pamiętaj, że o awansie decyduje dwumecz. Także spokojnie. ;)

0

4

@EkspertzOrlikq Legia dwa razy awansowała do rozgrywek wiosennych nie jak widzew szybkie porażki i do domku. To raz a dwa przynajmniej Legia nie spadała do I ligi.
Dokształć się.

3

@maniak33333 Mecz się jeszcze nie skończył a już poziom szydery wywala poza skale. Legia zagrała dwa razy w LM gdzie inne Nasze kluby moga tylko pomarzyć. To tak na szybko.

4

@Peciak Szczekają bo boli ich wielka Legia. Tak było, jest i będzie. Proste.

0

@analitykTaktyki Obawiam się, żę nie przestanie. To jest wpisane w jego DNA

1

@JaroCoach Torres: Chcecie się mnie pozbyć z Barcelony nawet za darmo?
Mam ważny kontrakt i nigdzie nie idę i ch..j mnie to obchodzi.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@chlip1 Dla dobra ogóły wyłączmy La Bamble.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?