0

@Dzieniu Chyba Fabregas dokładał

1

@shahman Pierwszeństwo to ma ten kto zna Sasina, Jarka i Ziobro. A reszta jest drugiego sortu.

0

@PatrykBarca Czyli generalnie panuje optymizm a przynajmniej tak na 51%.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@koksik2700 #PiekłoKobiet
;D

1

Ale z tymi paczkami w paczkomatach INPOST to dajcie spokój kto to widział takie rzeczy.

2

@kamil295 Szkoda strasznie. Liczyłem, że go podpiszemy. No szkoda.

4

DeAndre Hopkins w Titans :(
Duet Król Henry + D-Hop będzie grożnie.
@zadafcb @Mistrzu888 @kamil295 @Verema

/photo/1

0

Djoko do Grudnia.

0

@FcPortoFan1999 PLacki do kwadratu ;)

0

Novak przestań się bawić i wykończ tego Hiszpańskieo placka.

0

@Esteban_ Tak samo ciepli jak kibice wszystkich Polskich drużyn.

4

@HighestInTheRoom Uwielbiam ten ból dupy. ;D

11

Jedna wielka kopanina. Na szczęście Puchar wraca do Stolicy!!!!
Brawo Legia!!!!
(L)

/photo/1

0

Gdyby nie Jędza to Raków już by prowadził. Jedna wielka kopanina. Mam nadzieję, że w II połowie upał odpuści i zobaczymy zupełnie inne spotkanie.

1

@Kidd Legia i komentarz ;)

0

@FcPortoFan1999 Legia na miękko 2-0 i puchar wraca do Stolicy. ;)

1

@Rust_Cohle A Ja sobie wypraszam. Ja sobie siedzę na krzesełku. A nie na dupach.
@HighestInTheRoom Jazda z nimi!!!
(L)

2

@Ghostface Żle to odbierasz bo ja nikomu niczego nie zabraniam. Wyraziłeś swoje zdanie a Ja swoje. Na tym polega dyskusja. ;)

2

@Ghostface I na tym polega różnica między Nami. Ja nie chcę aby takie pajace jak neyman pluli na nasz klub a Tobie to nie przeszkadza
A po drugie to ja się nie ślinię tylko odpowiadam na pytanie.

5

@Ghostface #NieDlaTurlacza
Miał swoja szansę i wybrał petrodolary to znaczy ciekawszy projekt sportowy w Paryżu.

2

@Pawel13sz Cudnie wyglada. ;)

5

@IronSanHybrid Siata płonie. Epicki występ. 25-2 tylko 2 nie trafiła.

8

Dzisiaj startuje najlepsza liga świata. Nasza Ekstraklapa :)
g.20 Mecz o SuperPuchar Polski
Raków - Legia Warszawa
Jazda Legia!!!
@Bartosz85 @Arkon @HighestInTheRoom @mkord

/photo/1

4

@John_Doe 20 lat temu Miller o Ziobrze powiedział tak:
"Jest Pan zerem Panie Ziobro".

1

@LukaszFan Ja podobnie jak @MesQueUnClub_87 jestem stworzony do takiej pogody. Słoneczko grzeje aż chce się żyć. ;)
Dla mnie Zimy mogłoby w ogóle nie być. I tak jak Wy czekam z utęsknieniem na upały po 7-8 miesiącach chlapy, zimna, wiatru i mrozu.

1

@takisobiektos ????
Ale jak to? przecież ten na piłce w niebeiskiej koszulce ewidentnie gra na na lewą stronę. To dlaczego wszyscy Biali bronią? o co tu chodzi?

Edit: O kurde faktycznie pierwszy raz widzę coś takiego ;D

1

@takisobiektos No dobrze odgwizadali bo niebiescy atakakują lewy koszy a czarnuszek pobiegł na swój kosz czyli prawy ;D
Biali w tej akcji bronili.

1

@LS @kamil295 @Borneo Oczywiście, że jest potencjał, ale nie na NBA. Już tu pisałem chyba z @takisobiektos że Olek jest młodym gościem, który powinien się rozwijać i najważnjejsze grać regularnie. A w NBA tego nie będzie bo jest surowy nie jest gotowy na poważne granie. Kilka tygodni temu Przegląd Sportowy podał informację, że Barcelona jest Olkiem poważnie zainteresowana i czeka na rozwój sytuacji. I to jest najlepsza opcja. Zna ligę bo gra w Hiszpanii niech wygra rywalizację w Barcelonie na swojej pozycji powalczy w Eurolidze i za 4-5 lat nie próbuje swoich sił w najlepszej lidze świata. :)

1

@tbas Obcinać ręce takim debilom. Kurwa masakra. Krew mnie zalewa jak widzę takie akcje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?