La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

4

https://x.com/matbabiarz/status/1680094107920658432 Co to jest? 9 zawodników + sędziowie złapali laga mózgu, jeden ogarnięty pobiegł na dobry kosz to mu gwizdnęli błąd połowy xDD @fart @BartqRKO @czółkovsky @Encore

1

@takisobiektos No dobrze odgwizadali bo niebiescy atakakują lewy koszy a czarnuszek pobiegł na swój kosz czyli prawy ;D
Biali w tej akcji bronili.

1

@fart No nie. Jak popatrzysz na skrótach meczu to atakuje dobry kosz xD

patrz.

1

@takisobiektos ????
Ale jak to? przecież ten na piłce w niebeiskiej koszulce ewidentnie gra na na lewą stronę. To dlaczego wszyscy Biali bronią? o co tu chodzi?

Edit: O kurde faktycznie pierwszy raz widzę coś takiego ;D

1

@fart Nie wiem, ale jak na początku zobaczyłem ten filmik to stwierdziłem co za idiota swój kosz atakuje, a tu sie okazuje że jako jedyny miał mózg xD

konto usunięte

2

@fart @takisobiektos To nie pierwszy taka głupia sytuacja podczas tego Summer League XD tutaj sędziowie nie ogarnęli, że to drugi rzut wolny i chłop za darmo sobie zebrał piłkę i zdobył punkty.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?