fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@xvcWinterSoldier To chyba jakaś epidemia sraczki ;D
@FcPortoFan1999 Brawo Tychy.
2
Ale co się Polonia pięknie zesrała to nie mam pytań. xD
Brawo Tychy.
6
No szkoda tego meczu z Juve, ale sa też pozytywy. Przynajmniej się wyśpimy. ;D
3
@FcPortoFan1999 @Prorokk I jak czytam to Celtic ma spore problemy w obronie także jest szansa na to, że młody będzie grał.
8
Maik Nawrocki bardzo blisko gry w Celticu Glasgow za ponad 5mln E
Jak najwięcej zdrówka i powodzonka w Szkocji.
@Arkon @mkord @Bartosz85 @kazbychu @AssisMoreira @KRISU77 @Isso89 @HighestInTheRoom
1
@Bocheno1 Najpiękniejsza koniczynka EVER ;D
1
@Comentateiro Chłop blisko 40 i takie cuda na boisku? GOAT jedyny w swoim rodzaju. ;)
Wracajac do Legii to mam nadzieję, żę ta najlepsza wersja dopiero przed Nami.
Nie ma co oceniać po meczu z ŁKS-em bo Oni maja inne cele. Weryfikacja pełnych możliwości Legii nastąpi w pucharach i w meczach z Lechem, Rakowem, Pogonia. I jak przystało na prawdziwego Legionistę życzę Wam porażki w meczu z Piastem. ;)
13
Mental płakał jak ogladał xD
Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
1
@Kgorecki2500 Ja mam psa i mu pozwalam. Nie ma z tym problemu. ;)
Jak był mały to potrafił przespać cała noc na poduszkach. Teraz leży z godzinkę i szuka swojego miejsca na sen.
0
@mkord Oczywiście masz rację dobre wejscie zobaczymy jak będzie wyglądał w kolejnych meczach. ;)
0
@mkord Tak Pankov dzisiaj dobre zawody. Natomiast martwi mnie troszkę gra w II linii. Łodzianie mieli kilka szybkich akcji po naszych stratach i to troszkę martwi. Natomiast to dopiero poczatek najważniejsze Puchary i tam trzeba dobrze wejść. ;)
9
Pewne 3 pkt dla Legii. Świetny Patryk Kun niesamowita wydolnośc tego chłopaka. Bobek wielkie brawa mimo wpuszczonych 3 bramek najlepszy zawodnik beniaminka z Łodzi. Tu mogą być papiery na wielkie granie.
Legia pod wodzą Runjaicia na własnym stadionie niepokonana:
Bilans 13-5-0 w bramkach 41-17.
Brawo Legia!!!
(L)
6
@Deviler Ale dajcie spokój naprawdę nie macie co robić w życiu tylko te cyrki w mme ogladacie? Jak to można ogladać. ;)
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@lucca87 No wierzę, że to Legia dzisiaj będzie góra. ;)
2
@tomek8756 Wielu tutaj czeka na LL, PL czy Serie A. Prawda jest taka, że nasza kopanina jest najciekawsza. I wzbudza najwięcej emocji ;D
0
@Barcasub Jazda!!!!
(L)
10
Jeszcze godzinka i ruszamy!!!
Mam tak samo jak Ty,
Miasto moje, a w nim,
Najpiękniejszy mój świat...
(L)
@HighestInTheRoom @Arkon @Bartosz85 @kazbychu @mkord @AssisMoreira @KRISU77
1
@Krystian1588 No cóż podobny choć bardziej kulturalny apel można skierować do kierowców. Jedz przepisowo, nie rób zdjęc podczas jazdy na Insta/Face rozejrzyj się na światłach bo możesz zabić siebie i innych uczestników ruchu. Jak choćby Pan kierowca z Renaluta w Krakowie.
2
@kondzix2115 Czy najlepszy to nie wiem, ale kiedyś dużo słuchałem Sokoła i Eldo/Gramatik.
2
@escarabajo Ale słuchaj to prosty temat. Zawodnik podpisuje umowę/kontrakt za minimum następnie udaje się do właściciela, któremu zależy na tym aby podpisać nowe gwiazdy i tym samym wypłaca do ręki czytaj walizki resztę $ i wszystko się zgadza. Pamiętaj to USA nie Europa. To jest zupełnie inny świat. ;)
0
@escarabajo A kto to sprawdzi czy było pod stołem czy nie? Kasa się zgadza to znaczy, że wszystko gra.
0
@escarabajo Oczywiście, że ma prawo bytu to przecież Ameryka. To raz a dwa dla takich gwiazd zrobią wszystko. Marketingowo zwróci się ze 100 razy. Jak nie więcej. ;)
0
@BorzyKrzys Co poradzisz? takie życie.
0
@tadzik447 Nad ta Wisła same problemy ;)
1
Platforma streamingowa Viaplay, która dopiero z przytupem wchodziła do Polski, zamierza wycofać się znad Wisły. Spółka poinformowała o tym w oficjalnej prezentacji podsumowującej drugi kwartał 2023 r. To oznacza trzęsienie ziemi dla rynku praw telewizyjnych do wielu transmisji sportowych, w tym m.in. Formuły 1 czy rozgrywek piłkarskich. BUSINESS INSIDER/Przeglad Sportowy
Także tego xD
https://t.co/gjNh6kC8fd
5
@Luciano99 Trójka Drombo. Alez to jest potężne Combo. ;)
7
@Survier Obawiam się, że kolejne rządy pisiorów zniszczą Nasz kraj doszczętnie. Tu nie będzie co zbierać.
9
@MesQueUnClub96 Szeregowiec Ryan, Interstellar, Gladiator
1
@kamilos1214 Słuchaj skoro już pracujesz w tej Fabryce to może zapytaj majstra/kadr czy nie ma miejsca w biurze no nie wiem może inne ciekawe stanowisko. Jeśli nie ma takiej opcji to szukaj innej pracy. Nic innego nie wymyślisz. Rozglądaj się za czymś innym coś w czym byś się spełnił.
1
@th@les No nie spieszy się bo pewnie nie w tym celu przyjechał i nie chce z tymi ludzikami gadać czy pozować. Generalnie Mike bardzo dba o swoją prywatność z tego co zauważyłem. Ja opowiem Ci inną historię, która jest dostępna na Youtubie. Otóż pewien magik czekał w przystani na Jordana, aby mu zaimponować i z tej okazji przygotował pewną karcianą sztuczkę. Czekał i czekał aż wreszcie gdzieś ok g. 23 Mike wyszedł na swój jacht i spojrzał na tego biedaka. Powiedział co tam masz dzieciaku? przejęty magik odpowiedział, że karty i zaczął mu tam pokazywać rózne sztuczki. NIe wiem czy czasami nie założyli się o coś. Kilka minut pokazu Mike zadowolony, Magik zadowolony i taka o to historia.