La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

13

Mental płakał jak ogladał xD
Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


28

@fart Leo 10 lat później znowu musi ciągnąć wózek Taty Marcino xD

1

@fart Nie podniecaj się Legionisto, już mi podpadłeś wczorajszym meczem.

A w nieco poważniejszym tonie, kawał piłki pokazała Legia, duży rozmach, dynamika, pełna dominacja. Wydajecie się dobrze przygotowani do sezonu.
Jako, że oglądałem w akcji też Pogoń, porównując Legia wypadła znacznie, znacznie lepiej.

Co do Messiego, czy to nie geniusz w czystej postaci? Który to już raz robi takie cuda?
Fenomen

1

@Comentateiro Chłop blisko 40 i takie cuda na boisku? GOAT jedyny w swoim rodzaju. ;)
Wracajac do Legii to mam nadzieję, żę ta najlepsza wersja dopiero przed Nami.
Nie ma co oceniać po meczu z ŁKS-em bo Oni maja inne cele. Weryfikacja pełnych możliwości Legii nastąpi w pucharach i w meczach z Lechem, Rakowem, Pogonia. I jak przystało na prawdziwego Legionistę życzę Wam porażki w meczu z Piastem. ;)

1

@fart Dzięki, he he

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?